Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Minöséges vagy olcsó pelenka? fórum

Minöséges vagy olcsó pelenka? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. febr. 13. 03:34
minosegi termeszetesen."olcso husnak hig a leve"-ugye ismered ezt a kozmondast?
2014. nov. 6. 10:00
Mi amerikai gazdaságos pelenkát használunk, és nagyon elégedettek vagyunk vele.A maxit 45 Ft-ért veszem, a dereka is rugalmas, és nagyon sok folyadékot bír felvenni. :)
45. Babyface10 (válaszként erre: 41. - Grizus)
2014. máj. 8. 06:25
max a fejecskéje alá teszem, meg a nyálát törlöm le vele, de a popijára nem használnám sose.
2014. máj. 8. 06:22
Pampers Premium Care! Szuper Születésétôl fogva ezt használom a kicsikémnek és soha nem folyt ki csak kétszer pont miután hazajöttünk a kôrházbôl, két egymást követô alkalommal, de azt betudtam a tapasztalatlanságomnak ;))) Azôta 6 hônap eltelt 10 nap híján és soha semmi gond nem volt vele, szuperul szívja a pipit, jô ehhez hozzátartozik, hogy én elég gyakran cserélem is!
43. mujoka (válaszként erre: 42. - Vera77)
2014. febr. 8. 21:09
mennyire jon ki a muller sajatmarkasbol 1 db ill milyen vekony mi pemperst hasznalunk csak draga
42. vera77
2014. febr. 8. 20:44

Sziasztok!

Nekem mint négygyermekes anyukának eddíg a mülleres sajátmárkájú pelenka jött be a legjobban.Szerintem minőségben és árban is veri az összes pelenkát(pampers, tescos, lidl,babydream....) Én az összeset kipróbáltam. Ez aztán tényleg mindent kibír. És ennél olcsóbbat nem találtam.

41. grizus
2013. dec. 31. 07:29
TEXTILPELENKA!
2013. dec. 29. 11:38
Mi 1 évesek vagyunk...istenem mi mindent ki nem próbáltunk:) születéskor pamperst, rossmannt használtunk... Pampers 2-es méret nem jött be, mindegyik eresztett, 3-as méret tökéletes volt, 4-es is egy darabig... még el nem kezdett aktívan mozogni, mászni... kb. 6 hónapon kersztül jó volt a pampers... most gyakran ereszt... libero kis méret nem volt jó, sem a huggies... most a rossmann is ereszt... most próbáljuk a dadát, pennyset, lidl-et... :) változó... éjszakát nem bírták, nappal aránylag jók... Manóm rengeteget iszik... napi 1 l folyadékot lehúz... nem kell erőltetni :) most teszteljük a tescos lila pelust... kibírta az éjszakát, szép mintás, méretes... eddig jó :) imádok amúgy kísérletezni :)
39. dyne (válaszként erre: 37. - Dyne)
2013. febr. 19. 17:44
bejött még a vincorka pelkenka ami jó minőségü első osztályu pelusok..
38. dyne (válaszként erre: 33. - Egypt)
2013. febr. 19. 17:40
A legtöbb pelust úgy is Kínában gyártják! csak a csomagolás más ,rá helyezik a saját cimkét és próbálnak azzal értékesíteni.
37. dyne
2013. febr. 19. 17:37

Sziasztok!Nálunk az Ontex pelus jöt be ár és megbízhatóság terén! Pampers nem jött be mert a pisi ki szivárgott és folyt .Libero nagyon jó de drága.100-as kiszerelésü másod osztályu pelusok jók voltak de nem voltak megbízhatóak mert volt hogy a tapasz hiányzott és pótolni kellett de az ontex pelus az nagyon jó lett.

Olcsobb mint a Tescos és ugyan olyan jó nedvszívó és lég áteresztő

2012. dec. 8. 16:24
Sziaztok!Lányom születése előtt 4 fajta pelenkából vásároltam egy-egy csomagot(pampers premium care,rossmann babydream,huggies newborn,tesco baby essentials),nehogy egyből bevásároljak és ne legyen jó.Egyedül a huggies pelenka nem vált be,mert kifolyt a pisi.A végén a legolcsóbbnál maradtunk (Tescos),azóta is azt használjuk.Egy hibája van,hogy ha egy napig nem kakik a pici,akkor nem biztos,hogy kibírja a következő kakilást.Most pampers sleep&play pelenkát vettem,mert még olcsóbb,mint a Tescós.Majd kiderül be fog e válni.
2011. márc. 18. 23:15

ami címet küldtem azokkal mi foglalkozunk.

Én bátran merem ajánlani ezt használtam annak idején a lányomnál és most a 14 hónapos fiamnál is.

Nem kell 2 óránként cserélni 5-6 órát simán kibír én 3-at kaki esetén 4-et használok egy nap.

Lehet 5-10 db ot is kérni próbára,ha valakit esetleg érdekel.

34. egypt
2010. okt. 15. 19:31
Bocs, hogy ennyiszer elment, akadozott a net...
33. egypt
2010. okt. 15. 19:30

Sziasztok!!


Az az igazság, hogy minden babának más jön be, mivl valamelyik combosabb, a másik pocakosabb, kisfiú, kislány, stb...

Szerintem ki kell tapasztalni.

Ráadásul mérettől is függ. Az elején nekünk a P. egyáltalán nem vált be, de később szerettem.

Ami mindig jó volt, az a DM-es, csak sajnos nagyon felment már az ára, és a Tesco színeset is szerettük, azzal sem volt soha gond.

Újszülötteknek meg Libero baby soft a legjobb szerintem, később viszont a Liberót nem szerettem.

Nemrég vettünk Lidl-s saját márkás pelust, az is tökéletes.

32. egypt
2010. okt. 15. 19:30

Sziasztok!!


Az az igazság, hogy minden babának más jön be, mivl valamelyik combosabb, a másik pocakosabb, kisfiú, kislány, stb...

Szerintem ki kell tapasztalni.

Ráadásul mérettől is függ. Az elején nekünk a P. egyáltalán nem vált be, de később szerettem.

Ami mindig jó volt, az a DM-es, csak sajnos nagyon felment már az ára, és a Tesco színeset is szerettük, azzal sem volt soha gond.

Újszülötteknek meg Libero baby soft a legjobb szerintem, később viszont a Liberót nem szerettem.

Nemrég vettünk Lidl-s saját márkás pelust, az is tökéletes.

31. egypt
2010. okt. 15. 19:30

Sziasztok!!


Az az igazság, hogy minden babának más jön be, mivl valamelyik combosabb, a másik pocakosabb, kisfiú, kislány, stb...

Szerintem ki kell tapasztalni.

Ráadásul mérettől is függ. Az elején nekünk a P. egyáltalán nem vált be, de később szerettem.

Ami mindig jó volt, az a DM-es, csak sajnos nagyon felment már az ára, és a Tesco színeset is szerettük, azzal sem volt soha gond.

Újszülötteknek meg Libero baby soft a legjobb szerintem, később viszont a Liberót nem szerettem.

Nemrég vettünk Lidl-s saját márkás pelust, az is tökéletes.

2010. okt. 15. 19:15
Kaptunk ajándékba olcsó pelenkát, hogy az mindíg jól jön. Adtam egy esélyt a pelusnak, gondoltam elhasználjuk, de csak nappal. Még azt is kár volt. A kaki mindíg kiszökött valahol, és hiába kentem krémmel, piros pöttyök jelentek meg a kicsin, pedig eddig még sosem (az 5 hónap alatt) Mi maradunk a P-nél, az vált be. Mostmár a derekánál nem szokott kifolyni, mert hason fekszik sokat.
2010. aug. 26. 08:45

Pampers az egy nagy car!

Én tec..sat használok az első perctől, (szerencsére már nem nagyon kell!) de nekem nagyon bevált!!

28. b486c9cf7d (válaszként erre: 24. - Anuk76)
2010. aug. 25. 22:41
Megneztem a Pampers pelusokat, hogy irtad nincs derekgumirozasuk. A hagyomanyosnak tenyleg nincs, de a kisgatyakent felhuzhatonak van.
27. Csibebaby80 (válaszként erre: 11. - F2ccdf884b)
2010. aug. 25. 22:35
Pamperszel kezdtünk mi is, a derekánál, viszont mindig kifolyt,ha az oldalán feküdt (nem tudom miért nem gumirozott a dereka). Kaptunk Tescosat is, annak jó a dereka, de a combinál ugyan úgy kifolyt.Maradtunk a pampersnél... Mivel hason alszik, így a pampersből nem folyik ki semmi egész éjszaka, ha etetem és az oldalán fekszik, fognom kell a derekát, ha nem akarok ruhacserét... :)
26. Kocska
2010. máj. 28. 21:43

nekem a pampersben a narancs sárga jött be, meg mikor pici volt a citromsárga,de a zöld csomagos ellenben botrányos.

Viszont én az olcsó lidlissel is megvoltam elégedve.

2010. jan. 19. 21:49

Akárki, akármit mond: Nekem a Pampers nem jött be, egy rakás sz@r!A Liberóval együtt:(

Viszont a Tescós pelenkában kellemesen csalódtam, eddig ez viszi a pálmát:))

24. Anuk76
2010. jan. 3. 10:53

Sziasztok amit mi használtunk (most lesz 7 hónapos a kiscsaj)


Pampers: baromi rossz, derékgumírozás nincs, iszonyú drága, cucc kifolyik még nagyobb méretnél is állandóan pisis a punija nem eléggé jó a nedvszívó réteg


Libero: tetszik, jó derékgumírozás, néha azonban zselészerű anyag marad a baba bőrén, drága


Toujours (lidl): régebben volt derékgumírozás, most már nincs sajna, egyébként jó, árban közelít a liberóhoz


Huggies: vastag, vaskos, de tényleg mindent benn tart, nekem még ez is drága


Háppy: derékgumírozás van, emiatt nagyon szeretem. Széles, így jól széttartja a baba csípőjét, kicsit kényelmetlen nagyobb babának. Méret nem igazán jól elhatárolható, két méret közötti átmenetinek szoktam használni, sokszor akciós


Hupilila tesco: tökéletes volt mind árban, mind formában, mind derékgumírozásban. Kár, hogy megszűntették. :(


Most keresek egy olyan pelust, ami olcsó, van derékgumírozása, jó nedvszívó, és légáteresztős mert érzékeny nagyon a babám popsija :) Mindig az egy darabra jutó árat veszem figyelembe.

23. titta
2009. márc. 24. 23:04

Sziasztok!


Pempers pelus nagyon jó pelenka. Sajnos az első pár méretnél nincs rugalmas derék része, és addig tényleg gyakran kifolyik belőle a termés. A hármas mérettől már lehet kapni rugalmas derekút, onnantól kezdve viszont nekünk nagyon bevált.

Olvastam már mástól is, és sajnos én is jártam hasonlóan, hogy a Libero hibás volt. Egyszerűen egy csomagban több darabon nem volt tépőzár... ahhoz szerintem meg elég drága...

Én 3 hónapos koráig mondjuk Liberót használtam, de csak a gumírozás miatt, örültem, amikor már nem kellett több...

2009. febr. 4. 09:03
nekem van egy kisöcsém, és tudom, hogy a Libero mellett a Tesco-s és az Interspar-os (Pretty Baby) pelenka is nagyon jó.
21. Nikice (válaszként erre: 19. - Adel07)
2009. febr. 4. 08:12
Most nézem, hogy én is u.azt a kifejezért használtam, mint Te. Mondhatnám úgy is, hogy olyan volt, mint ami mindig kifolyt belőle.
20. Nikice
2009. febr. 4. 08:11

Nem tudom, ki lehet-e írnia neveket, ezért csak a kezdőbetűvel jelölném :)

A fiam hét éves, mi vele is L-val kezdtünk, egyszer váltottunk P-re, de nagyon nem jött be. Most már nem is vettem mást, de volt aki babanézőbe hozott az egyik drogériából, és nekünk nagyon bevállt. Igaz, nem a legolcsóbb az olcsók közül, kb a kettő között, de ez is jó. Nem várok 12 órán át tartó védelmet (bár kéne!) mert még nincs annyit ágyban estétől reggelig, de kibírja. Mondjuk, mi még picik vagyunk. Sokan mondják, hogy egy bevált pelus akkor kezdett el csalódásokat okozni, mikor már nagyobb babára kellett (hiába vette az aktuális méretet).

Ha az ajipelus elfogy, akkor valszeg megint L-t veszek.

19. adel07
2008. nov. 21. 21:39
Mi éjjelre meg ha megyünk valahová liberót,itthonra lila tescóst használunk.A pampers nagyon nem vált be.
2008. nov. 21. 21:23
Mi a Rossmannost használjuk és nagyon bevált.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook