Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mindenki aki 2010 májusban fog szülni Szekszárdon! fórum

Mindenki aki 2010 májusban fog szülni Szekszárdon! (beszélgetős fórum)


2010. dec. 26. 17:59

Üdvözletem a kedves orvos becsmérlőknek !

Mit szólnátok hozzá, ha az orvosok is közzé tennék a Ti neveteket, hogy miként viselkedtetek szülés közben, vagy milyen volt az alsó fertájatok, vagy pl: éppen turbános Marinak volt-e annyi esze, hogy mielőtt felfekszik a vizsgáló asztalra lefürdött-e előtte, vagy mit szólnátok, ha név szerint kiirná, hogy kinek milyen volt a fazonja, szőrös-vagy kopasz. De ez még nem is lenne olyan sértő, mint amit Ti itt össze irkáltok unalmatokba. Egyáltalán tudjátok, hogy kinél szültetek, vagy mindannyian orvosi végzettséggel rendelkeztek, hogy meg Tudjátok itélni az orvosok szakmai munkáját. Mit szólnátok, ha az orvosok becsületsértési pereket indítanának, minden megalapozatlan rágalom ellen. Még egy prostituáltnak sem mondhatom,az ami amig azt be nem tudom bizonyítani. Egyébként már nagyon sok orvos figyeli a magáról írt igen-igen trágár alaptalan rosszindulatú véleményeket. Érdekes, hogy Szekszárdon csak egy-két sztár orvos létezik, miközben a legtöbbet becsmérelt orvosok dolgoznak a legtöbbet a nagyforgalmú rendeléseken /pl: UH/. Legközelebb akkor írjatok névvel véleményt egy orvosról, ha be tudjátok bizonyítani, hogy az valóban így volt szakmailag.Mert ha még valaki nem vette volna észre a sok hülyeség Szekszárdon futótűzként terjed és igen csak belegázolhattok az orvos karrierjébe. Mit szólnátok, ha ez visszafelé sülne el, hogy felírnám az Internetre és kiírnám név szerint, hogy ki milyen volt az élete során, vagy éppen a férjéé, vagy másé a gyerek. Na ezt köpjétek ki. Na most lehet irogatni.

27. zsanci79 (válaszként erre: 26. - Maya80)
2010. aug. 31. 12:11

Igen, nálunk így volt, nagyon sokan (7-en) szültünk aznap és szinte mindenki mehetett haza akinél nem volt brobléma. Azzal nem foglalkoztak hogy kicsit sárga a baba, nem is volt vészes végül is.

5 nap szerintem már biztosan nincs,(meg is őrültem volna)kevés a pénz....nekünk már pelenkát is kellett vinni

26. maya80
2010. aug. 30. 20:26

Én 2007 őszén még 5 napot töltöttem bent. Most már 3 nap után kiengedik az anyukákat a babákkal?

Januárban fogok ismét szülni Szekszárdon, ezért érdekel.

2010. ápr. 5. 20:51
Ha nincs semmi probléma, 5 nap már biztosan nincs
24. zsanci79 (válaszként erre: 22. - Gyöngyike30)
2010. ápr. 5. 20:49
Vasárnap hajnalban szültem, szerda reggel mehettünk haza, tehát 3 teljes napot voltunk bent. Mostanában már nagyon kiszórják hamar az emberkéket, az én kicsimet is kiadták kissé sárgán....De jó volt hamar hazamenni :DDD
2010. ápr. 5. 20:28
5. sima szülésnél, császárnál 6. persze ha nincs probléma
2010. ápr. 5. 19:51
Szülés után hány nappal engednek haza a kórházból?
2010. márc. 15. 10:09
Sziasztok! Én csütörtökön megyek ultrahangra,most 28 hetes vagyok remélem minden rendben lesz.Talán addigra elkészülnek a rendelővel is,mert amikor utoljára ott voltam igen csak szanaszét volt minden.
2010. márc. 14. 17:28
én 7 hetet feküdtem bent 2007-2008 fordulóján, ki lehet bírni, bár a kaja szar, de folyamatosan újítgatják fel
19. Zenina
2010. márc. 14. 17:21

19 éves a lányom, 16 a fiam, és 4 éves a picike.Igazából a kicsi lánnyal van gond, hogy hova teszem több hétig, míg bent vagyok.Most úgy néz ki, hogy anyunál lesz, de szegénynek elég a beteg apu ellátása is.

Most voltam a fórum oldalon ,és elolvastam, hogy milyen körülmények vannak a kórházban. Hát mit ne mondjak, ebből bőven elég egy hét is, nem hogy több...

2010. márc. 14. 17:02

hát remélem nem kell sokáig raboskodnod odabent, nem a legjobb dolog, ha már betöltöd a 35.hetet, az már jó lesz


mekkorák a gyerekeid?

17. Zenina
2010. márc. 14. 15:53
Már beakartak fektetni, de nem volt semmi próblémám, így nem mentem be,meg aztán van itthon még 3 gyerkőc, nem olyan egyszerű. De már nem sokáig leszek "szabadlábon",jövőhét közepén már befekszek.Én bíztos nem viszem végig,ez már a negyedik terhesség,pénteken töltöttem a 34-ik hetet.Szerintem még két hét kb.
2010. márc. 13. 22:56

nincs orvosod, áprilisra vagy kiírva ikrekkel és nem vagy kórházban?.....szerencsés vagy


akit ismertem ikrest és nem volt orvosa, már a 30. hét előtt befektették, szegény csajon a kiírás napján könyörültek meg és megcsászározták...simán túlhordta volna a gyerekeket

15. Zenina
2010. márc. 13. 22:00
Én áprilisra vagyok kiírva egypetéjű ikrekkel. Császáros leszek,mert haránt fekvésüek a lányok, dokit nem fogadtam, úgy gondolom a fizetésüket ezért kapják.
14. zsanci79 (válaszként erre: 12. - Gyöngyike30)
2010. márc. 9. 14:11
Varga már nem fog vállalni. Tudomásom szerint, ő ilyen későn nem vállal már. Amúgy is tényleg rengeteg a kismamája :(
13. eperlevél (válaszként erre: 12. - Gyöngyike30)
2010. márc. 9. 14:10
tény, h. a Varga jó, az egyik legjobb, de túl sok kismamája van, egyszerűen lehetetlen utolérni, de ha őt szeretnéd, próbáld meg
12. gyöngyike30 (válaszként erre: 11. - Eperlevél)
2010. márc. 9. 12:36
Igen azt mondta a doktorom hogy már le is beszélte telefonon és nyugodtan hivatkozhatok rá,de én nagyon sok jót halottam a Varga doktorról ezért vagyok tanácstalan hogy kihez menjek.
2010. márc. 9. 11:57
akkor meg szerintem kérd meg őt, h. beszéljen neked valamelyik dokival, mert tényleg kevesen vannak akik így vállalnának, de ha a dokid szól, akkor gondolom rendben lesz
10. gyöngyike30 (válaszként erre: 3. - Eperlevél)
2010. márc. 9. 11:28
Van orvosom csak akihez jelenleg járok Dr.Benkó András az már sajnos nem vezet le szülést 2 éve és ő ajánlott a Kun doktort.
2010. márc. 8. 20:20
egyébként valószínűleg Kovács is elvállalna, nekem ő a dokim
8. eperlevél (válaszként erre: 7. - Vikibene)
2010. márc. 8. 20:20

avval erősen vitatkoznék, h. mindenki rendes....elég sokszor voltam szülőszobán, hallottam pár orvost szülést levezetni, 7 hetet töltöttem az osztályon is, ott is elég sok mindent tapasztaltam


van pár akit messziről el kell kerülni és csak remélni lehet,h. nem kerülsz a kezei közé

2010. márc. 8. 20:07
Mindenképp szeretnél orvost választani!? Én mind a két gyerkőcömet választott orvos nélkül szültem, az ügyeletes orvosnál és semmi gond nem volt ebből! Nagyon aranyos mindenki és a szülés során főleg a szülésznők vannak jelen, ők pedig mind nagyon aranyosak, kedvesek és segítőkészek! Az orvosok is aranyosak, én szinte mindet ismerem! Van aki első ránézésre mogorvának tűnik, de a szülőszobán mindenki aranyos! Ha mindenképp választani akarsz, akkor én is a Komáromit javaslom, a másodikat pont nála szültem és a váltótársa a Kun volt, ő vett fel a szülőszobára ő is rendes volt!
2010. márc. 8. 20:06

és látom te indítottad a fájdalomcsillapításos szülés fórumot, hát ehhez is jó, ha tudod, h. Szekszárdon nem sokan tudják neked beadni az pda/eda-t


Kovács, Juan--azt hiszem más nem is, csak ha anesztest hívnak

2010. márc. 8. 20:03
egyébként gyere a szekszárdi szülészet fórumra, ott több orvosról is olvashatsz véleményt
2010. márc. 8. 20:02

én nem ajánlanám a kunt, sok nála sokkal jobb orvos van, csak kérdés ki vállal el 2 hónappal szülés előtt


Komáromira jó esélyed van, amennyiben nem gond, hogy alig 31 éves

2010. márc. 8. 20:01
májusban fogsz szülni és még nincs orvosod?
2010. márc. 8. 19:40
Ma azt az ajánlatot kaptam hogy válasszam a Kun doktort aki majd levezetné a szülést ismeri valaki?
2010. márc. 8. 19:38
Sziasztok!Érdekelne hogy mi a véleményetek a Kun Attila Doktórrol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook