Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mióta megszületett a babám eltűntek a barátnők! fórum

Mióta megszületett a babám eltűntek a barátnők! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. júl. 25. 13:00
Legalább tudod,hogy ki az igazi barátnő,én legalábbis így fogom fel.
8. timike.baba (válaszként erre: 2. - Anika70)
2011. júl. 25. 13:00
Az a helyzet, hogy engem is segítettek.Érdeklődtek mindig izgatottak voltak velem együtt.De amíg a pocakban van addig mégse zavarhatja őket.:-)Velem úgy volt hogy megszületett akkor még csak csak eljöttek sétáltunk is de ahogy telt az idő kevésbé.Mondom lehet hogy csak én vagyok ilyen mázlis!:-)Gratula a picihez annál nagyobb öröm úgysincs!:-)
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Timike.baba)
2011. júl. 25. 12:59
Ne sajnáld őket!!! Ezek az emberek nem barátok. Haverok; így nevezik őket. Jóban, buliban vannak, aztán eltűnnek. Legalább nem lógnak felesleges koloncok a nyakadon, akik lehúznak. Szerintem a szemetet ki kell dobni.
6. Trinitas (válaszként erre: 1. - Timike.baba)
2011. júl. 25. 12:58

a fiadat is viszed ha bandáztok? Én ritkán megyek barátnőkkel, de olyankor arra a pár órára a gyerekekre a férjem vigyáz :)

De van kisgyermekes barátnőm is vele meg csinálunk gyerekes programokat is néha.. amúgy nem hiszem, hogy az én barátnőimet pl zavarná a gyerek.. sajnálom, hogy a tiédet igen, ez szomorú :S

5. 645b490433 (válaszként erre: 1. - Timike.baba)
2011. júl. 25. 12:58
Keres kimami barátnőket, tudod a régi barátnőket a bulik, a fiúk érdeklik Téged meg kisbabád.
2011. júl. 25. 12:57

Szió!

Sajnos sztem ezek nem igazi barátnők. Nekem még meg se születtek a picik,de már fogynak a barátnők,mert azt hiszik,hogy majd állandóan segíteniük kell. Pedig én nem kértem őket semmire. Még nem érettek,és zavarja őket,hogy nekünk már babáink lesznek,ők meg még nem is tervezik. Pedig én se változtam.

3. psycheee (válaszként erre: 1. - Timike.baba)
2011. júl. 25. 12:57
Egyszerűen csak egészen más érdekel titeket már.
2. Anika70 (válaszként erre: 1. - Timike.baba)
2011. júl. 25. 12:56

Ez nagyon szomorú :-(


Én 4 hét múlva szülök, remélem nem lesznek ilyen rossz tapasztalataim, mert egész terhességem alatt segítettek, kísérgettek a kórházba.


Nem szeretném, ha ez megváltozna:-(

2011. júl. 25. 12:52
Sziasztok.Nem tudom, hogy csak velem van ez így, de amióta megszületett a Kincsem lassan eltűntek a barátnők.Mindig egyre kevesebbszer találkoztunk és most már ott tart a dolog, hogy megbeszéljük hogy találkozunk de valamit mindig kitalál/nak.Szerintem zavarja a fiam.Legalábbis úgy vettem észre.Én nem változtam attól mert szültem még ugyanaz az ember vagyok csak nem járok az éjszakába.Lehet csak én vagyok ilyen emberekkel körülvéve és rosszul ismertem meg őket.Ha ez zavaró akkor tudom őket sajnálni.:-)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook