Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minek a tünete? fórum

Minek a tünete? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 29. 09:07

Lorchen! Nekem is volt ilyen pár napig.

Extra duzzadt nyirokcsomók, szinte szuszogva tudtam csak lélegezni, kicsit fojt az orrom, mintha gombóc lett volna a torkomban, hőemelkedésem volt. De a kedvem megmaradt jónak és éltem a világom, szóval semmi szörnyű.


Napi 2 NeoCitrán, pár nap alatt elmúlt.

2009. dec. 29. 07:48

köszi mindenkinek a tegnapi hozzászólásokat! még nem rosszabbodott, és vettem Neocitrant, mint utolsó esélyt :)


levegőtlenség tényleg volt már nálam mandula miatt is és pánikbetegség jeleként is, néha már alig tudom megkülönböztetni, mert mindkettő alkalmával bedagadnak a nyirokcsomók


egyszer majdnem kivették a mandulámat (csak megtorpantam) mikor amolyan "pánikbeteg időszakomban" állandó fojtogatást éreztem :(

11. Azurit
2009. dec. 28. 21:16

Sziasztok!

Nekem is nagyon fáj a nyirokcsomóm a nyakamban és alig tudok nyelni,ha lehajolok olyan mintha kiakarna szakadni.Kicsit fájnak a végtagjaim is.A gond csak az,hogy nehezebben tudok foglalkozni így a 8 hónapos lurkómmal és attól is félek,hogy elkap valamit,még szoptatok.

10. winny
2009. dec. 28. 15:40
A doki mit mondott?
2009. dec. 28. 09:35
Hali. A levegőtlenség lehet az idegesség miatt is. De azért menj el az orvoshoz.
8. 6f773a273c (válaszként erre: 1. - C82ae2485b)
2009. dec. 28. 09:28

a nyirokcsomód azért van megduzzadva,mert beteg leszel.ez azt jelenti,hogy ,ha megjelenik a kórokozó a szervezetben,akkor elkezdődik a nagyobb mennyiségű fehérvésejt termelődés(ami az immunitást tartja fenn).szóval beteg leszel,röviden:).a torokgyulladás meg abból áll,hogy a mandulád megdagad,éselkezdi nyomni a körülötte lévő dolgokat:).(ez tök érdekes,nem?múltkor tanultam bioszfakton:P)szóval valószínű az is fájni fog.végtagfájdalmad,lázad van?ha van,akkor influenza!

ha nincs,és nem is lesz,akkor valószínű megfázás!a lényeg,hogy pihenj nagyon sokat,igyál teát,és a levegőtlenség részével szerintem menj el orvoshoz,mert az nem feltétlenül normális,azthiszem.Jobbulást!

7. c82ae2485b (válaszként erre: 6. - M_Marcsa)
2009. dec. 28. 09:27
megfázásra én is :) viszont most még semmi orrcsöpögés vagy ilyesmi, annak jobban örülnék :S
6. M_Marcsa (válaszként erre: 4. - C82ae2485b)
2009. dec. 28. 09:20

Mézes-citromos tea,forró fürdőt szoktam megfázásra. Meg pihenést.

Próbáld meg.

5. csodapók (válaszként erre: 4. - C82ae2485b)
2009. dec. 28. 09:18
Szia! Mivel bármi lehet, szerintem minél hamarabb menj orvoshoz!!
4. c82ae2485b (válaszként erre: 3. - M_Marcsa)
2009. dec. 28. 09:16
lázam nincs, meg nálam az nagyon ritka, mégha beteg is vagyok... de tényleg rákeresek. Nincs messze most tőlem az orvos,m de nálunk Ő semmit nem ér sajnos.
3. M_Marcsa (válaszként erre: 2. - M_Marcsa)
2009. dec. 28. 09:15
láz?
2009. dec. 28. 09:14
google:)
2009. dec. 28. 09:14
Sohasem tudom.. Influeza vagy csak megfázás, vagy más? Nehezen kapok levegőt, be vannak dagadva a nyirokcsomjóim szerintem, mert a torkom alján érzem a szorítást. Fázom és fáradt kezdek lenni. De legjobban ez a levegőtelenség idegesít. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook