Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mire lehet kiheverni egy érzelmi traumát? fórum

Mire lehet kiheverni egy érzelmi traumát? (beszélgetős fórum)


62. spidi22 (válaszként erre: 60. - MetalBridget)
2011. febr. 10. 19:03
Akkoris köszi.:)
61. spidi22 (válaszként erre: 59. - 03feca27e2)
2011. febr. 10. 19:03
Tudod ez még nagyon friss.
60. MetalBridget (válaszként erre: 58. - Spidi22)
2011. febr. 10. 19:02
Igyekszik az ember! :D
59. 03feca27e2 (válaszként erre: 56. - Spidi22)
2011. febr. 10. 19:00

Figyelj, nekem rohantak az évek. :D

Az időérzékem nulla. :D Komolyan.

De kb 3 éve volt a szakítás, és nálam az volt a legnagyobb gond, hogy az előző két szakítást sem hevertem ki mielőtt belementem a következőbe, így több időbe tellett. Mert 18 évesen jártam először valakivel. És 20 évesen volt az utolsó szakítás. De kellett kb egy év... Minden a felfogáson múlik szerintem. :)

58. spidi22 (válaszként erre: 57. - MetalBridget)
2011. febr. 10. 19:00
Köszi rendi vagy:)
57. MetalBridget (válaszként erre: 1. - Spidi22)
2011. febr. 10. 18:57

Most tanácsoljam azt, hogy azonnal idd le magad a sárga földig és hallgass olyan szép szerelmes dalokat, amik csak Rá emlékeztetnek?


Hát nem fogom ezt tanácsolni, mert tapasztalatból tudom, hogy semmit nem ér! :DD


DE! Emberből vagy és természetes, hogy az érzelmeid néha elgyengülnek ilyenkor :) Ha pl sírnod kell, akkor rajta! Utána tuti jobb lesz :) Ha picit egy csendes szobára és magányra vágysz, akkor nyugodtan zárd magadra az ajtót :)


Ugyanakkor ne felejtsd el, hogy az életed megy tovább, és azért csalódtál, mert kell, hogy megtaláld majd azt, akiben sosem fogsz :))


Próbáld olyan dolgokkal elfoglalni magad, amiket szívesen csinálsz, de nem emlékeztetnek minden percben a volt szerelmedre...


Én hiszek abban, hogy kihevered, mert nem véletlenül alakult így az életed :)

56. spidi22 (válaszként erre: 54. - 03feca27e2)
2011. febr. 10. 18:52
Mire heverted ki az egészet?
55. spidi22 (válaszként erre: 54. - 03feca27e2)
2011. febr. 10. 18:50

Köszi szépen.


Aranyos vagy.:)

2011. febr. 10. 18:48

Szerelmi bánat...na, igen az sosem egyszerű...


Velem úgy volt hogy: először kétségbeestem, mert azt gondoltam nem találok jobbat. Aztán gyűlölve-szerettem, mert rájöttem hogy megcsalt valentin napkor, és azt hittem én csináltam valamit rosszul. Aztán utáltam az összes pasit, mert arra gondoltam mind olyan szemét. Aztán leszartam mert egy bunkó... :D

Amúgy én is magam hibáztattam, mert miért ne magam hibáztattam volna...de én, mikor az illető dobálózott azzal hogy sokat tett ő énértem, akkor megkérdeztem mit tettél mond már el, erre eldugult mint a lefolyó...vagyis ez elgondolkodtatott...és az is érdekes volt hogy engem kurvázott le, holott én nem csalok meg senkit párkapcsolatban, őt sem, és ezt ő is tudta, de attól még én voltam a legszarabb nő...szóval ezek után jön a gondolkodás...nem egyszerű, de megy az!

Szerintem is emberfüggő mikor lesz javulás, engem maga az árulás készített ki, hogy elhagyott egy tőlem fiatalabbért, ráadásul nem azért akivel megcsalt...szép, ugye?

Hidd el, nem éri meg hogy szomorkodj miatta, jobbat érdemelsz. Vannak normális nők! Csak egy tanácsot fogadj meg, kérlek, ne hidd azt hogy minden nő olyan, mert az nem kiút...

Remélem jobban leszel!

2011. febr. 10. 18:29
Szia spidi jó éjszakát, most elbúcsúzom. Aludj rá egy nagyot és gondolj át mindent mégegyszer.Ha gondolod és van kedved akkor majd holnap beszélünk.
2011. febr. 10. 18:18
Lehet, de én csak azt írom neked ami velem is megesett.Voltam én is ilyen cipőben mint te.Folyton azzal vádoltam magam, hogy mit csináltam rosszul. Aztán ismerősök visszajelezték, hogy semmit, csak annyit, hogy túl jó voltál.Ekkor kaptam a barátaimtól a lelki vigaszt, amit én, mint ismeretlen próbálok neked is továbbítani.
51. spidi22 (válaszként erre: 50. - Habnyak)
2011. febr. 10. 18:03
Lehet hogy igazad van
2011. febr. 10. 17:41
Na látod már meg is van a magyarázat.Mindig magadban keresed a hibát, aztán lassacskán rájössz arra, hogy ez nem minden esetben van így.
49. spidi22 (válaszként erre: 48. - Habnyak)
2011. febr. 10. 17:37
Rendes vagyok.
48. habnyak (válaszként erre: 47. - Spidi22)
2011. febr. 10. 17:35
Köszönöm, szerintem te is az lehetsz, mert mindig csak azt használják ki és tolnak ki vele aki az.
47. spidi22 (válaszként erre: 46. - Habnyak)
2011. febr. 10. 17:27
Rendes vagy
46. habnyak (válaszként erre: 45. - Spidi22)
2011. febr. 10. 17:26
Elhiszem neked, éppen azért írom ezeket. De hidd el ha sokáig magadban tartod és nem nézed az előtted álló élet lehetséges szépségeit, akkor teljesen ki fogsz készülni. Magadba zuhansz és később csak rosszabb lesz, mert abból az állapotból sokkal nehezebb lesz kikerülnöd! Én nem tudom egészen pontosan mi történt veled, de ha az amire gondolok, akkor te sokkal jobbat érdemelsz.
45. spidi22 (válaszként erre: 44. - Habnyak)
2011. febr. 10. 17:19

Köszi a biztatást.


Ez még friss.

44. habnyak (válaszként erre: 43. - Spidi22)
2011. febr. 10. 17:14

Túlléptem rajta. Azért is írtam neked, hogy fel lehet dolgozni minden problémát.Tudom és látom, hogy most neked is nagyon-nagyon nehéz. Ne add fel!

Az egész életünk egy harc, harcolunk a boldogságért, a megélhetésünkért, a szeretetért ...

Neked is harcolnod kell!Nem másért, saját magadért, hiszen a problémádat nem oldja meg senki helyetted,magadban kell rendet rakni!Fel a fejjel, menni fog ez neked!!!

43. spidi22 (válaszként erre: 41. - Habnyak)
2011. febr. 10. 17:09
Nem könnyű neked.
2011. febr. 10. 15:41
Tudod spidi minden traumát le lehet győzni csak meg kell keresd a pozitivumot benne.Pl:ha megerőszakolnak-lehetne rosszabb is pl ha még ráadásként megölnek vagy töbször rákényszerítenek.Ha elvesztesz egy babát-de utána rájösz dejó legalább nem vagy meddő és születhet egészséges gyermeked.Ha nehéz családba nőlsz fel ahová haza térni munkából,iskolából olyan mintha a pokolba mennél-jusson eszedbe hogy tanulnod kell te nem ilyenleszel és legalább megszülettél,tudsz változtatni megkeresni a szépet s a jót a továbbiakban.Ha elhagy a párod-jusson eszedbe valami nem müködött de megtalálod azt akivel müködik és nem kell leélned az életedet egy rossz kapcsolatba későbbi gyermekeitek szeme láttára.Ha megcsalnak-tudnod kell nem egy férfi a világ,szép vagy,okos vagy ha neki kellettél másnak is kellesz.Ha meghal valakid -ez nehezebb ha idős örülj hogy soká élt,ha fiatal örülj hogy láthattad,élvezhetted a közelségét hogy volt egy lény aki örömet okozott még ha rövid időre is.Keresd mindenbe a jobb lehetőséget,bezárkózni nincs értelme ugy csak nehezíted a dolgodat.Menj sétálni akár egyedül,akár barátokkal,vagy szórakozni.Ha az a baj hogy elhagytak az a legkönnyebb kiheverni:)hajrá sok sikert
2011. febr. 10. 15:27

Szia spidi22!

Ne siettesd az időt. Mindenhez idő kell! Először is fel kell dolgoznod a szakítást, nem feltétlenül új kapcsolat kialakításával.

Mikor én ennyi idős voltam mint te a férjem kamionbalesetben meghalt. Itt maradtam egy hét hónapos gyerekkel.

Szerinted?

2011. febr. 10. 15:21
Mire múlik el a fájdalom?
2011. febr. 10. 15:18
A szakítást mennyi idő mulva lehet elviselni?
2011. febr. 10. 11:34
Traumát az ember akarva-akaratlanul átél. Sajnos, nekem is volt benne részem. Nehéz feldolgozni, felejteni pedig lehetetlen.
2011. febr. 10. 11:20
értem
36. 83e25137af (válaszként erre: 35. - Habnyak)
2011. febr. 10. 11:19
nem ide írok mert nem offolok. privi megy. pill :)
35. habnyak (válaszként erre: 34. - 83e25137af)
2011. febr. 10. 11:17
Hát úgy, hogy vannak klubok oda ugyebár be kell lépni. Ide nem kell külön? Én még tudatlan vagyok, mert a hoxára csak tegnap regisztráltam.
34. 83e25137af (válaszként erre: 33. - Habnyak)
2011. febr. 10. 11:15

szia.


ezt hogy kell érteni? :)

2011. febr. 10. 11:13
Sziasztok.Hogy lehet belépni ide? Tud nekem valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook