Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mindig piros a torka mit tegyek? fórum

Mindig piros a torka mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


10. Freny
2010. jún. 20. 13:19
Sziasztok. Nekünk a gyerekorvos a broncho-vaxom nevű immunkúrát írta fel, és bevált. Szeptemberben kezdtük az ovit, októberben már beteg volt. Áprilisig havonta antibiotikumot kellett adni szegénykémnek, mert állandóan torokgyuszi, középfül, vagy arcüreg gyuszi lett a megfázásból. Amióta szedi, egy náthánk volt, és egyre jobb. Most fogy el a 3 havi kúra, és 2 hónapja semmi baja... nekünk bevált. Merem ajánlani, mi port kaptunk, de van kapszulában is.
2010. jún. 20. 10:51

én is kínlódtam a nagylányommal,aztán kivették a manduláját,azóta panaszmentes.

kínlódás=seperc alatt 38-39 fokos láz,havonta 3 hét otthon.1 hetet járt oviba.

Decemberben vették ki neki,azóta orvos nem látta:)

2010. jún. 20. 10:30
A mandula kivetetést pedig ellenzi az ember, mert annyi rosszat lehet hallani, és szegény kicsikét nem akarom kínozni
2010. jún. 20. 10:28
Én is szeretnék már valami jó immunerősítőt ha valaki tud tényleg írjon, mert nekünk is mindig csak a torka, pedig se fagyi, se jégkrém
2010. jún. 20. 10:25
Torokfájásra hasznos a méz. Egy kávéskanálnyit kell elszopogatni,akár naponta 2x. Viszont vásárláskor a minőségére figyelni kell.
5. a9e3ed6905 (válaszként erre: 4. - Marcibaba)
2010. jún. 20. 10:10

Igen, ez nálunk is így van. Sőt nemhogy étvágya nincs, egyáltalán nem is eszik.

Amikor pedig megpróbálom a gyógyszert beletukmálni, azt pedig 5 percen belül kihányja a lelkem. :-(

2010. jún. 20. 10:07
én ugyanígy vagyok a szintén 3 éves kisfiammal. ha beteg biztos, hogy a torka és ezt úgy veszem észre, persze mondja is, hogy egyáltalán nem eszik
2010. jún. 20. 10:02

Sziasztok!


3 éves a kisfiam és amikor beteg, mindig a torkának van baja.

Mitévő legyek, mert mindig erről lázasodik be, és 4-5 napig magas láza van.

Itt a jó idő és ő nem ehet egy fagyit sem vagy egy kis hűtött dinnyét.

Ha valaki tud valamilyen jó és valóban hatásos módszert, vagy immunerősítőt, akkor ne habozzon ossza meg velem, mert mire kezdődik az ovi szeretném egy kicsit felturbózni az egészségét.

Amúgy semmi más baja nincs, csak mindig a torka.:-(

2. szucszoli (válaszként erre: 1. - A9e3ed6905)
2010. jún. 20. 10:01
az én unokám is ilyen volt, de egy szakorvos ajánlására kivetettük a manduláját és megszüntek a panaszok. azért nem teljesen igaz amit leírtam, mert az orrmandulát vették ki, a torokmandulát plazmakéssel csak kicsinyítették, a beteg részt vágták le, igy funkcionálisan megmaradt a mandula.
2010. jún. 20. 09:58
Mindig piros a torka mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook