Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindennapos álmodás és vizes párna fórum

Mindennapos álmodás és vizes párna (beszélgetős fórum)


11. 53dfddad18 (válaszként erre: 2. - Rékus024)
2011. aug. 31. 09:09
A melegtől. Vagy hogy túl sokat eszel este.
2011. aug. 31. 08:46
Én szülésem után nagyon sokszor arra kelltem, hogy olyan vizes a pizsim, hogy át kellett öltöznöm. Aztán kiderült, hogy pajzsmirigy problémám van, ami azóta rendeződött, nincs is izzadás. Ezt csak utólag tudtam meg, hogy összefüggésben van a kettő. Szóval szerintem egy labor nem árt azért.
2011. aug. 30. 22:35
Én minden éjjel, sőt ha napközben elalszom akkor is álmodom. Annyiban nem jó, hogy nem piheni ki magát az ember, mert az agya állandóan jár. Az izzadás már más tészta, mert lehet szívtől is. Férjem ugyan mélyen alszik, ritkán álmodik, viszont nála meg az izzadás jelentkezik sűrűn.
2011. aug. 30. 21:24

Köszönöm a hozzászólásokat :D

Nem vagyok izzadós tipus de elég kellemetlen arra kelni hogy tiszta víz a hajam meg a párnám.

Mostanába több problémám van, jobban idegeskedek, meg vezetni is járok és lehet hogy emiatt van, de ez főleg akkor fog kiderülni ha ezek a dolgok elmúlnak.

Tényleg köszönöm a tanácsokat.

7. Evawitch (válaszként erre: 6. - Várhegyi Márton)
2011. aug. 30. 21:15
Főleg, ha nagyon kellemetlen szag társul hozzá. Ismerek olyat, akinek ilyen van, de a sok idegességtől van nála. Őt nem zavarja nagyon...
6. Várhegyi Márton (válaszként erre: 2. - Rékus024)
2011. aug. 30. 21:09
Az álmokhoz nem értek, de az éjszakai izzadás orvosi kivizsgálást igényel.
2011. aug. 30. 21:08

Igen, ahogy Zebracsikó leírta álmodunk mindig.

Az említett feszültségen kívül, pajzsmirigy problémától is izzadhatsz.

4. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Rékus024)
2011. aug. 30. 21:02

minden nap álmodunk, csak nem mindig emlékszünk rá..


Viszont valami feszültsé lehet Benned, ha ennyire megizzadsz és meggyötör az álmod

3. Evawitch (válaszként erre: 2. - Rékus024)
2011. aug. 30. 21:01
Mostanában én is mindennap álmodok mindenféle hülyeséget. Volt, hogy korábban felkeltem, mert meguntam az álmokat. Kérdésre én is várom az okos válaszokat! :)
2011. aug. 30. 20:58
Minden éjszaka álmodom vagy hogy 3x-or is és arra kelek hogy folyik rólam a víz. Azt mondják az nem jó ha minden nap álmodok, de ez miért lehet?
2011. aug. 30. 20:56
Mindennapos álmodás és vizes párna

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook