Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindig fáj a mellem menzesz előtt, de most nem fórum

Mindig fáj a mellem menzesz előtt, de most nem (beszélgetős fórum)


2023. febr. 24. 16:31
Sziasztok! Ugyanez van most velem is, tudnátok választ adni? Végül megjött? Vagy mi történt?
2020. jún. 17. 14:29
És ez csak így egyik hónapról a másikra megváltozhat?Valamivel több, mint egy éve nem szedek tablettát,de azóta mindig ilyen gondjaim voltak. Kipróbálom a vitaminokat és, ha nem lesz jobb mindenképp elmegyek. Egy éve volt 3. és 21.napi vérvételem de ott minden rendben volt.
2020. jún. 17. 14:22

A hosszú barnázás is az erős mell fájdalom az a progeszteron hiány jele szokott lenni.

Ha most egyik sincs, akkor az akár annak a jele is lehet hogy minden rendben van odabent :)

Érdemes lenne elmenni a következő ciklusban egy progeszteron vérvételre is akár.

2020. jún. 17. 14:10
Holnap már 11 nap lesz az ovutól. Van is itthon tesztem. Nekem is utoljára egy héttel menzesz előtt vérrel kezdődött aztán míg meg nem jött hol barna hol vér. Ezt mondtam is az orvosnak aki ascorutint javasolt napi 3szor 2db a barnázásra meg valami indol nevű vitamint. Meg is vettem mindkettőt csak gondoltam megvárom míg megjön és utána kezdeném szedni.
2020. jún. 17. 13:52

Na igen, a másik téma a barnázás. Az is olyan, hogy van hogy egy napig barnázok előtte, de van hogy azonnal sötét piros vérrel indul.

De ha ez megnyugtatásként szolgál, szerintem holnap vagy holnapután reggel egy érzékeny teszt akár már kimutathatja.

17. NomNom (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 17. 13:49
Érdekes mikor nagyon fájt előtte a mellem akkor nekem is barnázással kezdődött. Ez lehet egy kis progeszteron hiány is. Nekem ez magától elmúlt nagyjából fél év alatt.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Magdi985)
2020. jún. 17. 13:29
Nekem 25-31 nap közt szokott változni. Van, hogy barnázok is előtte napokkal már. Utoljára már egy héttel előtte. Most még ez sincs. Köszönöm, hogy leírtad nálad hogy van.
2020. jún. 17. 13:21

Nekem van hogy 28 napra jön meg, van hogy 26 napra. Van hogy feszül előtte a mellem, van hogy nem. Van hogy szurkál valamelyik oldalon a petefészkem, van hogy egyáltalán nem. Van hogy pattanásos leszek előtte, ahogy megjön, van hogy egyáltalán nem. Van hogy van étvágyam a mestruáció előtt, van hogy nincs. Van olyan is hogy felpuffadok, van hogy nem.

Egyszerűen csak azért, mert az ember nem gép. Ahogy telnek az évek, a hormonháztartás is változik.

2020. jún. 17. 12:40
Én is nagyjából szoktam érezni, csak teszttel pontosabban be tudom határolni.
13. NomNom (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 17. 11:51

Ohhh

Én szerencsére szoktam érezni, meg amúgy is elég megbízhatóan működik a "berendezés".:)

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - NomNom)
2020. jún. 17. 11:48
Nem szeretnék. Csak azért szoktam ovu tesztet csinálni, hogy tudjam kb mikor jön meg a menzeszem. Szeretem tudni hol járok a ciklusban.
2020. jún. 17. 11:46
Védekezek persze. Utolsó menzesztől pedig csak ez az eset történt. Itt nem volt mit védekezni igazából.
10. NomNom (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 17. 11:41

Nem értem. Szeretnél teherbe esni, azért csináltál ovu tesztet?

Amúgy nekem is volt olyan időszak, hogy úgy fájtak a melleim menstruáció előtt, hogy ráfeküdni nem bírtam. Aztán ez szinte teljesen elmúlt. Változnak a hormonok idővel, a tested is változik.

2020. jún. 17. 11:29
Szeplőtelen fogantatás?
2020. jún. 17. 11:29
Ha védekezel, és nem csak a bugyival, akkor alig van esélyed a terhességre. Ezrelékben mérhető.
2020. jún. 17. 10:46
Hát remélem meg fog jönni. Csak olyan ijesztő, hogy eddig mindig megvoltak a jelek, de most semmi. Köszönöm a válaszaitokat.
2020. jún. 17. 10:38
Mindig minden változik.
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 17. 10:28

Az, hogy eddig mindig fájt a melled nem jelent semmit.

Nekem hol ilyen hol olyan. Eddig mindig fájt, az elmúlt helyette batár nagy pattanások jönnek. Ha ez is elmúlik, jön valami más dühítő dolog.

Ez nem mérvadó, de ha nem szexelsz nem értem ezt a pánikot.

2020. jún. 17. 10:26
Nem volt behatolás. Olyan fura ez a hónap. 5-én voltam rákszűrésen. Ez az eset aznap történt. Láttak petét az uhn. Majd 6-án volt +az ovu teszt 7-én már negatív. Erre 2 napra volt rózsaszín folyásom, de nem tudom, hogy a rákszűrés miatt vagy az ovu miatt mert ilyen sem szokott lenni. Mindig ovu után már fáj a mellem és furcsálom, hogy most nem. Csak érdekelt, hogy másnak is van e, hogy a jól megszokott dolgok egyik hónapról a másikra így megváltoznak.
3. Ildi
2020. jún. 17. 10:21
Omg..:)
2020. jún. 17. 10:18

Nehéz mit mondani, a "csak alsóneműben értünk egymáshoz" elég talányos és félrevezető.

Megtermékenyüléshez kell spermium meg petesejt, ez a lényeg.

A mellfeszülés mértéke nem mérvadó, attól függ, mennyi hormon van a szervezetedben, az meg egy csomó mindentől függ.

Lehet feszülősebb és kevésbé feszülős hónap is.

2020. jún. 17. 09:55
Sziasztok! Tapasztalatokat szeretnék kérni. Minden menzesz előtt már több, mint 1 héttel nagyon fájnak a melleim. Most kb 4 nap múlva meg kellene jönnie, de semmi fájdalom. Kb június 7-én volt ovulációm lh teszt szerint. Előtte 2 nappal volt egy kis kényeztetés, de csak alsóneműben értünk egymáshoz. Most teljesen tanácstalan vagyok, hogy meg fog e jönni. Azt szeretném kérdezni, hogy változhatnak a menzesz előtti tünetek? Eddig mindig fájtak a melleim és most megijedtem mert egyáltalán nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook