Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mire kell vigyazni a terhesseg 12 hete alatt? fórum

Mire kell vigyazni a terhesseg 12 hete alatt? (tudásbázis kérdés)


9. a9de6659ee (válaszként erre: 8. - Jázminka)
2008. szept. 19. 09:32
Aranyos vagy. :) De mi tényleg kihagytuk, mert először csak mi képzelegtünk, hogy baj lehet, utána pedig az orvos is eltiltott, mert a kisasszony nagyon kíváncsi volt a világra, ki akart bújni minden érdekes dologra. :)
8. Jázminka (válaszként erre: 7. - A9de6659ee)
2008. szept. 19. 09:26
Ugyan ,miért lenne ciki?Van más módja is a dolgoknak... :)
2008. szept. 19. 09:24
Ciki, de mi szinte végig hanyagoltuk, annyia féltettük a babát. :)
2008. szept. 19. 09:22
Nekem külön megtiltotta a dokim a szexet.Azt mondta,hogy a makk a méhszáj ingerlésével méhösszahúzódást okoz és az amúgy is törékeny terhesség könnyen kilökődhet.Így aztán a 3 terhességemnél az első 12 hétben hanyagoltuk az effajta érintkezést.De aztán is óvatosan!!!
5. a9de6659ee (válaszként erre: 4. - Miccer)
2008. szept. 19. 09:16
Úr Isten! Ezt nem is tudtam! :) Én még akkor tornáztam. De persze nem sokat, mint általában. Inkább csak imitáltam a saját megnyugtatásomra, mint általában. :) Egyébként a fitt-mama tényleg hülyeség. Tapasztalatból mondom, hogy nem esett jól a torna. Én mindig mozogtam, de a mamának és a babának is jár ennyi teljes pihenő, szerintem.
2008. szept. 15. 15:46
plusz ne tornázz, ne sportolj, különösen ne a 8. héten, mert akkor tapad meg a placenta. a 13. héttől már szabad...
2008. szept. 15. 15:12
ne szedj gyógyszert ne igyál alkoholt és ne dohányozz... mondjuk ezek végig igazak... ne izgulj,stresszelj túl sokat és mindig legyél wc közelében ha esetleg hánynod kell :)
2008. szept. 15. 11:15
Pihenjél, ne emelgess és ne rázasd magad buszon, de ezt végig tartsd be, de ha egészséges a terhességed, akkor nem is kell annyira. Ami viszont fontos, hogy ezekben a hetekben alakul a baba idegrendszere, ezért vegyszerekkel ne foglalkozz! Hajfestés, műköröm, és én még a nagyon durva tisztítószereket sem használtam, mert bőrön keresztül nem szívódik fel, de belélegezni nem szabad.
2008. szept. 15. 09:22

Sziasztok!


Kerdeznem a tapasztalatabb Holgyektol, mire kell figyelnem a 12 het alatt?

Most vagyok a 4 hetben.

Koszonom elore is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook