Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindent lehet, csak akarni kell! fórum

Mindent lehet, csak akarni kell! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mindent lehet, csak akarni kell!

1 2 3
2009. okt. 1. 20:45

Szia!


Szeretnék én is gratulálni!!!Sok erő kell ahhoz,hogy ilyen fiatalon véghez vidd!


Én még csak pár hónapja csinálom igazán komolyan a diétát,de csak most növeltem 1 hete heti 6x 60 perc bicó és 4x20 perc torna dvd-re.Akkor jó úton haladok :-)

2009. okt. 1. 19:52
Nem semmi!! Gratulálok!!!
8. f0b1dee608 (válaszként erre: 7. - Ryli)
2009. okt. 1. 19:42
Hát ez meg van,a gyerekek általi séta miatt is:)
7. ryli
2009. okt. 1. 18:31

Köszönöm mindenkinek, és gratulálok én is nektek, ahoz amit eddig elértetek!


Judykiss83: Én se futottam az elején, és hidd el ha fogyni akarsz nem is kell! Lényege az egész zsírvesztés folyamatnak, hogy a pulzusod 120-130 között mozogjon amit egy intenzív séta kivált! És csak ilyenkor égeti a zsírt a szervezet.. De míg ez beindul kb egy 20perc! Ha napi 40percet intenzíven sétálsz, hidd el megteszi a várva várt hatást!

2009. okt. 1. 17:21

Szia!

Nagyon ügyes vagy!

Én is épp fogyózok,kb -10-nél járok.

Velem csak az a baj,hogy nem szeretek futni,tornázni meg a gyerkőceim mellett időm sincs rá,így én a kajával próbálom elérni,amit lehet:)

Gratula!

2009. okt. 1. 16:44

Szívből gratulálok!!!!!

Én -32 kilónál tartok, egyszer én is írok sikersztorit, de addig még fogyni kell!!!

Sok sikert a továbbiakban is!

2009. okt. 1. 16:18
GRATULÁLOK! :)
2009. okt. 1. 16:16

Gratulálok!

Nagyon szép eredmény, és nagyon lelkesítő a cikk, szerintem nálam megtette a kellő hatást és még élénkebben él bennem a "NEM ADOM FEL!!!"


Bár kicsit zavaró, mert kezdhetted volna a cikket, hogy srác vagy, hiszen ez egy "női portál" legtöbb olvasód nő (lesz) és a nőknek ennél valamivel kevesebbet kell enni, hogy sikeres legyen a diéta :(

ez jutott nekünk...de kitartunk ;)

2009. okt. 1. 16:13

Szép teljesítmény, gratulálok!

Én is a -40. kilómat taposom. És igazad van, minden a fejben dől el.

1. ryli
2009. okt. 1. 16:03
Szerintem nincs olyan ember, aki ne határozta volna el, hogy na most akkor is lefogyok, vagy legalább pár kg-ot! Eleinte mindenkinek vannak próbálkozásai, amik többnyire sikertelenül végződnek és ilyenkor feladják...

Ugrás a teljes írásra: Mindent lehet, csak akarni kell!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook