Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindenkinek jár még egy esély? fórum

Mindenkinek jár még egy esély? (beszélgetős fórum)

2014. jan. 10. 16:08
Talán
15. 1e75b9596c (válaszként erre: 14. - Air)
2014. jan. 4. 15:37

Igazából nincs is nekem szükségem rá, mert úgyis mindig az járna a fejemben,hogy mikor ismétlődik meg a múlt.

Le fogom vele tisztázni, hogy mi a felállás, és annyi.

14. air (válaszként erre: 1. - 1e75b9596c)
2014. jan. 4. 15:03
A kegyetlenség mindig rombol és sérülést okoz,ha tisztában is vagyunk vele ,hogy nem igaz amit megfogalmazott.Csak azért,hogy a kedvére tegyél és te nem is kívánod a társaságát,miért van erre szükséged?
13. kriszta773 (válaszként erre: 10. - 1e75b9596c)
2014. jan. 4. 12:13
hagyatkozz a megérzéseidre, hogy te szeretnél-e vele találkozgatni vagy sem :) idővel az ember megtanulja, hogy nem pazarol időt, energiát, érzéseket olyanokra, akikre nem kell. én valahogy nem látom az összefüggést a szenvedélybetegség és a te ócsárlásod között. még azt megérteném, ha labilis idegállapotban veled viselkedett volna durván valamiért, és utána bocsánatot kér, de ha valaki a másik háta mögött értelmetlenül ezt műveli, valószínűleg benne van a jellemében
12. 1e75b9596c (válaszként erre: 11. - Linksys)
2014. jan. 4. 12:06
Mindenképpen ezt fogom tenni!
11. linksys (válaszként erre: 7. - 1e75b9596c)
2014. jan. 4. 11:57
Ja, értem,akkor meg kell neki mondani, hogy mit szeretnél és hogy tudja ő is, hogy mire számítson, és azzal is tisztában legyen, hogy az ember viselkedésének, ha nem kontrolált, akkor következményei is vannak.
10. 1e75b9596c (válaszként erre: 6. - Kriszta773)
2014. jan. 4. 11:51
Hát, lehettünk volna barátok, ha ez a helyzet nem így alakul, de ezután esetleg csak levélváltás lesz köztünk. Nem akarom ismét megégetni magam.
9. 1e75b9596c (válaszként erre: 5. - 63d6abf1d7)
2014. jan. 4. 11:49
Egyetértek Veled, hogy az már egy jó lépés, hogy belátta, hogy hibázott, és becsülöm is érte, mert nagyon sokan idáig sem jutnak el.
8. 1e75b9596c (válaszként erre: 3. - 62c1f7507c)
2014. jan. 4. 11:48

Köszi a hozzászólást :)


Tényleg egy kis tündét a kutyusunk,de azért néha megszállja a "kisördög". A kádból is ki akart mászni, mert megunta a pancsit. :)

7. 1e75b9596c (válaszként erre: 4. - Linksys)
2014. jan. 4. 11:47

Az illető lány, de nem is ez a lényeg! Egy baráti kapcsolatnak indult. Én nem akarom tényleg megbántani, de nem hiányzik, hogyha netán megint bekattan, akkor kezdődjön minden előről.


Köszönöm a hozzászólást :)

6. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 1e75b9596c)
2014. jan. 4. 11:46
ha nem akarsz vele találkozni, ne találkozz, nem kötelező :) nem a barátod, csak egy ismerősöd. az jó, hogy bocsánatot kért, hogy segítséget vett igénybe a problémájához, de attól még nem kell találkozni, barátkozni vele, ha egyébként sem volt az életed része, fontos neked
2014. jan. 4. 11:42
Bárhogy döntesz, az mindenképpen becsülendő, hogy belátta, hibázott, és bocsánatot kért.
2014. jan. 4. 11:40

Szia, Ezt te tudod, hogy akarsz-e vele találkozni, Gondolom a srácnak lelkiismeret furdalása van és ezt akarja személyesen veled elintézni, így tiszta fejjel. Te tudod, hogy mennyire erős benned sérelem, hogy tudsz-e vele találkozni és leülni beszélgetni,


Megbeszélitek a dolgokat, elmondod te is neki, hogy mit éreztél amikor mindennek elmondott és akkor utána marad így minden ahogy most van, nem muszáj találkozgatni, de ezt te érzed, olyant ne tegyél amit úgy érzel, hogy nem szeretnél.

2014. jan. 4. 11:40
ui: ez a kutyus a kádadban eszméletlen fazon. :)) Egy Tündér!!! :)))
2014. jan. 4. 11:38
Szia! Nem kötelező neked találkozás szinten vele lenni. Valaki még levelet sem írt volna, neki, ha érzékenyebb és nem lát túl azon, hogy sérült vagy problémája van. ha nem érzed azt, h neked jót tenne ez a fajta közelség. Akkor mond meg vagy írd meg, hogy nem haragszol de a személyes találkozáshoz Neked még idő kell. Majd te, ha úgy érzed akkor jelzel felé. Most a levélváltás neked elég és a továbbiakban is jókat kívánsz neki. Egyébként elég rámenős személyiség lehet ez az illető. te eddig is intelligens voltál ennyi legyen neki is elég!!!
2014. jan. 4. 11:34

Sziasztok!


Sokat gondolkoztam leírjam-e a problémám.

A nyár folyamán suliba jártunk, és ott megismerkedtem pár emberrel. Jóba is lettünk, csakhogy egyikőjükről kiderült, hogy súlyos szenvedélybeteg. Próbáltunk neki segíteni, és mellette lenni,de sajnos a segítséget nem fogadta el, és egy idő után elég betegesen kezdett viselkedni. Amikor a "betegsége" uralta, akkor teljesen más ember lett, mint amikor tiszta állapotban volt. Elkezdett rám különböző sértő dolgokat mondogatni mindenkinek. Persze a szemembe nem mondott semmit. Egy közösségi oldalon is sértegetett, de ott sem nekem írta, hanem az osztálytársainknak. Eleinte nagyon dühített a dolog, mert hogy jön valaki ahhoz, hogy a másik embert sértegesse. És akkor még elég finoman fogalmaztam. Aztán a harag elmúlt,de persze nem felejtettem el neki, de utána már inkább vicces volt, mikkel próbálkozik.

Aztán vége lett a sulinak, és egy ideig nem hallottam felőle semmit.


Majd kb. egy hete megkeresett az egyik közösségi oldalon. Teljesen "tiszta" volt. Bocsánatot kért, és mondta, hogy nagyon sajnálja, hogy így alakult a mi kapcsolatunk. Mondta, hogy segítséget kért a problémájára is. Örültem, amikor ezt olvastam, mert amúgy egy értelmes emberről van szó.

Azóta is mindennap váltunk egy pár levelet. Találkozni szeretne velem, de nem tudom jó ötlet-e, mert sajnos nem tudom elfelejteni azokat a dolgokat, és igazából nem is akarok vele semmilyen baráti kapcsolatot kialakítani.

Nem szeretném megbántani, még annak ellenére sem, hogy ő hónapokkal ezelőtt pontosan azt tette velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook