Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mindig elsőre lerázod az ügynököket, akik árulnak valami? fórum

Mindig elsőre lerázod az ügynököket, akik árulnak valami? (beszélgetős fórum)


1 2 3
49. 3265084553 (válaszként erre: 42. - Toro32)
2010. jún. 25. 17:14
Én nem tukmálom a szolgáltatásomat, hanem könyörögnek érte. :D
48. 484b000711 (válaszként erre: 46. - 25eed67283)
2010. jún. 25. 17:11
Nekem ismerőseim is vannak akik próbáltak biztosítást rámsózni vagy a meglévőt átvitetni máshová. Őket is elküldtem, persze csak ha ezzel a témával jöttek :)
47. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Senico)
2010. jún. 25. 17:10
"Köszönöm, nem érdekel" és leteszem a telefont mielőtt belekezdene, bármiről is legyen szó. A jó dolgoknak nem kell ügynök.
2010. jún. 25. 17:09
Én egy biztosítónál dolgoztam. Nagyon tudom, hogy minden kifogásra van valami (betanult) szövegük. Én nem engedem be őket, leteszem a telefont... Most is kerestek az egyik biztosítótól, hogy kössek életbiztit, de nem értette meg, hogy tökéletesen átlátom a dolgokat, hisz ez az egyik szakmám. Mondott időpontot is, hogy mikor tudna eljönni, de mondtam, hogy erre semmi szükség. Addig erősködött, amíg nem egyeztem bele, hogy kedden 15 órára az irodájába leszek. Persze nem megyek el.
2010. jún. 25. 17:05
Általában igen. Meghallgatom, de ha semmi szükség arra amit árul, akkor megmondom neki. Ha még ezután is erősködik hogy így meg úgy akkor elköszönök.
2010. jún. 25. 14:38
Én is lerázom azokat, akik az utcán (!) árulnak valamit az autójukből. Lehet az lopott holmi is. Vagy pl. becsengetnek a lakásba és erőszakosan akarnak valamit rám sózni. Nem is ismerem annyira a dolgok árát. Meg mivel elég öreg vagyok, fel vagyok szerelve mindennel, és másra kell a pénz (nyugdíj). Tudjuk, hogy a szemüveg, a műtét, a hálapénz, a gyógyszer rengeteget vesz el a nyugdíjból, pláne, ha kicsi. Ha van unokád, illik neki ajándékot venni karácsonyra, egyéb alkalmakra, sőt a gyermekeidnek is. Még a rezsiről nem is beszéltem. És ott van még, ha elromlik valami a lakásban, azt javíttatni kell. Rengeteg a kiadás, ami fontosabb !
2009. okt. 22. 19:11

Ha nem érdekel, amit árul, akkor elsőre (most már). Szerencsére a többség normális, de akad köztük nagyon pofátlan is.

Régebben rá akartak dumálni egy tanfolyamra, telefonon egyeztetett, kijött a csaj, itt meg kinyögte, hogy félmillióba kerülne a tanfolyam. De milyen szépeket mondott előtte. Nehezen fogta fel, hogy nem érdekel.

Meg volt egy nő, aki biztosítást ajánlott. Mondtuk, hogy az drága, meg keveset kapok, ha valami történik, ahhoz képest amit befizetek. Erre szemtelenül azt mondja, hogy ez nem jótékonysági intézmény. Azóta is utálom a "hölgyet". Szívem szerint elküldtem volna a ... Nagyon meg volt lepve, hogy nem álltam rá a dologra.

Olyan erőszakosak bírnak lenni, hogy az borzasztó. Amíg megkötjük az üzletet, addig mézesmázosak, nagyon kedvesek, mindent megígérnek, utána meg nagyon parasztok tudnak lenni, mert tudják, hogy más semmit nem tudsz tenni.

42. toro32
2009. jún. 16. 08:14
remélem veletek is ennyire megértők az emberek a munkátokkal kapcsolatban!!!!!
2009. jún. 8. 05:49
Én sem hagyom őket szóhoz jutni:)))
2009. jún. 8. 05:31
Én sem hagyok sok lehetőséget nekik.
2009. jún. 7. 21:16
Én egyszerűen elintézem, "köszönöm nem kérek semmit, mert nincs rá pénzem" és már el is mennek, nem próbálnak rábeszélni hogy vegyek ezt vagy azt.
38. toro32
2009. jún. 7. 16:25

én mindig segítek nekik,meghallgatom őket,még ha kell,kérdőívet is kitölthetnek.semmi károm nem származott még belőle,mi bajom lehet tőle!!

nekik ez a munkájuk!ha egy kicsivel is,de ha előrébb vannak vele és a fizetésüket kicsit megemeli az a rájuk szánt kemény 3 percem,akkor miért ne?!

sopánkodnak az emberek,hogy mennyi szegény kóborkutyus van az utcán,de a másik emberre sajnálnak rászánni 3 percet.de legyen egy fél óra.akkor is!!!!milyen hazug világ van.....

soha nem dolgoztam telefonosként.valószínű azért,mert kb a 3.bunkó és "rohanó" ember után,már én is ideges lennék és felmondanék.nem nekem való szakma,de nem is irígylem őket.

érdekes módon,a fodrásznál,a körmösnél mindenki meghalgatja a másikat:D vagy a másik ember nyomorúsága sokkal érdekesebb???azok a kedves érdektelen emberek ott is leállítják az embert,hogy köszi,de nem érdekel??

bocs a hosszú és kicsit bosszús hozzászólástól,de vannak témák amikre harapok(tudom ez sem érdekli a kutyát sem:D )

37. 1e8f358d6a (válaszként erre: 36. - Pircsi24)
2008. nov. 20. 14:51

ez igaz, mert mi csak olyanokat hívunk fel, akik használhatják is az általunk gyártott anyagot.

viszont pl. egy porszívót, vagy egy nyaralást bárkinek ajánlhatnak, magánembereknek is, ezért zaklatják a jónépet. És nekik tényleg ez a munkájuk. :(((

Régebben én is simán leráztam a telefonosokat, ma azért meghallgatom őket, hadd mondják el, mit akarnak. Megjegyzem náluk biztos meg is van szabva, hogy naponta hány embert kell felhívniuk. Mert ellenőrzi a munkahelyük.:S

36. Pircsi24 (válaszként erre: 35. - 1e8f358d6a)
2008. nov. 20. 14:36

Teljesen más ha munkaügyben keresnek megvalakit mert szakmai/szakmába vágó ajánlatuk van, mint magánemberként egy csomó érdektelen dolog miatt rabolják percekig az idejét.


Míg az amit Te végzel kifejezetten hasznos és szerintem a többség szívesen veszi, az utóbbi viszont pofátlanság netovábbja. Sajnálom azokat akik ilyennel kénytelenek foglalkozni.

2008. nov. 20. 14:23

én kereskedelmi asszisztensként dolgozom, a munkaidőmből naponta 1 órát kell új partnerek telefonos felkeresésével eltöltenem. Bútorokhoz gyártunk tömörfa táblákat, ezeket kell ajánlanom a bútorgyártóknak. Szerencsére több a normális ember, mint a bunkó, de azért előfordul sajnos, hogy nagyon illetlenül beszélnek. Holott én nagyon kedvesen beszélek, valamint keményen 10 másodpercbe telik, mire elmondom, hogy mivel foglalkozunk, érdekli-e a dolog, használ-e ilyen anyagot, avagy sem. Ha azt mondja, hogy nem, én rögtön illedelmesen elköszönöm, nem mászok rá és nem akarom meggyőzni, max annyit kérdezek meg, hogy akkor milyen anyagból gyárt. Ennyi.


Szerintem senki sem fog belehalni, ha 10 másodperces ajánlatot meghallgat. Ráadásul másoknak ez a munkája, szerencsére nekem nem ezzel telik 100 %-osan a munkaidőm, és néha belegondolok, hogy milyen szörnyű lehet annak, aki ezt csinálja napi 8-10 órában.

2008. nov. 20. 14:16
Én nagyon illetlen vagyok, mert simán lerakom a telefont szó nélkül. Unom már jópofizásból mondani hogy köszönöm nem kérem, kiakasztó a szófosó dumájuk.
2008. nov. 20. 13:57

Végighallgatom.

Ez a munkája.

2008. okt. 30. 11:17
Lerázom,szóhoz sem hagyom jutni))))
2008. okt. 30. 11:16
Ha telefonon keresnek akkor illemből megszoktam hallgatni,mert ha én is ügynököködéssel keresném a kenyeremet akkor nekem sem esene jól,ha szó nélkül letennék a telefont.
30. senico (válaszként erre: 25. - Évi75)
2008. szept. 4. 16:52

Szia!

Akkor te egy kicsit a másik oldalon vagy! Én egyébként biztos vagyok benne, hogy rengeteg jó termék van, amit ilyen módon terjesztenek, de engem annyira fel tud húzni ha manipulálni próbál valaki, hogy elvből nem veszek semmit.Múltkor telefonon egy hölgy sikeresen csőbe húzott, és megbeszéltünk egy időpontot, hogy majd jön a kollegája "termékbemutatni".Mire szerencsétlen pasi ideért pár nap múlva, annyira felcukkoltam magam, valahol úgy éreztem hülyére vettek, hogy minden mérgemet rajta töltöttem ki.Kérdem én nem lehetne ezt trükközés nélkül csinálni?

2008. szept. 3. 16:33
lerázom. Ha csak az érdeklődés szikráját is láti vélik, többé nem szabadulsz tőlük!
2008. szept. 3. 16:28
Eleinte nem, de most már rutinos vagyok, és nem hagyok teret nekik.
2008. szept. 3. 16:14
Nem,meghallgatom őket!!
26. o.andi
2008. szept. 2. 18:15
általában...de ha szimpatikus hagyom érvényesülni
25. évi75 (válaszként erre: 1. - Senico)
2008. szept. 2. 18:13

hali

én is nyitottam egy topikot, amiben pont erre lettem volna kíváncsi, csak a cím nem lett megfelelő, és kevés volt a reagáló.

de én is bajban vagyok az ilyen: van az ön számára egy remek ajánlatom- című sztorikkal.

én túl barátságos vagyok, és mindig belemegyek, de már mikor leteszem a telefont megbánom.

én nem meremelküldeni őket melegebb éghajlatra.

én is egyébként egy tanácsadó vagyok (tupperezek),de nem sok bemutatóm van, mert nem tudok ilyen erőszakos lenni.

meg magamból kiindulva, már utálom, mikor ilyennek hív fel valaki telefonon, szóval megértem ha engem is elutasítanak. inkább csak szeretem a termékeit ennek a cégnek.

2008. szept. 2. 18:01
IGEN!!! Nálunk soha nincs itthon akit épp keresnke...és a kedves felesége...hát sajnos még ő is dolgozik... amennyit nálunk mindenki dolgozik már rég milliomosnka kéne lenni... :D:D:D:D:D:D:D:D
23. petka
2008. szept. 2. 18:00
Igen.
2008. szept. 2. 17:55
igen
2008. júl. 31. 12:07
Le
2008. júl. 29. 13:24
IGEN, RÖGTÖN
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook