Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Minden tünet stimmel mégis negatív? Mitől lehet ez? fórum

Minden tünet stimmel mégis negatív? Mitől lehet ez? (tudásbázis kérdés)


11. lane01 (válaszként erre: 10. - Ewoline_anyuci)
2012. febr. 23. 17:11
Szia Ewoline! Tudnál nekem segíteni? Egy másik fórumon már leírtam, hogy jártam, de elmesélem nagyvonalakban: január 15-én voltunk együtt párommal, a ciklusom 5. napján, 6-on lüktetni kezdett a hasam. Két hét alatt ilyen tüneteim voltak: leraktam cigit, kávét, fájt az alhasam, a petefészkem, a derekam, volt enyhe hányinger is, hangulatingadozás, mellfájás, étvágytalanság, csak savanyút ettem, 2 napig barnáztam, 3 napig rózsaszín. A lényeg, h sokat teszteltem, de mind nega lett, mégis éreztem, hogy van baba. A ciklus 24. napján elkezdtem tűzpirosat vérezni, majd a 26. napon egy tépett szövetdarab távozott belőlem. Azt hittem megjött, de nem. 28. napon megjött, tényleg. Csak két napig tartott (mondjuk véreztem előtte már 3 napot, így nem csodálom). Párommal örültünk, hogy nem lett bajom, és nem kellett dokihoz mennem, így megint együtt voltunk a mostani ciklus 5. napján, másnap megint haslüktetés. Azóta farkasétvágyam van, derekam leszakad, hangulatingadozásom van, hol a méhem húzódik, hol a petefészkem fáj, ma kezdődött a hányinger, érzékenység is, nagyon érzékeny vagyok, a mellemen kék erek vannak, mellbimbóm fáj. Neked hogy volt a vetélésed? Mit észleltél belőle? Esetleg ciklus elején jött össze a baba? Én most vagyok fogamzás után 12 nappal, de a teszt nega. Köszi!
10. ewoline_anyuci (válaszként erre: 1. - Stella83)
2012. febr. 16. 07:47

Szia :)

Korai volt még, én Clear Bluet vettem, és nem mutatta ki, pontosan ezekkel a dátumokkal voltam én, nega lett, és nem jött meg 6napot késett, és pozi is lett a teszt, akkor 25ös érzékenységűt vettem, de egyből mutatta!!!!

Szept 19én volt mensesem elvetéltem, és okt 25 pozit teszteltem, ma már 21 hetes és 3 napos terhes vagyok kisfiammal :) 1,5évet vártunk rá!!!!

Hidd el csak meg kell nyugodni és nem szabad elkeseredni!!!!!

Összefoglalva:

Vetélés után 7nappal fogant a kincsem, 12én a teszt negatív lett, okt 25én pozi, rá két hétre mentem dokihoz és akkor már 7hetes terhes voltam!!!!


Fel a fejjel, még nincs veszve semmi!!!!!! :)

2012. febr. 15. 19:43
sajnálom
2012. febr. 15. 11:42
negatív lett a teszt
2012. febr. 14. 20:53
Reggeli pisiből nézik?Egyébként a mai tesztek ugyanolyan megbízhatóak,mint a laboratóriumi tesztek.Én már elég tapasztalt vagyok,most várom a 4.babánkat,már túl vagyunk egy-két ilyen dolgon.Remélem sikerrel jársz,szorítok neked!Írj,hogy sikerült-e!
2012. febr. 14. 16:40
reggel megérkezik a labor eredményem csak nem bírtam ki addig. Vizeletből nézik azt is,de ha ma negatív akkor holnap is vagy amit külön bevizsgálnak azért biztosabb?
2012. febr. 14. 16:37
Szia!Várj két napot aztán ismételd meg a tesztet.Beágyazódás után várni kell 2-3 napot,aztán mutathatja ki a teszt.Hődet nem méred?Ne idegeskedj,az a fő,várj egy kicsit,hátha pozi lesz az a teszt.
4. 9f8415e6e2 (válaszként erre: 1. - Stella83)
2012. febr. 14. 16:36
Ezt látnom kell közelröl hogy segítsek!Sasi
2012. febr. 14. 16:36
Menj el orvoshoz mindenképp,negetiv a teszt,lehet ciszta is,vagy hormonális probléma.
2012. febr. 14. 16:34
lehet még korai volt a teszt és nem tudta kimutatni, drukkolok :)
2012. febr. 14. 16:31
utolsó menzeszem január 11. A párommal jan.28.án 30.-án és 2.án együtt voltunk elvileg a petesejt kilökődésekor. Ugye 11.én kellett volna megjönnie és volt egy picike de azzal be is fejeződött gondoltam én hogy e a beágyazódás jele,szúrt a hasam alja a cicim is fáj 11.én éjjel arra ébredtem hogy iszonyatos hányingerem van.És ma negatív lett a teszt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook