Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindenkinek nehezen megy a fogyás vagy csak nekem? fórum

Mindenkinek nehezen megy a fogyás vagy csak nekem? (beszélgetős fórum)


6. kingi7 (válaszként erre: 1. - Genia)
2009. nov. 18. 21:09
Nekem 60 nap alatt ment le 2 kiló, úgy,hogy mozogtam mellette..
5. genia (válaszként erre: 4. - Mzsu1)
2009. nov. 18. 11:31
Vegulis a 90 napossal nem ehezel,kivetel a gyumolcs es a viz nap csak nagyon lassan megy.
4. mzsu1 (válaszként erre: 1. - Genia)
2009. nov. 18. 10:32
Szia! Én is hasonló paraméterekkel rendelkezem, de még csak keresgélem a megfelelő fogyókúrát! Éhezni nem akarok és nem is tudok, tiszta ideg vagyok ha nem eszem, ez csak a család rovására menne! Adjatok tippet mi a nekem való, mit próbáljak ki!
3. jucusmucus (válaszként erre: 1. - Genia)
2009. nov. 18. 09:58

Szia !

Nem vagy egyedül. Én a 2. terhesség alatt több mint 30 kg-ot híztam. A szülés után fél év alatt sikerült leadnom kb 18 kg-ot. De sajnos a maradék még rajtam van. Egyszerűen nem tudom, hogy miért nem tudom leadni, jóval kevesebbet eszem pedig, és mégsem megy le... Régebben könnyebben mentek le a kilóg, de mostanában már nem. 36 éves vagyok.

2009. nov. 18. 07:50

Szia! A 90 naposról sokat írtak itt pro és kontra, úgy gondolom, hogy csakis szigorúan betartva működik a dolog. De nem az elméletén, hanem inkább az odafigyelésen, és a szétválasztás kapcsán kényszerű mennyiségi korlátozáson.

Igen, 40 fölött nehezebb, mert az anyagcsere lassúbb.

2009. nov. 18. 07:43
Sziasztok !42 eves vagyok,a 90 napost csinalom, 22 en lessz meg a 60 nap csak havonta alok merlegre,elso honapbba 3 kg ment le ugy erzem ez nagyon lassu,70 indultam es 56 szeretnek lenni,ugy latszik nekem nem lessz eleg a 90 nap ,valaki hasonlo helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook