Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Minirin orrspray fórum

Minirin orrspray (beszélgetős fórum)


2013. okt. 7. 15:53
köszönöm a válaszokat.a dokinéni is mondta hogy ezt kb 4 éves kortol szokták javasolni de mivel ez nálunk elég nagy gond,igy felirta.azért is nagy gond,mert nappal is nagyon gyakori bleset. dokinéni szerint azért,mert kicsi a pisijének a fajsulya,és ezáltal már csak akkor érzi a pisit ha kicsi besikerült.ez miatt merte felirni.és igen rengeteget olvstam neten mindenfelé hogy mikorra kell megérjen ahhoz hogy ne pisiljen be és általánosságban az 5 éves kort irták.én csak azért fordultam orvoshoz,mert nyáron hetente maximum 1 balesete volt.és miot ujra kezdődött az ovi azota van ez a probléma ismételten.szoval tnácstalan vagyok.pszihésen rendben van a kislányom,nem történt vele semmi olyan ami megrázta volna.és ráadásul pszihologusnál is voltam vele,de ő is rendben találta.pff,nem tudom mi tévő legyek...
4. Lullaby70 (válaszként erre: 1. - Lolika74)
2013. okt. 7. 09:54
Nagyon korai. Egy 3 és fél éves még teljes joggal bepisilhet éjjel. Nyugodtan várhattok 5 éves kora utánig.
2013. okt. 7. 08:55

Ezt az orrsprayt az ún. diabetes insipidus nevű betegségkor adják a emberekneknek, mivel nekik gond van az agyalapi mirigyükkel ami nem tudja az ADH hormont termelni vagy nem kellőképp.

Amíg nincs kimutatva, hogy emiatt a betegség miatt van a bepisilés addig NE ADD neki. Engem kezeltek vele ill ennek a spraynek a megfelelőjével is (nocutil) és rosszul lettem tőlük mivel nekem bár sorvadt az agyalapi mirigyem, de még termelődik a hormon. A te lányodnak nem tudni miért van ez. Vizsgáltassátok ki rendesen.

2013. okt. 7. 08:41
Nem adnám semmiképp. Ez egy módosított hormon. Miért baj ha bepisil ilyen idősen? Majd 5 évesen ráérsz vele foglalkozni. A mi gyerekorvosunk az éjjeli bepisiléssel csak nagycsoportosokat kezel, tehát kb. 6 éveseket. Egyszer mindenki megérik rá, hogy szárazan ebredjen, inkább a pelust választanám.
2013. okt. 7. 08:21
sziasztok.csak érdeklődni szeretnék hogy volt-e valakinek bármilyen tapasztalata ezzel az orrspray-vel.az én kislányom kapja aki most 3és fél éves,a doktornénink irta fel.mivel még mindig gyakori az éjszakai bepisilése.lelki oka nincs igy csak az maradt hogy éretlen a veséje és erre igy ezt javasolta a dokinéni.tegnap este adtam neki belőle,de bepisilt.mikorra lehet eredményt elérni?nem ivott mielőtt lefeküdt volna aludni és elment pisilni is.aki tud valamit az irhatna.köszi előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook