Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindenki ide, akinek az életét megkeserítik a fáraóhangyák fórum

Mindenki ide, akinek az életét megkeserítik a fáraóhangyák (beszélgetős fórum)


18. gOjA
2012. márc. 23. 22:16

Sziasztok!

Fáraóhangya irtásában talán tudok Nektek segíteni! Legegyszerűbben úgy tudtok megszabadulni tőle, ha a megfelelő irtószert használjátok ellene. Erre a legalkalmasabb a Protect Fáraóhangyairtó csalétek!

Ez a késleltetett hatású különleges csalétek, kizárólag fáraóhangyák irtására alkalmas. A készítmény nem rendelkezik azonnali ölő hatással, de különleges rovarnövekedés-gátló hatóanyaga (S-metoprén) meggátolja a királynők peterakását és zavart idéz elő a lárvák fejlődésében, aminek következtében a hangyaboly utánpótlása megszűnik és az 12-14 hét alatt elhal. Ez első hallásra soknak tűnik, de aki már próbálkozott a fáraóhangyáktól megszabadulni, hamar belátja, hogy a 100 %-os végeredmény megéri a türelmet és a várakozást!

A termék beszerezhető bármely gazdabolton keresztül. Továbbá megvásárolható Corában, Tescoban, Praktikerben is!

17. kisnyuszi24 (válaszként erre: 16. - T.Ili)
2011. okt. 25. 14:57

Ezt még nem hallottam, de majd lehet kipróbáljuk :)

Képzeljétek, a biokill hatására hullanak a hangyák, mint a legyek :)

16. t.Ili
2011. okt. 25. 09:25

Igaz,nem fáraó hangyák ellen használtam, de bevált!

Valahol itt a hoxán olvastam, hogy hajlakkot kell szórni az útjukba! :)

Jó közelről,és elég egy olcsó lakk is. :)

2011. okt. 24. 21:17
Jelenleg a Biokill-el próbálkozunk, lassan fogyatkozik a létszám....de már meg se próbálok elkezdeni megnyugodni, mert mindig akkor jelennek meg utoljára, amikor kezdem magam jól érezni ebben a lakásban (nemrég élünk együtt párommal itt, és a hangyák valahogy nem akarják, hogy jól érezzük magunkat itt...)
14. kisnyuszi24 (válaszként erre: 8. - E6a969240e)
2011. okt. 24. 21:13
Hol lehet kapni? Mit kell tudni erről a szerről?
13. kisnyuszi24 (válaszként erre: 7. - Moncsy85)
2011. okt. 24. 21:13
szia! Szerintem anyudnak nem fáraóhangyái vannak/voltak. Mi is próbálkoztunk a sütőporral tavaly, de röhögve átsétáltak rajta, vagy kikerülték...
2011. okt. 24. 02:13
Szord be fahéjjal, az a legjobb a hangyákra.
2011. okt. 23. 23:53
Nálam is volt pár éve. Az egyik ismerősöm azt mondta, nézzem meg, hogy este hova menetelnek haza, és oda tegyem a port. Azt hittem hülyéskedik, de azért meglestem, merre mennek este haza.(gáztűzhely háta mögött a spájz és a konyha sarka volt az útvonal) Oda tettem a port, meg a lyukba, azóta nem láttam őket. Most viszont molylepke van nálam. Liszttel jött be a házba. Estenként 5-6-10 db-ot is elkapok, már frászt kapok. Ha tud valaki jó ötlettel szolgálni megköszönöm.
10. Seven of Nine (válaszként erre: 7. - Moncsy85)
2011. okt. 23. 23:22
Es meddig nem jott elo Anyuka?
2011. okt. 23. 23:22
Az en eletemet csak a faraok keseritik meg, azert johetek?
2011. okt. 23. 23:18
..hali:) ..lehet ki dobnak innen..de nem reklámozni szeretnék,, hanem csak segíteni.....a Racan-gélt keressétek!
2011. okt. 23. 23:08
Állítólag sütőport kell oda rakni, ahol előbújnak. Anyámnál bevált!
2011. okt. 23. 22:38
Jaj! Nekünk fából van a házunk!!!
2011. okt. 23. 22:37
Az a helyzet, hogy nemrég (kb. másfél hónapja) voltak irtani a lakásokban. Csak az a baj (legalábbis nálunk), hogy ők csak a vizesblokkok körrnyékére pöttyöztek vmilyen gélt. De nálunk általában a falból jönnek ki, a furatoknál. Így a konyhában is onnan, ahol fel van fúrva a felső szekrénysor. De ez esetben az a sejtésünk, hogy a páraelszívó kivezető csövéből jönnek ki, és másznak be a szekrénybe...
2011. okt. 23. 22:34
Nekünk is sok volt tavaly. A konyhát 2-szer is elárasztották, a hálószobát is, az előszobát is (ott is a szekrényt - mert a falból jönnek ki). A fürdőben idén még nem láttam, de tavaly szállingóztak egész évben a kádban (a dugasz csavarójának szélétől)
2011. okt. 23. 22:32

Szia!

Nálunk is voltak az előző lakásban, nagyon aggresszívek, mindent kikezdenek. Nekünk még a videokazettáinkba is bemásztak és megrágták. A kenyeret hiába tettem zacskóba, lezártam, aztán még egy szatyorba, lezártam - azon is keresztül rágták magukat. Hangyairtóval fújta be őket a férjem, de a szomszédoknak is ugyanúgy kellett irtani, mert egyébként nem használt. Szóval nem tudom, hol laksz, de mondjuk egy emeletes házban mindenkinek fel kell vennie velük a versenyt - egyedül nem sokat ér.

2. mmacus (válaszként erre: 1. - Kisnyuszi24)
2011. okt. 23. 22:30

Szia!

Nálunk tavaly rengeteg volt, mindenütt. Elkeserítő volt. Idén még csak a fürdőszobában jelent meg pár. Le lettek fújva. Nem is szeretnék többet látni.

2011. okt. 23. 22:27

Jó pár hónapig nem volt egy darab sem, de ma arra jöttünk haza, hogy egy csomó (talán 100 is) hangya mászkál a konyhaszekrény felső részén....

Újra a szokásos tettek követték a riadalmat: szekrényből kipakolni, összenyomni a hangyákat, bebiokillezni+beecetezni....és várni a hatást...holnaptól minden nap kapják az adagjukat kúraszerűen!!!!

Elegem van!!!!! Többek közt azért, mert a szép új konyhaszekrényt másszák össze!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook