Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindent a köszvényről fórum

Mindent a köszvényről (beszélgetős fórum)


2014. máj. 29. 17:32

Azóta (6 éve)még ráadásként daganatos is lettem, úgyhogy bőven van miért figyelnem magamra.

Az almaecetet reggel fogyasztom éhgyomorra, egy pohár langyos vízben 2 k.kanál almaecet. Nagyon jó élettani hatása van és nagyon jó lúgosító, ami a ráknak is ellensége.

Mondhatnám, hogy folyamatosan iszom, csak akkor marad ki, ha kifogy, miközben elfelejtettem új adagot venni. Én a bio, első sajtolásút fogyasztom.


A húgysav normalizálására(meg egyébként is!) naponta min. 2-3 liter folyadékot kell inni, de ebbe a leves nem számít. Ha nem szoktál ennyit inni, rá kell szoktatnod magad. A legjobb módja, ha 40 percenként megiszol 2 dl-t. Az reggel 7-től

du 5-ig 3 liter. Én is így szoktattam rá magam a t.gyógyászom tanácsára, mert nagyon-nagyon fontos!!


Jobbulást kívánok neked, mert sok minden csak rajtad múlik!!

2014. máj. 28. 14:11
Apukámnak is köszvénye van, ő ha eszik belsőséget vagy borsót már akkor is bekapja a Miluritot.
2014. máj. 28. 09:14

Szia!

De jó, hogy itt vagy és írtál :) Már persze nem úgy értem, nem kellemes ez, de legalább tudunk tapasztalatokat cserélni.

Nálam eyy éve volt ilyen először, akkor a bal bokámon most meg a másikon. Akkor kaptam Miluritot meg két másik gyógyszert. A Miluritot azóta is szedem rendszeresen, napi 1-t.

Nem tudom mitől alakulhatott ki megint. Azelőtt hogy gond lett volna tavaly, nem voltam egy nagy húsfogyasztó, és továbbra se vagyok, sőt. Azt mondta a doki hogy valami olyat ehettem aminek magas a purintartalma, pedig nem. A másik amit nem értek, hogy hogy alakulhatott ki megint amikor szedem a Miluritot? Milyen az almaecetes kúra? Nem hallottam még róla. Hogy kell elképzelni? Te azon kívül hogy nem eszel vöröshúst, követsz rendesen napi szinten valami diétát?

Bocsi a sok kérdésért!

2014. máj. 28. 09:03
Nekem van kb 15 éve, azóta szedek rá Mirulitot(napi 1x), meg elég jól tartom a diétáját,(vöröshúst azóta soha nem eszem) rendszeresen csinálok almaecetes kúrát(ezt lehet mondani, hogy szinte folyamatosan csinálom) és abszolút tünetmentes vagyok.
2014. máj. 28. 08:53

Sziasztok!

Tapasztalatokat szeretnék cserélni, beszélgetni hasonló betegségben szenvedőkkel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook