Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mire lehet allergiás egy anyatejjel táplált csecsemő? fórum

Mire lehet allergiás egy anyatejjel táplált csecsemő? (tudásbázis kérdés)


6. kisr
2013. márc. 15. 13:00
Most kaptam az információt, hogy jobban van a baba, de valamire allergiás, úgyhogy ki kell vizsgálni...de azért megnyugodtunk most. Sziasztok!
5. kisr
2013. márc. 15. 12:53
Köszönöm a hozzászólásokat! A kórházban valamilyen szteroidot adtak neki azonnal, de csak azt hajtogatják, hogy valamilyen allergia...a szájában úgy tudom, nincsenek kiütések. De megkérdezem, mert lehet, hogy igazad van, Ági! Köszi a tippet! Amúgy nagyon rossz a kórházi ellátás, ahol vannak, de a hóakadály miatt nem tudják máshová szállítani a babát. :(
4. Mandula71 (válaszként erre: 1. - Kisr)
2013. márc. 15. 11:50
Akár allergia is lehet. Bármire, ami az anyatejen keresztül hozzájuthatott.
2013. márc. 15. 11:39

Írd meg, mit mondtak a kórházban nekik!!!

Nekem az jutott eszembe...nem lehet bárányhimlő? Nagyon sok gyereknek van...és ha tele van vele a szája is, attól lehet dagadt a nyelve.

2013. márc. 15. 11:37

Lehet az édesanyja olyat evett, amire ő erős allergiával reagált. Magára az anyatejre is lehet, esetleg a mosószerre, öblítőre, légfrissítőre, tehát tényleg nem lehet tudni.


És az, hogy eddig még nem reagált ilyen hevesen semmire, attól még kijöhetett most. :(


Minél előbbi teljes jobbulást a picurnak!!!

1. kisr
2013. márc. 15. 11:33

Sziasztok!

Sógornőm 2,5 hónapos kislányát tegnap be kellett vinni a kórházba, mert furcsa kiütések jelentek meg a testén, és bedagadt a nyelve. Tologatta ki a megdagadt nyelvét, és a bőrkiütései nagyon forróak voltak és pirosak. Csak anyatejet kapott eddig, az orvosok persze nem tudják, mi lehet a baja. Volt már valakinek hasonló problémája??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook