Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mire számíthatok egy héttel a húzás után? fórum

Mire számíthatok egy héttel a húzás után? (tudásbázis kérdés)

2012. jan. 3. 08:12
na ez jóóóóóó:D most nézem, h nem túl friss kérdésbe szóltam bele:D:D:D
2012. jan. 3. 08:09
lehet nem ártana egy röntgen, h nem maradt-e benne egy szilánk. nekem is húzták már ki több fogamat, de azért 1 héttel utána nem voltak ilyen tüneteim... sztem nézesd meg!
2009. dec. 29. 17:32
Nekem idáig mindegyik foghúzáskor mindegyik fogorvos (egymástól függetlenül) azt, mondta, hogy másnap már szép finoman fogkefével nyugodtam moshatom. Ja és valami antibakteriális szájvíz sem árt. (pl.Clorexamed, ha jól írom)
6. lexi018 (válaszként erre: 5. - Vendetta)
2009. dec. 27. 13:55
És tényleg nem szabad megmosni a helyét???nem értem..mindenki mást mond.Ki mit tud erről?
2009. dec. 27. 13:53
Antibiotikumot indokolatlan esetben nem szabad beszedni. Ez igen csak indokolatlan eset. Ráadásul antibiotikumot csak kúra szerűen szabad szedni, mert különben a baktériumok csak meggyengülnek, aztán mikor abbahagyod a szedést, akkor új erőre kapnak és azzal az antibiotikummal szemben ellenállóvá válnak.
2009. dec. 27. 13:11
Nekem van itthon Dalacinem,szerintetek beszedhetem?
2009. dec. 27. 12:31

Normális. Nekem tovább is fájt mikor nyáron kihúzták az egyik bölcsességfogam. Vissza is mentem, de minden rendben volt.

Óvatosan öblíthetsz gyógynövényes szájvízzel, de ne erősen, mert nem jöhetnek ki a seb darabkái.

2009. dec. 27. 12:28

holnap lesz egy hete,hogy húzták ajobb alsó,6os fogamat.

Mai napig fáj,érzékeny,és feszit,érzem a pulzusomat ott.

És még mindig van egy borsónyi lyuk.

Mosnom is kell,de nem férek hozzá.

Hogy tarthatnám tisztán?

Normális ez igy egy héttel utána?

2009. dec. 27. 12:27
Mire számíthatok egy héttel a húzás után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook