Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miómával terhesség? fórum

Miómával terhesség? (beszélgetős fórum)


2023. febr. 24. 15:35
Szia! Engem most műtöttek miomàval és babát szeretnénk! 37 éves vagyok én is! Nektek azóta babaprojekt hogy áll?
2022. júl. 13. 13:09
Nekem cisztám volt 5 centis, egyszerre derült ki a terhességgel. Kihordtam, gyerek meglett, ciszta eltűnt. Azóta sem volt. De nem értek hozzá.
2022. júl. 13. 11:37

Sziasztok!


Szeretnék beszélgetni olyanokkal, akik mióma mellett terhesek lettek és ki tudták hordani a babát. Olyanok is írjanak, akiknek esetleg műteni kellett és utána lett terhes vagy akinek mióma embolizációja volt és utána lett várandós, szóval minden történet érdekel. Mennyi idő alatt sikerült? Hol helyezkedett el a mióma? Volt-e valami panasz a terhesség alatt?

37 éves vagyok, babát szeretnénk, de kiderült, hogy van két miómám. 15 és 16 mm-ek és a doki szerint nőnek. A mellső falon a méhfalban vannak, egyelőre nem domborítják be a méhüreget. Az első kb januárban derült ki, emiatt sűrűn járok UH-ra, a második még nem volt ott a két hónappal ezelőtti kontroll alkalmával. A doki azt mondta, húzzunk bele a gyerekcsinálásba. Hát kösz. Ráadásul a férjem most volt covidos és úgy tudom, hogy a covid eléggé hazavágja a spermákat néhány hónapra.

Beszélgessünk, mert el vagyok keseredve

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook