Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindennapi probléma fórum

Mindennapi probléma (beszélgetős fórum)

17. Annaaa
2010. dec. 6. 21:09
Ez a netdoktor jóötlet..írok majd! :)
16. Jk (válaszként erre: 15. - Annaaa)
2010. dec. 6. 14:42
Te érzed mennyire komoly a baj. Itt nem tudunk neked orvosilag segíteni és a leirtak alapján annyira komolynak tűnik, hogy mindenki csak azt tudja tanácsolni menj orvoshoz! Nem ismerjük az életed, ne akadj ki a válaszokon. Irj akkor netdoktornak. Háziorvoshoz le lehet menni reggel hétre is akár. hívd fel telefonon és beszéld meg vele. meg fogja érteni. Legalább kiderül számodra hogy mennyire komoly.
15. Annaaa
2010. dec. 6. 12:42
Nah meg kevés az olyan ember aki megteheti az egészsége érdekében, hogy ne dolgozzon...
14. Annaaa
2010. dec. 6. 12:42

Kevés szerintem az olyan munkahely ahol több napra elegednek orvoshoz...

Amikor éppen időpontot kapsz...

13. Annaaa (válaszként erre: 12. - 57aa4ea1e8)
2010. dec. 6. 12:40

Most erre mit mondjak??

Fél évig munkanélküli voltam.. 20évesen csomó tartozásom van.. valamiből nekem is meg kell élnem és sajnos nem osztanak semmit sem ingyen..

Mellesleg TB-m se lenne, ha nem dolgoznék..anélkül meg a kivizsgálásokat is miből fizetném ki??

Pár ezer forintom sincs nem, hogy több 100ezer...

Ma lesz a 4. munkanapom..nem fognak elengedni szabira...

És a vizsgáimat sem kockáztatnám.. Szóval igenis ez most fontos...

Mivel félévig ezért hajtottam, hogy végre legyen munkám és megéljek...

12. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 8. - Annaaa)
2010. dec. 6. 11:41
Hát ha neked minden fontosabb, mint az egészséged..... te tudod.
11. Annaaa
2010. dec. 6. 11:24

Most olvastam a neten, hogy sóoldatos orrspray-val kell "tisztítani" az orrot... napi több alkalommal..

Most kipróbálom ezt..

2x már sprayztem.. most jobb egy fokkal.. felesben érzem az orrspray szagát és a "büdöset"...hátha jobb lesz...

10. Jk
2010. dec. 6. 09:40

erre csak egy sztori:

apuka nagy tempoban hajt, semmire nincs ideje, stresszel, és össze vissza eszik. Mondják neki sokan lassitson, pihenjen többet, mert baj lesz. a válasz mindig az volt, hogy nem tud, most lehet.

- infarktust kapott.

Utána meglepő módon tudott lassítani, pihenni.

Miért nem tudnak az emberek infarktus előtt úgy élni, mint utána?


Manj orvoshoz! Biztosan találsz rá lehetőséget! Nem bántani akarlak, csak bíztatni.

9. d2299ac778 (válaszként erre: 8. - Annaaa)
2010. dec. 6. 09:32
Sz@r ügy...de ha végeztél a vizsgákkal menj orvoshoz.Ha más bajod van és súlyosabb.....mérlegelj!
2010. dec. 6. 09:31

Ezzel a gond csak az, hogy vagy dolgozok, vagy fősulin vagyok, vagy vizsgázok.. Dolgozni most kezdtem el, úgyhogy esélytelen, hogy szabit adjanak... A szabadnapjaimon meg suliban vagyok...

Ez most egy kivételes szabadnak mert 2vizsgám lesz...

Esélytelen,még hónapokig, hogy több hetes vizsgálatsorozatra menjek...

7. d2299ac778 (válaszként erre: 1. - Annaaa)
2010. dec. 6. 09:27
Mikor kiderült hogy orrpolipom és orrsövényem lett én is így voltam.Viszont amióta megműtöttek már semmit nem érzek!:((((((
6. trapiti (válaszként erre: 5. - Annaaa)
2010. dec. 6. 09:17

Mindenképpen fordulj orvoshoz, lehet banális oka is, de jelezhet komolyabb betegséget!

Elsö körben a háziorvost javasolnám, szerintem gégészetre és neurológushoz kellene eljutnod, de általában oda beutaló kell. Ha a gégészeti téren nincs baj, akkor szerintem egy CT vagy MR is szükséges lehet.

Minél hamarabb járj utána, mert nem két nap mire a kivizsgálásnak a végére érsz...

2010. dec. 6. 09:04
Hűha ez elég durván hangzik...
2010. dec. 6. 09:02

[link]

Menj orvoshoz!

2010. dec. 6. 08:44

Volt már arcüreg gyulladásom..azt érezném...

Meg ez egyáltalán nem megfázás jellegű, hogy a megfázás miatt nem érzek szagok... Teljesen jól vagyok... csak egyszerűen minden msp-ben büdöset érzek

2. b63607ce2a (válaszként erre: 1. - Annaaa)
2010. dec. 6. 08:41
Szia nekem volt pont ilyen és elmentem dokihoz arcüreg gyulladást alapítottak meg .
2010. dec. 6. 08:39

Sziasztok!


Hülyeségnek tűnhet, amit írok, de ez egy valós probléma, ami mostmár egyre inkább zavar és idegesít... Hátha volt már hasonló valakivel...

Pár hónapja kezdődött.. azóta egyáltalán nem érzek semmilyen szagot/illatot..helyette beköltözött az orromba vmi büdösnek a szaga... azóta CSAK azt érzem.. Nemtudom mi lehet vagy honnan származhat.. Kezdetben azt hittem, hogy a hajhullás elleni hajszeszemet érzem, aminek tényleg büdös a szaga, de direkt nem használom már pár hete (pedig kéne), hogy elmúlik-e a szag az orromból... Erősebb illatú samponnal mosok hajat, hogy elvegye a szagot..stb.. De a párom szerint semmi köze nincs ehhez, mert nem büdös a hajam, sem a szoba se semmi... Sem ő sem más nem érez semmi kellemetlen szagot..én viszont akárhova megyek (friss levegőn vagy szobában) mindenhol érzem....

Nagyon szörnyű érzés..elég gyakran a gyomrom is felfordul tőle, és e mellett az is idegesít, hogy tényleg nem érzek semmi más illat, se parfümöt se ételt se semmi...


Volt már valakivel hasonló? Vagy esetleg ötlet, hogy hogyan lehet elmúlasztani???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook