Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minek a jele? fórum

Minek a jele? (beszélgetős fórum)


10. c906e7f5a1 (válaszként erre: 9. - C906e7f5a1)
2012. aug. 6. 19:26

Most látom, hogy milyen régi a topic.

Nem figyeltem.

Remélem valakinek azért hasznos volt az előző hsz-em.☺

9. c906e7f5a1 (válaszként erre: 1. - Ági28)
2012. aug. 6. 19:24

Candidát néztek már nálad? Attól is lehet puffadni.


Nekem nagyon egyszerűen, egy biorezonanciás állapotfelméréssel kiderítettek egy csomó dolgot, pl. a candidát.


Biorezonanciás állapotfelmérés van több helyen, nem kell a legdrágábbat választani, a 7 ezer körüli is tud annyit, mint amikért sokkal többet elkérnek.


Ha nem titok merre felé laksz? Azért kérdezem, mert Sopronban van egy természetgyógyász, akit nyugodt szívvel merek ajánlani.

8. ae0bfddd7a (válaszként erre: 1. - Ági28)
2009. szept. 3. 19:04
Ismerem ezt az érzést,én is szinte mindentől felpuffadok.Nekem többféle(étel) allergiám van,és sajnos igen jó ,,nyomozónak,,kell lenni,hogy az ember rájöjjön mi okozza a panaszokat.Kórházban nekem nem sikerült semmit kideriteni.A szervezet túlsavasodása is okozhatja.
2008. szept. 16. 22:12
nem ide való, de az egyik ismerősömnek a fagyitól viszket a füle:))
6. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3. - Ági28)
2008. máj. 19. 10:11

Ha jól tudom, refluxnál nem zár jól a gyomorszájad és ezért visszafolydogál az étel, ilyenkor lehet pl. gyomorégésed is.


Érdekes, amit írtál a light coláról, hogy megfájdul tőle a nyelved! :) Én ritkán iszom colát, általában csak akkor, ha ünnepelünk valamit, de két pohárnál nem iszok többet, mert én meg fulladozom tőle, ha elfelejtem, hogy a sok belőle káros.

5. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - Ági28)
2008. máj. 19. 10:08
Szia! Szerintem keress fel egy gastroenterologust, mert valószínű allergiás vagy valamilyen ételre, ami ezzel a haspuffadással jár. Ki kell szűrjék azoknak a kajáknak a körét, amik így megkeserítik a mindennapjaidat.
4. 0c97fbb607 (válaszként erre: 3. - Ági28)
2008. ápr. 9. 09:27
Lehet ,hogy egyszerűen csak gyenge a hasizmod,hasfalad.
3. Ági28 (válaszként erre: 2. - Gerna)
2008. márc. 16. 09:38
Köszi. Hm, étel allergia? Na igen ez is lehet, de nem ételfüggő a "jelenség". Régen sok light colát ittam, és egy idő után nem bírta a szervezetem, megfájdult tőle a nyelvem. Volt, mikor csak egy pohártól. Aztán nem ittam többet, és mikor olvastam a tartalmáról szóló cikket, nem is vettem többet. Persze néha megkívánom, de nem jellemző.A reflux-betegség mit takar? Még soha nem hallottam róla.
2. gerna (válaszként erre: 1. - Ági28)
2008. márc. 16. 00:20

Sok minden lehet:


• reflux-betegség


• fekélybetegség


• tejcukor-érzékenység


• ételallergia


• lisztérzékenység


stb, stb.


Vagyis: forduljon orvosához!

2008. márc. 15. 23:44
Minek a jele lehet, mi miatt lehet az, hogy ha nem is eszem sokat, akkora lesz a hasam mintha 4 fogásos ebédet ettem volna? Van, hogy pár falattól szinte michelin-babára hasonlít a hasam. Van valaki aki járt már hasonló cipőben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook