Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mire következtessek ebből? fórum

Mire következtessek ebből? (beszélgetős fórum)


10. Idhikai (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. nov. 17. 22:09
.,... semmire... :)) (tapasztalatból mondom, csinos, vendéglátásban dolgozó fiúgyermekem van. :)))
2012. nov. 17. 22:06

Szerintem ebből Te semmire...

Én viszont arra, hogy legalább 65 éved hátravan még a nyolcvanas éveidig.

És ez jó!!!!! :-)

2012. nov. 17. 21:35
"Munaköri kötelessége" udvariasnak lenni.
2012. nov. 17. 21:20
Szerintem ne èld bele magad.
2012. nov. 17. 20:33
Minden ujjára 100 nô jut.
5. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. nov. 17. 19:05
Ezek a pultos srácok már csak ilyenek.
4. empanada (válaszként erre: 2. - Korteforma)
2012. nov. 17. 18:52
Úgy gondolom igazad van...
2012. nov. 17. 18:44
Én nem következtetnék semmire
2. korteforma (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. nov. 17. 18:40
Úgy érzem, szimplán vendégként kedveskedik veled. Sajnos könnyen félre lehet érteni az ilyet. Ha akar valamit, most lett volna rá alkalma, illetve máskor is mondhatna egyértelmű dolgot.
2012. nov. 17. 18:33

Gyakran (szinte minden héten péntek-szombat) járunk egy szórakozóhelyre két barátnőmmel, és nagyon megtetszett az egyik pultos srác. Ha dolgozik, mindig hozzá megyek italt rendelni, de mivel nagyon elfoglalt nem tudonk beszélni. De azért úgy érzem tetszem neki. Egyszer mikor a kulteri pulton volt, akkor egy picit volt alkalma kozeledni, de csak egy picit. Egyebkent egyszer azt is mondta, a gaz vendege voltam.:) meg mindig probal valahogy kedvezni nekem.


Viszont tegnap este egy másik szórakozóhelyről visszaérve a városba még beugrottunk egy italra ugyanerre a szórakozóhelyre és két lánnyal beszélgetett, civilben érkezett akkor. Amikor néha odapillantottam, nem láttam semmi jelét annak, hogy lenne köztük valami, de az egyik lánnyal mindig "együtt mozogtak" mentek ki egyszer a parkolóba vagy cigizni. Zárás előtt még gondoltam elsuhanok mellette (pont elég csinosan voltam felöltözve, dress, csizma) és láttam, hogy csajok ide vagy oda utánam fordult:))

Kifelé menet pedig pont utánam jött ki az ajtón és éreztem valami kérdeznem kell tőle, ami úgy hangzott, "mi az, te még a szabadidődet is itt töltöd? :)" (nem szó szerint, mert angolul zajlott a beszélgetés) Azt mondta dolgozott, csak itt ragadt. Aztán már távoznunk kellett a helyről, mivel tényleg zártak.


Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook