Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minek a jele ha a lábfejcsontok fájdalmasak, járás és bármilyen terhelés közben? fórum

Minek a jele ha a lábfejcsontok fájdalmasak, járás és bármilyen terhelés közben? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 20. 08:06
Lehet, hogy ki van , illetve vagy merülve. Nekem attól volt.VEDDKOMOLYA.. Én nem vettem el is tört alábszárcsontom, úgy hogy észre se vettem.Az orvos mondta a kimerülést, mikor begipszelték..JOBBULÁST NEKED.
6. erikpipi (válaszként erre: 5. - Erika1012)
2007. dec. 2. 22:06

Az álló munka mindenképp rájátszik. Anyukám szakács volt, és neki is a térdei készültek ki, pedig akkor még sovány volt.

Valami kis lightos fogyit kezd el, amit tartani tudsz, évekig is. És a szobabicikli pl. neked nagyon jó lenne.

Ha magas a vérnyomásod az is rendeződik, ha emésztési próblémáid, vagy gyomorfájdalmad van, meg sok egyébb, azuokon is javítani tud, egy kis fogyás.

szia:)

5. erika1012 (válaszként erre: 4. - Erikpipi)
2007. dec. 2. 21:57
Köszi a tanácsot. Valóban fájdogál már a derekam is meg a gerincem is, de én annak is betudhatom szerintem, hogy 12 évig fodrászként dolgoztam és igen megterhelte a csontjaimat a napi 10 óra ácsorgás.
2007. dec. 2. 21:41

Hát, nézesd meg egy ortopédussal, de ha fogynál akkor sokkal jobb lenne a helyzet. Gondold el mekkora súlyt cipel a lábad. És ez sajnos nem áll meg, fájni fog a derekad, a csípőd, a térded és a gerinced is, majd maradandó károsodást okoz. Ha már nem okozott, és nem fáj valamelyik.

Lehet, hogy a lábfejcsontok is deformálodtak esetleg az is okozhatja.

3. erika1012 (válaszként erre: 2. - Erikpipi)
2007. dec. 2. 21:32
Van súlyfeleslegem bőven,harántsűlyedésem is van. A lábfejcsontok fájdalma csak 1-2 hónapja kezdődött és napi 3-4 óra folyamtos terhelés után fokozódik.
2007. dec. 2. 21:19
LEhet, hogy harántsüllyedésed van? Van súlyfelesleged?
2007. dec. 2. 21:08
Minek a jele ha a lábfejcsontok fájdalmasak, járás és bármilyen terhelés közben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook