Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minél hamarabb szeretnék felgyógyulni egy térdsérülésből. Sokan a pozitív gondolkodással meggyógyulnak. Ez hogy működne szerintetek? fórum

Minél hamarabb szeretnék felgyógyulni egy térdsérülésből. Sokan a pozitív gondolkodással meggyógyulnak. Ez hogy működne szerintetek? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 16. 09:27

Tapasztalatok az energiaspirálról:


[link]



[link]

8. f3000dc5ef (válaszként erre: 6. - Norika1989)
2013. ápr. 16. 08:41

ajaj...pont ez volt nekem is....cirka 25 éve. azóta se tökéletes vigyázni kell vele.


gondolkodj képekben. agykontroll? ha az nem is,akkor teljes nyugi, és gondold el, hogy vannak pl. piros részek a térdedben ez a rossz, majd szépen kifehérednek-ez a jó :) működni fog :)

2013. ápr. 16. 08:36

A pozitív gondolkodás az élet minden területére pozitívan hat, így a gyógyulási folyamatokra is. Tudjad, hogy minden kis negatív gondolat, érzés, kétely hátráltat mindent, amit szeretnél. Viszont:

nekem - igaz nem sérült volt a térdem, csak erősen fájt - nagyon jó tapasztalataim vannak az energiaspirállal. Kb. 20 ezer forint, biztos, hogy segítséget ad a gyors gyógyuláshoz. Legalább 150 tapasztalatleírás található a neten, érdemes átböngészni őket, a legtöbben éppen a térdfájdalmaiktól szabadultak meg általa.

2013. ápr. 14. 15:17
köszi köszi:), amúgy térdrándulás , de fekvőgipszem van combtól bokáig. még orvosok sem tudják MR-ig h van-e szakadás vagy nincs. Muszáj minél hamarabb lábra állnom mert egyetemen nem hagyhatom elúszni félévemet. De nem engedik h ráálljak. hátha sikerül ez a pozitív gondolkodás és elhitetni magammal h semmi baj. csak ugye ha orvosok is kételkednek, akkor ezzel lehúzzák a pozitív hozzáállásomat.
5. f3000dc5ef (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. ápr. 14. 15:04

A placebo hatás működik.

Van aki nem bír lábra állni, majd azt mondják, hogy megműtik, és minden OK lesz. csinálnak egy vágást a lábán, de nem egyébként hozzá sem nyúlnak.

És lám lábra áll, és fut :D amit évekig nem tudott :D

Pár év múlva megmondják, hogy nem is csináltak semmit.....bizony visszaesik.

Szóval, az agy csodákra képes. Abból baj nem lehet ha pozitívan gondolkodsz. Nem tudom mi volt a sérülés, de valamit még tudok ajánlani, a feketenadálytőt :D csodákra képes. Kenőcs formájában is kapható.

4. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2013. ápr. 14. 10:50
..bocs, porcleválás akart lenni..
2013. ápr. 14. 09:06

Jaja, a pozitív gondolkodás nem segít egy törésen, porcleváláson, stb....

Gyógytornát javasolnék!


Nem rég el volt törve a könyököm alatt a csontom. Még gipszet sem kaptam, mert a doki azt gondolta, hogy így gyorsabban gyógyul. Kontrollra már a kerületi dokihoz kellett mennem, majd gyógytornára is. Mindkettő le volt döbbenve, hogy nem kaptam még rögzítő kötést sem. És a balesetis dokinak lett igaza. A 3. héten már csak kisebb mozdulatokat nem tudtam elvégezni a kezemmel és persze már az első naptól kezdve használtam amire tudtam. 5 hét után már ismét jártam aerobicozi és szinte mindent meg tudtam csinálni. Jól döntött a doki, mert ha begipszeli, akkor annyi hónap gyógytorna kellett volna, mint ahány napig gipszelve lett volna.

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. ápr. 13. 23:34
Szerintem ez nem egy procleválásra vagy csonttörésre vonatkozik.
2013. ápr. 13. 23:24
Minél hamarabb szeretnék felgyógyulni egy térdsérülésből. Sokan a pozitív gondolkodással meggyógyulnak. Ez hogy működne szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook