Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mindent összevetve elköltöznétek otthonról van sem? fórum

Mindent összevetve elköltöznétek otthonról van sem? (beszélgetős fórum)


2022. szept. 25. 08:52
Próbálnék beszéli apukámmal és maradnék, ameddig bírom idegekkel.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Apeeng)
2022. szept. 25. 07:06
De, hiányzik, de borzasztó nehéz arravalo férfit találni, én pedig nem fogok azért összejönni valakivel, hogy legyen mellettem egy férfi.
2022. szept. 25. 01:00
Beszélj vele.
2022. szept. 24. 23:01

pasi vagyok..29 évesen nem hiányzik a férfi? Nem egy szembejövő kandisznó, hanem tényleg egy szerethető pasi?

Ha nem, akkor bizony anyáddal kell beszélned, mert ővele van a baj. Ugyanis apád vele nem tud élni, de rajtad vezeti le a feszültséget..

bármennyire is fura, de ez lehet a forrása a feszültségnek. Ide amúgysem hozhatsz senkit, apád elüldözné(anyádat nem meri)..amúgy nem lehet lángész az öreged..

2022. szept. 24. 22:00

Felnőtt, 29 éves nő vagy.

Már rég a saját lábadon kellene állnod.

légy önálló, én 18 évesen egyedül éltem, pedig a kapcsolatom remek volt a szüleimmel.

A pénzem beosztását is meg kellett tanulnom, mert az élet ezzel jár.

Saját tapasztalatokat kell szerezni, ha nehéz, ha döcögős is olykor.

3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 21:29
Régebben hogy viselkedett veled apád ? Akkor szerettél otthon lakni ? Próbálj vele elbeszélgetni, hogy felnőttél, NEM VAGY MÁR GYEREK, szeretnéd a saját életedet élni ! Ha nem jutsz vele előrébb, a helyedben biztos, hogy elköltöznék otthonról !!!
2. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 21:23

Beszéltél már apukáddal? Meg kérdezted már tőle miért csinálja ezt veled?


Szerintem félt! Fél,hogy téged is "elveszít". Most még nem látja át nem érzi,hogy ezzel a viselkedéssel pont hogy el taszít téged magától. Ülj le és beszélj vele ez a leg egyenesebb járható út a megoldásra.

2022. szept. 24. 20:07

29 N vagyok. Pár éve hazaköltöztem, mivel a szülőfalum melletti városban találtam magamnak munkát. Elkezdtem dolgozni, és nem láttam értelmét annak, hogy elköltözzek. Jelenleg párom nincs, más ismerőssel pedig nem szeretnék összeköltözni.

Viszont itt jön a de. A testvérem 1 hónapja elköltözött 300 km-rel távolabb tőlünk. Azóta egyszerűen nem lehet elviselni apumat. Anyummal nagyon jól kijövünk azóta, mindig mondja, hogy nem szeretné, ha én is elköltöznék, még maradjak velük, de apumból elegem van. Mintha azt nézné, hogy hol tudjon belémkötni, ő akarja megmondani, hogy mit mikor csináljak, ő akarja megmondani, hogy kivel találkozzam, nem lehet tőle semmit kérdezni, nem lehet tőle szívességet kérni, tanácsot, egyszerűen semmit.

Az utóbbi időben elgondolkoztam azon, hogy beköltözök a városba, ahol dolgozom, de nem igazán van értelme. 200 euróba kerülne a lakást kibérelni, plusz számlák, a fizetésem fele elmenne arra, hogy 7 km-rel távolabb költözzek apámtól…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook