Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Minerva tabletta tapasztalatok fórum

Minerva tabletta tapasztalatok (beszélgetős fórum)

2011. júl. 22. 12:02
köszi a biztatást,de biztos ami biztos,kértem időpontot a nőgyógyra, de csak 2-ára kaptam időpontot. Most nem tervezünk babát,és nem akarok hülyeséget csinálni. De én is arra gondoltam,hogy a nagy meleg és a stressz szórakozik velem :(
2011. júl. 21. 20:09
jaj bocs nem csináltam belőle problémát:))))
2011. júl. 21. 20:09
Ja értem ilyen nekem is volt már egy párszor de én csináltam belőle problémát az a lényeg volt pár csepp,majd jövő hónapban több lesz:)
2011. júl. 21. 17:21
Természetesen :) Egyik héten pénteken vége a levélnek és köv.szombaton kezdtem a másikat :) a 8 nap alatt kellett volna megjönnie,de a 8. napon jött meg,de csak picit,barnázva...
2011. júl. 21. 16:27
Ha jól értem pénteken be szedted és már szombaton kezdted a következőt?????Akkor mitől jött volna meg?A legtöbb gyógyszert a 8-dik nap kel ujjra el kezdeni szedni és a 8 nap alatt meg kel jönnie,és akkor is el kezdeni szedni a gyógyszert ha még tart a vérzés,az én gyógyszeremnél és a legtöbb gyógyszernél így van.
2011. júl. 21. 15:29
Már 8 hónapja szedem a minervát,de eddig semmi problémám nem volt vele ezidáig. Pénteken szedtem be az utolsó szemet,és szombaton kellett kezdeni,de nem jött meg a menszeszem,csak szombaton,de akkor is csak csak inkább pecsételgetett. Csináltam tesztet a biztonság kedvéért, negatív lett,de a két nap pecsélgetés után 1 napig nem volt semmi,majd egy napig megint pecsételtem. Nem tudom,hogy mi lehet a baj. A nagy meleg ennyire befolyásolhatja a dolgot? HA esetleg van valakinek tapasztalata a minervával kapcsolatban,örülnék neki ,ha megosztaná. A lényeg: PCOS-m van ezért szedem ezt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook