Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mire jelentkezzek Egyetemen? fórum

Mire jelentkezzek Egyetemen? (beszélgetős fórum)

12. kristo_f (válaszként erre: 1. - Af5393007b)
2013. febr. 22. 12:54

Ha csak most hallottál az egyetem "fogalmárol" inkább esztergályos légy


Napi hirek szólnak a felsőoktatás átalakitásárol


Ingyenes ha a kiírt ponthatárral vesznek fel amit most eléggé megemeltek,

de emellett 10 500 ingyenes/teljes ösztöndíjas lehet csak és a részlegest is valami 40ezerben állapitották meg


[link]


Vagy tessék külföldre menni, elég sok eu országban ingyenes a felsőoktatás

2013. febr. 22. 12:53
Vagy keress fel egy pályaválasztási tanácsadót. Biztos többet tud mondani neked, mint ez a fórum...
2013. febr. 22. 12:52
Ha megteheted, várj egy évet, döntsd el, mit akarsz, még akkor is jelentkezhetsz!!
2013. febr. 22. 12:52
Nem tudom, milyen élethelyzetben vagy egyébként, de nem kell mindenkinek diploma, anélkül is lehetsz boldog. Egy elkapkodott szakválasztással és felvételivel meg talán csak rontassz a helyzeten.
2013. febr. 22. 12:52

Szerintem ha eddig nem sikerült eldöntened, hogy hol akarsz továbbtanulni, vagy egyáltalán akarsz-e, ez az egy hét elég kevés lesz hozzá.

Az meg, hogy mások döntsenek helyetted...

2013. febr. 22. 12:50
vendéglátás turizmus, amit mondtak már, illetve angolból van nyelvvizsgám, meg marketing papírom, még ezekkel kapcsolatosan érdekelne esetleg vmi.... oké..nem értek hozzá , de nem kell rákontrázni :))
6. Zebra25 (válaszként erre: 1. - Af5393007b)
2013. febr. 22. 12:48
tanulmányi eredménytől és a többletpontoktól függ, hogy fizetősre vesznek e fel vagy sem és persze attól, hogy nappalira mész e, mert nappalin alacsonyabbak a ponthatárok is. És hidd el, hogy egyetemen vagy főiskolán nincs olyan, hogy könnyen elvégezhető. Mindegyik szakon tanulni kell és van komoly követelmény.
2013. febr. 22. 12:43
Szerintem legyél biológus. Az olyan szép.
4. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Af5393007b)
2013. febr. 22. 12:42
Valaki volt tavaly is, aki majdnem ugyanezt a kérdést tette fel szó szerint. Nem te voltál az? :D
2013. febr. 22. 12:42

Attól függ...

Egy "büfé" szak elvégzése csak idôpazarlás és pénzkidobás, amellett még használhatatlan is.

2013. febr. 22. 12:41

Tényleg teljesen suta vagy ehhez :D


Mégis mit szeretnél csinálni? Mit csinálsz most?

Vagy csak a papír kell? Mindegy miből?

Nem hallgatod a napi híreket sem?

Bár gondolom nem orvosira vagy jogra mennél. :)

2013. febr. 22. 12:37
Igazából semmit nem tudok az egyetemmel kapcsolatosan mi, hogy működik.. :) A vezető oktatóm hívta fel tegnap a figyelmem, hogy március 1.ig van még időm leadni a jelentkezésemet, mért nem próbálom meg . Tudnátok mondani viszonylag "könnyen" elvégezhető szakokat,illetve mitől függ az, hogy államilag támogatott leszek e vagy sem? vagy az első diploma mindenkinek az? tényleg teljesen suta vagyok ehhez :D köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook