Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindenkinek aki diétázik! ( Mindegy melyik diétát csinálod, gyere és beszélgessünk!) fórum

Mindenkinek aki diétázik! ( Mindegy melyik diétát csinálod, gyere és beszélgessünk!) (beszélgetős fórum)


1 2
57. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 44. - Hofferke)
2010. jún. 27. 12:47

Nekem azt mondta egy gyógytornásznő, hogy nagyon sikeresen fogy, amióta sokat mozog (este pl. kerékpározik vagy fut) és nem eszik:

1. Liszteset (kenyeret sem nagyon)

2. Cukrosat (tehát sütit sem, de néha, pl. ünnepkor vagy társaságban kivételt tesz)

Hozzátenném, hogy a túl zsíros étel is hízlal szerintem.

Az is jó, hogy többször enni és keveset.

56. m.gery (válaszként erre: 55. - Bene Mami)
2009. jún. 25. 10:31
Szia! Értem, hát a cukor kiiktatása tényleg fontos. Most kaptam egy kis tájékoztatót a sztíviá-ról, elolvasam, miféle édesítő ez, mert én december óta nem vagyok hajlandó mesterséges édesítőszert használni. Inkább mézzel iszom a teát, ill. csak citrommal, nagyon rosszak ezek a mesterséges "műanyag" édesítők.
55. Bene Mami (válaszként erre: 54. - M.gery)
2009. jún. 25. 08:41

Szia,

igazán nem követek semmit. Kiiktattam a cukrokat az étrenddemből,először a szénhidrátokat is,de akkor nem maradt erőm a mozgásra. Most reggel eszek kenyeret,azt a jó sűrű,barna teljeskiörlüt. Persze nem sokat. Próbálok odafigyelni,hogy többször egyek keveset. Ugye az 5 étkezés lenne a legjobb,de nekem ennyi nem fér bele,mert azért el kell telnie kb. 3órának az evések közt.

Amíg a kislányom szopizott,addig semmi nem ment le rólam,aztán abbahagytuk a szopit,azóta diéta.Illetve inkébb életmódot váltottam. Ennek majdnem 3 hónapja,és még csak 7kg-nál tartok. 5-6hete nem mozdul semmit,de azért kitartok,csinálom tovább.

54. m.gery (válaszként erre: 52. - Bene Mami)
2009. jún. 24. 08:14
Szia! Mesélj, mióta diétázol, milyen módszerrel?
53. hofferke (válaszként erre: 51. - Geridina)
2009. jún. 23. 17:40
Köszi, be is jelöltem, majd este ha a kicsi már alszik olvasgatok belőle, meg megkukkolom a fórumot is.
2009. jún. 23. 14:32

Sziasztok,

én is diétázok,illetve próbálok életmódot váltani. Két gyerkőc után vagyok én is,na meg 25kg plusszal. Vagy is már "csak" 20-al.

51. geridina (válaszként erre: 44. - Hofferke)
2009. jún. 23. 14:15
Egyszer már írtam, de leírom, mert Te is hasonló cipőben jársz: én 3 éve 25 kilót fogytam vele 5 hónap alatt, miközben szoptattam. Fél éves volt a gyerek mikor elkezdtem, 1 mikor abbahagytam, és 3 éves volt, mikor abbahagytam a szoptatást:) Úgyhogy nem kifogás, hidd el a szoptatás, nyugodtan csináld mellette. Ezen kívül nekem norbi aerobzónája vált be, nem megterhelő, 40 perc, nem fáj utána semmid, és szépen olvasztja a kilókat. Remélem tudtam segíteni. Bővebben talán a naplóm elején találsz, amikor még keményebben csináltam:)
50. geridina (válaszként erre: 44. - Hofferke)
2009. jún. 23. 14:13
Nézz át hozzánk az update fórumba, ott annyi tanácsod adunk egymásnak, hogy nem is kellenek hozzá a kódok, automatikusan megtanulok. Több update fórum is van.
49. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 48. - M.gery)
2009. jún. 23. 14:05
Szivesen!
48. m.gery (válaszként erre: 47. - 1fdcfbed41)
2009. jún. 23. 13:55
Küldtem privit, köszi szépen előre is!
47. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 45. - M.gery)
2009. jún. 23. 13:24
En ma talatam reszletes leirast a dietarol. Le is toltottem egy listat a kodokkal. Esetleg ird meg az email cimed priviben es elkuldom amit talaltam.
46. hofferke (válaszként erre: 45. - M.gery)
2009. jún. 23. 13:06
Én még nem találtam meg, mindenhol csak azt olvasom, hogy részletesen a könyvben. :-(
45. m.gery (válaszként erre: 44. - Hofferke)
2009. jún. 23. 13:05
Én se tudok túl sokat az updatéról. Nincsenek olyan oldalak, ahol fel van sorolva mi milyen kód?
2009. jún. 23. 13:03

Sziasztok!


Én most szeretném elkezdeni az update-et, de még nem nagyon találtam hozzá adatot. Nézegettem már a saját lapjukat is, de az nagyon idióta, alig találtam rajta valami hasznosat.

Egyébként sok-sok kilótól szeretnék megszabadulni, sajnos igen szép labda testem van, most már a kisfiam se kifogás, mert 9 hós, igaz még szopik, de okosan nem lehet baj.

2009. jún. 23. 12:58

gerdinia

az a baj,hogy ha én tornászok, csak mégjobban bedurran a combom, és még nagyobb lesz.Ezért úgy akarom,hogy fogyok 3-5kg-t és utána kezdek el rendszeresen tornászni.

szenia

hát akkor nagyon úgy tűnik,hogy tényleg egy cipőben járunk,csak az a különbség,hogy te már 2 gyereket és megszültél,én meg nem.Tehát neked nagyon dícséretes,hogy ennyi kg vagy. Ti hogy fogyiztok?

42. szenia (válaszként erre: 40. - Szepijuci)
2009. jún. 23. 11:22

Úgy látom mi nagyjából egy cipőben járunk! Én 168 vagyok, most 64,5 kg. Fénykoromban 55 voltam, de a két gyerek között 60 - most már ennyivel is beérném. :-D

Én is járok heti kétszer aerobicra, meg futottam is párszor csak sajnos azt a térdem nem igazán szerette.

41. geridina (válaszként erre: 40. - Szepijuci)
2009. jún. 23. 09:41
tornázz hozzá normibal, nekem ez vált be kombinálva az update-tel
2009. jún. 23. 09:33
sziasztok!ÉN is csatlakoznék hozzátok.Én is örök fogyozó vagyok.Én is 4éve lefogytam az update-tel 13kg, de 2éve vissza jött, persze szépen lassan.Most nem tudom, pontosan még mit csináljak,még válogatok.Sajnos nekem már nem nagyon hat az update,hisz én alapjáraton mindig úgy étkezem.165/60-1-2 kg vagyok.Szeretnék 52kg lenni, ennyi voltam régen is.
39. geridina (válaszként erre: 38. - M.gery)
2009. jún. 23. 09:24
A BMC-be. De ez a legjobb. Nem szidtam őket:) Máshol is túlstimuláltak volna, sajnos a petefészkem így reagált. Másokkal is előfordult, sőt tovább megyek, valószínűleg ezért sikerült harmadszorra a lombik. Ugyanis a leszívás előtt 3 nappal le kellett szívni a cytáimat, és mondták az ápolók, hogy nagyobb így az esélyem. Kis öröm az ürömben, tudod:)
38. m.gery (válaszként erre: 37. - Geridina)
2009. jún. 23. 09:19

Tejóisten.....ez durva nagyon.

Melyik meddőségibe jártatok?

37. geridina (válaszként erre: 36. - M.gery)
2009. jún. 23. 09:10

Nekem a helyi orvosok nem tudták kideríteni.

Mikor elmentünk a meddőségi centrumba, ott derült ki, de nálunk nem ez a legnagyobb probléma, ami miatt a lombik kellett, férjemnél is vannak gondok. Tehát 50-50 %-ban vagyunk hibásak. A PCO miatt egyébként túl is stimuláltak, a lombiknál egyik petefészkemben 26, a másikban 25 petesejt volt. Majd kidurrantam, gondolhatod.

36. m.gery (válaszként erre: 35. - Geridina)
2009. jún. 23. 09:04
Nem is szedtél soha? Én pár hete (mióta tudoma pco-t) Meforalt szedek, azt mondják, ez majd beállítja. Bocs a többiektől a téma offolásért!
35. geridina (válaszként erre: 34. - M.gery)
2009. jún. 23. 09:01
Köszi, aranyos vagy. Nem szedek semmit, sőt, a szülés óta sem jött rendbe a vérzésem. Volt egy időszak, olyan 35 napra jött meg háromszor is (juhéj), de jelenleg megint az 55. napot taposom és semmi.
34. m.gery (válaszként erre: 33. - Geridina)
2009. jún. 23. 08:58

Hát akkor nem lehet egyszerű út, ami már mögötted van. Te szedsz a pco-ra valamilyen gyógyszert? Mensid rendbejött a fogyás óta?

Rengeteg pénzt felemézt ha nem fogan meg természetesen a bébi, kívánom, hogy minél előbb kerülj közelebb a kistesóhoz!

33. geridina (válaszként erre: 30. - M.gery)
2009. jún. 23. 08:44

Igen, én is.

Nekem többek között ezért nem jön össze természetes úton a baba. Nekem lombikbabám van:)

Most szeretnénk másodikat, de sajnos nincs rá pénzünk - tudom, ez így hülyén hangzik de így van sajnos.

Én is a terhesség után kezdtem fogyózni, amúgy sem vagyok egy nádszál alkat, és még hozzájött a lombikprogram alatt kapott rengeteg hormoninjekció.

2009. jún. 23. 08:42
Sziasztok. En mar december otta dietazom. Mar sikerult leadni 4 kilot, de meg kene 3-at legalabb, ha tobb megy le nem haragszom. Nekem nagyon nehez leadnom. Megvaltozatattam az eletmodomat, keves szenhidrat, sok zoldseg, gyumolcs, hasolnoad mint geridina. Tornazok egy heten legalabb 3-4 szer. Jo lenne minnel hamarabb leadni a felesleget, de olyan nehezen megy :(
31. szenia
2009. jún. 23. 08:41

Sziasztok!

Csatlakoznék én is :-D

Második kislányom születése után maradt rajtam közel 20 kg, ezt fogyasztom január óta. Eddig 14 kg-nál tartok, ennyi már a két gyerkőc között is voltam, de jó lenne még kb 4-5 kg-ot leadni.

Nem követek semmilyen módszert, saját kútfőből csinálom, egyszer már bejött ez 10 éve, akkor vissza sem jöttek a kilók míg terhes nem lettem.

Ezekhez az utolsó tartalékokhoz már jobban ragaszkodik a szervezetem, gondoltam hátha itt még erőt meríthetek, jó ötleteket találok.

30. m.gery (válaszként erre: 29. - Geridina)
2009. jún. 23. 08:06

Szia!

Én is...te is??

29. geridina (válaszként erre: 25. - M.gery)
2009. jún. 23. 07:50
Most nézem, hogy Te is PCO-s vagy? Üdv. a klubban:)
28. geridina (válaszként erre: 25. - M.gery)
2009. jún. 23. 07:48

Köszi:)

Saját kreálmányokat szoktam, kedvencem a fagyasztott zöldségek csirkekockákkal be a mikróba egy jénai tálba, 25-30 percre.Isteni.

Ezen kívül általában valami zöldséget natúran van parizerrel, virslivel, de tojásrántottát is szoktam 3-4-et:) Van hogy zabkorpával keverem össze, és rántotta-palacsintát csinálok, hát az isteni finom tényleg.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook