Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mire számíthatok, ha időt kért? fórum

Mire számíthatok, ha időt kért? (beszélgetős fórum)


1 2
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Scherlock)
2022. febr. 21. 13:56

Te nem értettél semmit abból, amit mondtam, csak szereted naivnak láttatni a másikat, ezért is írod, hogy várjak csak rá :)


Igen, olyan sötét, mint amilyennek látod. Belemehetünk nyelvtani értelmezésekbe, de szerintem fölösleges, ha akarod megérted, ha nem nem.

55. Scherlock (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 13:50

Olyan sötét, mint ahogy látod? :)


Érdekesen fogalmazol.


Várj csak a pasira!


:)

54. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 13:11

A szerelem első látásra dolgot kilőheted.

De sokaknál a szerelem később jelentkezik. Szerintem választás előtt van, így meglehet van egy másik nő is az életében.

53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Scherlock)
2022. febr. 21. 13:05
Köszi, neked is. Aztán szerintem ne légy mindig olyan frusztrált, az élet nem épp ilyen sötét, mint amilyennek látod. Néha pozitív dolgok is történnek, még ha ezt nem is tapasztalod.
52. Scherlock (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 12:56
Jó ébredést"! :)
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Scherlock)
2022. febr. 21. 12:38

Pedig vannak :) Ne gondold, hogy nem tettem meg mindent annak érdekében, hogy jobban érezzem magam, de egyszerűen nem ment egyből.


Szerintem igen :)

50. Scherlock (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 12:18

Nincsenek "mi lett volna ha" verziók az életben. :)


Szerinted... :)

49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Scherlock)
2022. febr. 21. 10:51

Igen, például néhány éve volt egy párom, aki megcsalt. Kezdetben nagyon rossz volt, később fokozatosan jobb lett, csak ki kellett várni. Ha fejreálltam volna, akkor sem lett volna hirtelen egyből minden jó.

Egyébként szerintem van benned elég sok frusztráltság a hozzászólásaid alapján. Van ennek valami oka?

48. Scherlock (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 09:31

Te el is hiszed, amiket ide írsz?


Mit oldott meg eddig az idő az életedben?


Tudnál néhány konkrét példát írni?

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - 3922e0e3cc)
2022. febr. 20. 20:34
Az eszem nekem is ezt mondja, hogy ezt kellene tenni. Mondhatnám, hogy rendben, elengedtem, de azzal magamat is becsapnám, mert mélyen magamban úgyis reménykednék. Így ezt a köztes megoldást találtam ki, hogy nem zárom ki, de nem is teszek bele több energiát. Így talán az idő majd magától megoldja és később fokozatosan jobb lesz.
46. Hekate (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 20. 18:17
Hagyd. Ha valóban érdekled..nem filózik. Nincs min.
45. 3922e0e3cc (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 20. 16:17

Persze hogy nem jó megoldás,ha magadba roskadsz!

De..... Már ne haragudj meg érte,amit írok sajnos az ilyen esetek 98%-a halott :(

Nem nagyon van mit átgondolnia (hiszen eddig sem volt köztetek) mármint olyan szinten,ami összeláncolna benneteket!

Én (és ezt tényleg maximális jó szándékból írom) hagynám a francba az egészet!

De te tudod,te életed,te döntésed :)

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Napsugár8)
2022. febr. 20. 15:20
Nincs veled bajom, nem kell felkapni a vizet. Az a baj, hogy nem tudhatom, hogy mit jelent az időkérés, az viszont tény, hogy jelenleg nem akar velem lenni. Ha akarna megtehetné. Ez nem jelenti azt, hogy nem változhat, miután átgondolta, de erre viszont semmilyen garancia nincs. Nyilván nem fogom kifejezetten keresni más társaságát, de ha magamba roskadok szerintem az sem jó megoldás.
43. Napsugár8 (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 20. 15:12

Most mi van?

Ha ennyire tudod, hogy az időkérés azt jelenti, hogy nem akar veled lenni, akkor miért is kérdezed: "Mire számíthatok, ha időt kért?"

Akkor miért kellett a fórumot indítani???

Én csak a címben feltett kérdésedre válaszoltam, nem értem most mi a bajod! De tudod, nem is érdekel.

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Scherlock)
2022. febr. 20. 14:35
Nem állt szándékomban, csak nem tartottam jogosnak az észrevételét.
41. Scherlock (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 20. 14:32
Azért nem kell leharapni a fejét.
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Napsugár8)
2022. febr. 20. 14:28
Nem érzed a különbséget? Én azért vagyok nyitott másra is, mert nem akar velem lenni, nem tudja mit akar. Ha nyitna felém, akkor biztosan nem foglalkoznék mással. Mit kellene tennem, üljek itthon és várjam, hogy keressen, ami lehet, hogy nem is fog soha bekövetkezni?
2022. febr. 20. 13:57

Egyformák vagytok. Ő időt kér, vagyis majd ha nem lesz más aktuális, akkor elővesz téged.

Te is azt írod, addig míg nem jelentkezik, majd akad más.

Mindketten úgy vagytok a másikkal, ahogyan a közmondás tartja: talonban tartalak, mert ha ló nincs, a szamár is jó lesz.

Hogy mire számíthatsz nála? Kérdezed. Kb. ugyanarra, amire ő számíthat nálad, tőled.

38. bekukucs (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 20. 07:00

Meseld mar el kicsit reszletesebben , mert nem latni mi a helyzet ...

Azt hogy csinaltatok , hogy "idot ker" ?

Csokolodzas , letapizas , esetleg nemi aktus es megkerted a fiu kezet ?

Mit jelent az , hogy "latszolag minden jol alakult" ?

Egymasra vigyorogtatok es mivel csak 12 evesek vagytok , az okosabbikotok azt mondta "varjunk" ?

Ne haragudj de nem ertem ...

Felnott ivarerett partkereso emberek kozott egyszeru a valasz : nem akarasnak nyoges a vege .

Ha idos korosztalyban vagy es a talalt partner at akarja gondolni a valakivel valo egyuttélés lehetoseget , akkor életvégi nyugalmat felti ...

TEHAT : fogalmazz pontosabban .

Hany eves vagy ?

Miert ismerkedsz , milyen szandekbol ?

Mit takar a "latszolag jol alakulas" ?

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - L.luiselotte)
2022. febr. 19. 18:36
Egyelőre megadom neki az időt, amit kér, de közben nem zárkózom el másoktól sem. Ha jön más, aki felkelti az érdeklődésemet, akkor csak miatta nem fogom elutasítani. Nem tudom, hogy mennyi idő kell neki, egyelőre megpróbálom magam lefoglalni mással, az nem árthat :)
36. Scherlock (válaszként erre: 35. - L.luiselotte)
2022. febr. 19. 18:12
Várni? Ugye ezt nem gondolod komolyan? 😳
2022. febr. 19. 17:37

Igaza van egyik előttem szólónak, sok mai fiatalember van, aki 30 körül sem akar elköteleződni, útkeresés jelszóval. Nem biztos, sőt egyáltalán nem valószinű, mert nem az a tipus aki megcsal,csak nem szeretne egyelőre túl közel kerülni egy nőhöz sem.

Ha tényleg tetszik, ki kell várni, még rád kiván !

34. 37e1ff8723 (válaszként erre: 25. - Amaunet)
2022. febr. 19. 17:28
Nem bizony. És az sem, akit tényleg érdekelsz.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Amaunet)
2022. febr. 19. 16:48
Semmilyen, nem vagyunk párkapcsolatban.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Michelle.r)
2022. febr. 19. 16:47
Nem az érzelmekben, hanem amiről szó volt, hogy nem volt oka hazudni arról, hogy nem volt még kapcsolata. Mert amikor ezt mondta, még nem akartunk egymástól semmit, csak mint egy barátnak említette. Ettől még persze hazudhatott ebben is, csak nem tartom valószínűnek.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Michelle.r)
2022. febr. 19. 16:44
A viselkedése és az elmondásai alapján arra gyanakszom, hogy nem akar elköteleződni. De talán mindegy is, hogy miért, a lényeg, hogy nem akar.
30. Amaunet (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 19. 16:19
Akkor milyen párkapcsolat ez?
29. michelle.r (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 19. 16:16
Érzelmekben keresed a logikát? Ott nem fogsz találni, soha.
28. michelle.r (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 19. 16:14

Nem tudom, hány éves vagy, és milyen tapasztalataid vannak, de egy dolgot biztosan állíthatok. Ha egy pasinak kellesz, azt érezni fogod. Az nem tépelődik, a Gellért hegyet is arrébb rakja, ha az útjában áll.


Aki ilyet mond, az vagy úgy van, ahogy Ghost leírta, vagy egyszerűen nem akar közel engedni, nem köteleződik el. Kapcsolatban nincs időkérés. Vagy akarom, vagy nem.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Amaunet)
2022. febr. 19. 15:37
Nem szerelmes, ez nyilvánvaló. Bár ott még szerencsére én sem tartok, viszont úgy tűnik erősebbek az érzéseim, mint neki.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook