Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mire számítsak a következő vizsgálatnál? fórum

Mire számítsak a következő vizsgálatnál? (tudásbázis kérdés)


6. Mazsinka (válaszként erre: 5. - Számpán)
2018. márc. 4. 23:24
Jófej, hogy így informál. Ha gyereket akarsz, vedd komolyan, s keress egy másik orvost, akinek megfelelő a hozzáállása, s kérdezz, kérdezz, kérdezz!
2018. febr. 19. 11:28
Hát akkor nem tudom az orvosom miert nem jelezte,illetve még azt írta rá polyszisztás ovarium,de ezzel kapcsolatban sem mondott semmit pedig magán orvos és a környék legjobbja
4. Timilight (válaszként erre: 2. - Számpán)
2018. febr. 18. 16:09
16. cn-on szerintem a 3 mm az kevés. Nekem a 2. cn-on volt annyi.
2018. febr. 18. 15:31
Szerintem a 3 mm kevés, de nem vagyok orvos.
2018. febr. 18. 14:45
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy csütörtökön voltam orvosnál,16.ik ciklus napon csak 3mm volt a méh nyálkahártya,bal petefészeben sok sok tüszőt látott,4 hét múlva vissza kell mennem.Elmaradt menstruáció miatt mentem hozzá és elvileg peteèrèsem sem volt azt mondta.Elfelejtettem megkèrdezni tőle, hogy a 3mm az nem túl kevés? Illetve talált egy mehszaj sebet is de arról sem mondott bővebbet,4het múlva mindenképp rákèrdezek ezekre is de érdekelne ha megint nem jön meg a menstruációm akkor mire számíthatok a következő orvosi vizsgálatnál
2018. febr. 18. 14:39
Nőgyógyászat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook