Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindig csak az MSN? fórum

Mindig csak az MSN? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 24. 07:11

Msn-n nem semmi dolgokat tudnak művelni az emberek..Engem zavarna,ha mindenhová hurcolná magával,eléggé biztos lenék benne,h rejtegetni valója van.

A játékok meg simán nem az én világom,bár ez játékfüggésnak látszik

50. e705905164 (válaszként erre: 1. - Controller)
2011. nov. 23. 23:40
hát persze,hogy nem az unokaöcsi érdekli annyira :XD
49. Angelgirl8588 (válaszként erre: 45. - Felhoo)
2011. nov. 23. 21:46

Még a végén véletlenül nekem repül egy csavarhúzó, vagy valami éppen elromlott alkatrész :D

Érdekesek lehetnek azok a fejek, szívesen megnéznék egyet kettőt xD

48. Angelgirl8588 (válaszként erre: 46. - Hné80)
2011. nov. 23. 21:44
Íj de kemény vagy :D Ez tetszik, ezt alkalmazni fogom, mármint ezt a mondatod, baromi jó :D
47. d6abf08191 (válaszként erre: 37. - Boszy28)
2011. nov. 23. 21:44
Én nagyon nyomtam,és valamiért az élet egy olyan ürgét nyomott akkor az utamba,akinek ilyen üzlete volt,tehát nemcsak a munkájában ezzel foglalkozott,hanem otthon is:mikor felkelt egyből,aztán ha el kellett menni valahova,gyorsan vissza,tehát brutális volt:)Ráadásul csak ilyen barátai is voltak:)Először mikor megismerkedtünk,mindkettőnk a fellegekben járt,hogy hú de jó,hogy te is szereted ezt:)Mindig azt mondta,hogy végre egy csaj aki ugyanúgy ezt nyomja:D Viszont akkor még fiatalabb voltam.Úgy gondolom,hogy egy férfi 31évesen nehogy már állandóan a játékot nyomja..de még huszonévesen se..Szerintem ha ennyi idősen még valaki rá van kattanva,az kissé gáz.
46. Hné80
2011. nov. 23. 21:43

Nekünk a kapcsolatunk legelején került képbe az xbox, játszott vele 1 napig, aztán másnap reggel is elővette és annyira nyomatta, hogy amikor porszívóztam a lábát sem emelte fel... Na itt betelt a pohár és mondtam neki vagy elteszi, vagy megtekerem a nyakán a zsinórt és felrúgom fotelestől :DD

Ennek sok-sok éve és azóta a dobozába porosodik a gépe :))))

Szerintem érdemes néha határozottan fellépni!

45. Felhoo
2011. nov. 23. 21:40

Igen, arra vigyázni kell, hogy a mérges férfi és a gépe közé ne kerülj :D

De a kedvencem, a haverjainak az elképedése, mikor mondja nekik hogy mondjuk együtt csináltuk meg a múltkor a gépének a hűtését, és ezt így meg úgy csináltuk, ilyenkor megkérdezik h kivel, és mikor mondja nekik h velem, és az az elképedés hogy h "komolyan a barátnőddel???" fejek irtó viccesek :D

44. Angelgirl8588 (válaszként erre: 40. - Felhoo)
2011. nov. 23. 21:13

Szerencsés vagy, h a párod lerakta a játékot érted :) Mondjuk én néha szeretem nézni maikor játszik, múltkor is mondtam neki, h kapcsoljon hozzá hangot, mert olyan jó nézni :D Aztán bealudtam miközben ő Counter-ezett :D De néha a pokolba kívánom a játékokat - leginkább mikor megvan és mindenen behisztizek xD

Én is szeretem nézni, mikor szerel valami, akár sz.gépet, akár háztartási cuccokat (szakmája) :) Bár ha látom, h ideges, inkább nem megyek oda :D

43. Controller (válaszként erre: 40. - Felhoo)
2011. nov. 23. 21:13
köszi szépen! én is valami ilyen kompromisszumos megoldásra gondoltam :) mint pl egy vásárlásnál is: az én kedvemért elmegyünk ruhákat és ékszereket nézegetni,az ő kedvéért meg a Media Marktba. Fifty-fifty.
42. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 41. - 328aadd89f)
2011. nov. 23. 21:10
:) Semmi gond
41. 328aadd89f (válaszként erre: 36. - 4d5610bcc4)
2011. nov. 23. 21:10
Bocs, nekem elég félreérthető volt, de így már értem.
40. Felhoo
2011. nov. 23. 21:07

Sziasztok! nálunk akkor jöttek a gondok amikor megvette a psp-jét. Rengeteget játszott vele, szinte le sem bírta rakni, aztán hogy közös pont legyen én is beruháztam egyre... És mikor kitalálta,hogy nintendo ds-t akar venni, nah akkor eltörött a mécsesem, előtte sosem nyaggattam, hogy hagyja abba, de mikor látta, hogy ennyire rosszul esik nekem, onnantól kezdve jóval kevesebbet játszott és azóta nagyon figyel rá, hogy ne szorítson ilyesmi a háttérbe.Utána már meg ő mondta, hogy hiányzott neki a minőségi együtt töltött idő :) De persze, én is hoztam miatta áldozatot :) Együtt szerülünk már gépet, mindig hozza nekem megmutatni amit csinál, én meg igyekszem érdeklődőnek tűnni :)


Szóval van pozitív példa is :) Tényleg érdemes lenne erről leülni nyíltan beszélni vele, és nem hisztizni, sem a torkának ugrani.

39. a562121d55 (válaszként erre: 1. - Controller)
2011. nov. 23. 21:04
A helyedben dobnám....
38. Binky (válaszként erre: 9. - Controller)
2011. nov. 23. 21:03
Ezt szerintem is jobban tennéd. Lehet azért nem veszi komolyan, mert kiakadsz. Ha elmondod neki normális hangnemben, hogy neked az esik rosszul, hogy az otthon töltött órák nagy részét(ha lehet, számszerűsíts is, hogy átlagban mennyit) azzal tölti, hogy msnezik, és nem veled van, talán az hat rá. Meg nem árt elmondani, hogy te nem állsz a hobbija meg ő közé, és hogy ezt ő se tegye...
37. Boszy28 (válaszként erre: 8. - D6abf08191)
2011. nov. 23. 21:01

nekem a 31 éves párom is gépezik...viszi a melóhelyre és itthon sem áll le vele.:S

WoW már nem érdekli, van helyette más. Sajnos.


Kezd nekem is elegem lenni, de nagyon!

36. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 33. - 328aadd89f)
2011. nov. 23. 21:01

A játékot CSAK neki ajánlottam, nem a hapsinak, az játszik eleget, hogy lássa más szemszögből, milyen amikor más sz@rik a fejére. Nem szoktam poénkodni más kínján...:(

Az MSN-re azért nem mondok semmit, mert nálunk nincs, ilyen, "hiba" a gépezetben, nincs tapasztalatom, úgyhogy hallgatok.

35. AdriennG (válaszként erre: 34. - Angelgirl8588)
2011. nov. 23. 21:00
Ő döntött így. Utólag már tepert, de sógornőm nem hagyta magát. Ez drága tanulópénz volt mind a kettejüknek. Pedig még mindig szeretik egymást...Zoli ebbe a 2. házasságba menekült. Pedig csak 27 éves! :(
34. Angelgirl8588 (válaszként erre: 30. - AdriennG)
2011. nov. 23. 20:56

Uh, szegény öcséd, főleg a családja - volt családja... Én párom is játszott a WoW-al (World of Warcraft), azt hittem az előtt fog megöregedni :S Éjjel 2ig is képes volt fent lenni, sőt néha még tovább is :S Volt, h panaszkodtam, h ne játsszon már annyit, de le se szarta. Aztán egyszer már csak az tűnt fel, h nincs WoW :D Magától leállt, pedig nem hittem, h létezik ilyen xD

A lövöldözős jáccók nem ilyen durvák, azokat ott hagyja hamar.

Szerencsére msn-re sincs rákattanva, egészséges szinten használja...

33. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Controller)
2011. nov. 23. 20:52

Szia!


Remélem csak poénból ajánlgatják Neked, hogy lepd meg ilyen-olyan számítógépes játékokkal a pasid, hogy aztán majd együtt tudjatok az ő szorakozására lövöldözni... Ez elég bizarr ötlet.

Szerintem jó lenne kiderítened, hogy kivel msn-ezik a pasid. Mióta tölti ki minden idejét az msn? Már akkor is ilyen volt, amikor megismerted? Ha igen, akkor nincs helye a reklamációnak, ha viszont nem és csak egy ideje "beszélget" mindig másokkal, akkor én a helyedben kíváncsi lennék arra, hogy mi váltotta ezt ki nála. Nekem gyanús, hogy mindenhova magával cipeli az Iphone-ját és nem mer kettesben hagyni "vele" de lehet, hogy csak paranoid vagyok.

Ha semmit nem titkol, akkor is érdemes elgondolkoznod azon, hogy egy ennyire önző embertől mit várhatsz. Nem kapsz tőle elég figyelmet és még ő van megsértődve azért, mert Te nem vagy elég érdeklődő a "hobbija" iránt? Ez vicc. Ő sz@rik nagy ívben az igényeidre és ha a vitákból mindig Te jössz ki rosszul, akkor el sem gondolkozik azon, hogy min és hogyan kellene változtatnia/változtatnotok. És mindezt olyan formában adja elő, hogy még Benned ébresszen lelkiismeretfurdalást. Nehogy má'!

Egy kapcsolat elsősorban kölcsönösségen alapszik. Ha ez nincs meg, megrendelheted neki az összes újonnan kijött játékot, akkor sem fog értékelni...:(

32. Controller (válaszként erre: 30. - AdriennG)
2011. nov. 23. 20:51
Köszönöm!! Sajnálom hogy ez lett öcséddel,gondolom WoWozott,na arról már hallottam én is nagyon sokat rosszat,hogy sokan nem tudják kontrollálni magukat és éjjelük-nappaluk ebből áll :( Szomorú ez nagyon..
31. Controller (válaszként erre: 27. - Vikucka)
2011. nov. 23. 20:49
azért msn-en nem akarok beszélgetni vele,amikor itt van tőlem 2 méterre :D de köszi!
30. AdriennG (válaszként erre: 1. - Controller)
2011. nov. 23. 20:49

Szia!


Én csak az öcsém példáját tudom felhozni (sajnos)! Megismerte egy lányt. Minden szupi volt. Házasság, gyerek, külföldi élet. És akkor jött a szgép. Éjjel nappal. Warkraft (nem tom hogy írják) így, haverok úgy. És nem létezett már a családja. Az egész hülye játék lett az élete onnantól, hogy haza ment a munkából. Mikor sógornőm beadta a válókeresetet akkor döbbent rá, hogy mindent elvesztett. A történet vége, hogy elváltak. Öcsém kinnt él amerikában egy újabb házasságban ami szörnyű, mert folyton éreztetik vele, hogy megtűrt személy. A lányát nem láthatja...stb.


Szal ébredj fel és lépj, ha bármi komolyat képzelsz el a pároddal itt az idő, hogy észre vegyen téged is. Ha nem veszi a lapot akkor kár erőltetni. Te éljél és ne a jelenen rágódj, hanem a jövővel foglalkozz. Gondolom nem ezt szántad magadnak :)


Sok sikert!

29. d6abf08191 (válaszként erre: 27. - Vikucka)
2011. nov. 23. 20:43
Szerintem ők együtt laknak:)
28. Angelgirl8588 (válaszként erre: 24. - 4d5610bcc4)
2011. nov. 23. 20:43
Ez pontosan így van :D
2011. nov. 23. 20:42
vedd fel msnre, és beszéljetek ott. Nekem volt egy barátom, akivel értelmesen 3 éven keresztül csak msnen lehetett beszélni. Ott is szakitottam vele.
26. Angelgirl8588 (válaszként erre: 21. - Controller)
2011. nov. 23. 20:42
Ha más dolgokban felnőttként tud viselkedni, akkor ezzel nyilván kikapcsolódik, ami jár neki, de azért az, h msn-en érdeklődőbbnek tartja az emberkéket, mint téged - azok után h a sok jáccót megveszed neki meg a többi - , na az nagyon nem bejövős dolog, ezért én nagyon nagyot robbannék :S
25. d6abf08191 (válaszként erre: 9. - Controller)
2011. nov. 23. 20:41
Én is szeretek játszani PSP-n,bár mostanában hanyagolom,de amikor egyszer összeakadtam egy még őrültebbel,ment is a levesbe:)Mondd akkor el őszintén hogy ez téged zavar,aztán majd meglátod mennyire vagy fontos neki,és mennyire tudja nélkülözni ezeket a hülyeségeket.
24. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 22. - Angelgirl8588)
2011. nov. 23. 20:41
Ilyenkor bizonyosodok meg róla hogy nem bennem van a hiba :D Tök normális vagyok csak a világ ferde :D
23. Tevecca (válaszként erre: 9. - Controller)
2011. nov. 23. 20:40
Nyírd ki a gépét vírusokkal és dugd el a telóját :D legalább pár órát veled van....vagy csald a lakásból és hagyd otthon "véletlenül" a telóját
22. Angelgirl8588 (válaszként erre: 18. - 4d5610bcc4)
2011. nov. 23. 20:40
Mi szerón játszunk, párom, uncsija, egy onnan megismert csaj meg ha kedvem van akkor én, meg a botok :D Akkora a hangulat ha csak ismerősök vannak, h alig tudok eljönni előle xD Az anyukámat emlegetőket meg hamar kiteszem, meg a többiek is :D Úú, lehet BK után felnézek xD
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook