Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden pasi ilyen? fórum

Minden pasi ilyen? (beszélgetős fórum)


1 2
38. tulipán*** (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 22:24
Na mi lett? Beszéltél vele? Mit mondott?
37. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 36. - Michelle.r)
2021. szept. 2. 10:17

:D

Annyira azért nem vagyok ám kíváncsi! Vannak dolgok, amiket jobb nem tudni... :D

36. michelle.r (válaszként erre: 35. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 2. 08:12
Ha rajta kapom a kedvenc férjemet valami hasonlón, nagyon szívesen 😝😝😝
35. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 34. - Michelle.r)
2021. aug. 31. 11:41
Ez a legjobb és legegyenesebb megoldás, ha van kedved megosztani a reakciót, én kíváncsi lennék rá.
34. michelle.r (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 09:46
Tedd elé a két nő üzenetét, és kérd, hogy magyarázza meg, miért nem veled beszéli meg a gondjait, ahelyett hogy azt exeinek teregeti ki.
33. tien (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 30. 12:10

Remélem én is ,hogy nem lesz gond.

Lehet ,hogy valami életközepi válság ,és csak rád vetíti ki a frusztrációját.

Üljetek le és beszéljétek meg !!!

32. Ilián (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 29. 21:03
Mutasd meg,amit kaptál és kérdezd meg mi a KONKRÉT problémája!Hátha elindul egy beszélgetés és nem csak az én azt gondoltam, hogy ő azt gondolja ,hogy én nem úgy gondoltam stb...Egyenes beszéd szemtől szembe. Én ennek a híve vagyok.Ne találgass, kérdezz!
31. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 29. - Törpilla)
2021. aug. 29. 20:36

Nekem az a tapasztalatom, és nagyon sok ilyenről tudok a környezetemben is.

10 év sok idő, természetes, hogy szükség van új ingerekre a megújuláshoz, a legtöbb férfi ilyenkor nyit más nők felé, elkezd nekik panaszkodni, aztán lesz olyan nő, aki egyedül van, partner lesz ebben, jó partynak tartja a férjed és odébb is állt.

Lesz olyan is, akinek elég 1 beszélgetés, hogy simizzék az egoját, hogy még vihető party, lesz olyan, aki félredug, de ezért nem hagyja el a partnerét, és olyan is van, aki nem is csinál soha semmi ilyet és megelégszik a partnerével.


Ez mind normális, gyakran előfordul, de a statisztika is egyértelműen rámutat arra, hogy ma már a válás a gyakoribb, általánosabb, ezért én abból indultam ki normálisként.


Legyetek nyitottabbak, új problémákat, csak új eszközökkel lehet megoldani, ha nem akartok válni, vagy hazudni magatoknak a másiknak, sztem jobb résen lenni, nekem ez a tapasztalatom.

30. luca76 (válaszként erre: 29. - Törpilla)
2021. aug. 29. 20:20
Szerintem se!
29. Törpilla (válaszként erre: 23. - A6f6bb6c75)
2021. aug. 29. 19:48

Lehet, hogy csajozik, de ahogy tapasztaltam ez 1 hosszú kapcsolatnál teljesen normális..


Szerintem meg attól, mert egy kapcsolat hosszú még nem normális, ha csajozik... Ezt úgy nem igazán akarom érteni inkább amit írtál, mert nagyon nem értek veled ebben egyet! Miért lenne normális? Szerintem nem az!

28. Törpilla (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 29. 19:45
Szerintem beszéljetek, meg akkor csak nem jó ha ő nem ezen a véleményen van nem igaz? Vele kellene ezt megbeszélned, mert itt mi maximum csak találgatni tudunk..
27. Niky
2021. aug. 29. 19:21

Szia,mivel én már elváltam könnyen mondom.A férfi azért panaszkodik mert arra vár ki sajnalja majd meg és az ilyen vigasztalásos mély beszélgetések alakulnak leggyorsabban szex kapcsolattá.Rengeteg nö harap rá az ilyen "rossz házasságban"élö bánatos pasira.

Én is 10 évig éltem naiv feleségként.

Készülj fel hogy nem szent a párod.Ha tisztelne téged,nem panaszkodna rád kezdjük itt.

égy résen és gondold át neked megfelelö e igy az élet vele.

Sok szerencsét.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Tien)
2021. aug. 29. 18:14
Mi is voltunk mélyen, azt megbeszéltük, úgy gondolom meg is oldottuk. Ezekszerint mégsem. Remélem azért akkora baj nincs, hogy válni akarna.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - A6f6bb6c75)
2021. aug. 29. 18:11
Mindenképp beszélni fogok vele.
24. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 28. 20:04

Felolvastam a férjemnek amit írtál.


Szerinte ez így nem normális.

Kérdeztem ,hogy mint férfinak mi a véleménye :fogalma sincs ,de ha tényleg szeret nem panaszkodik más nőknek.


Mi is voltunk egy időben mélyen ,de én éreztem ahogy távolodik.

Viszont leültünk és minden csontvázat kirámoltunk a szekrényből.


Ma már egymás nélkül nem élhetünk.

23. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 28. 18:55

Beszélj a férjeddel, persze lehet, hogy hazudni fog, vagy nem lesz nyitott a beszélgetésre... vagy olyan problémája van, amit maga szeretne/tud megoldani.

Az, hogy kívülről mit látnak, meg gondolnak az szép és jó, de ti éltek 1 kapcsolatban.

Meg simán előfordulhat az is, hogy te tök jól érzed magad, ő meg szarul, sztem ez sokkal többször előfordul, mint gondolnánk.

Szerintem beszélj vele, de előtte azért gondold át, hogy hogyan meg miről.

Lehet, hogy csajozik, de ahogy tapasztaltam ez 1 hosszú kapcsolatnál teljesen normális. Tudom, hogy nagyon megosztó téma, de vkinek az is csajozás lehet, hogy másikkal flörtölget -és ez ki is elégíti- vannak, akiknek meg már ez sem fér bele. Mindegy, a lényeg, hogy ez a Te, Ti életetek + felelősséget vállaltok még 1-2 gyerkőcért, más véleménye, érdekei, nézőpontjai szerintem ebben az esetben nem annyira fontosak.

22. 00dfb24292 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 28. 18:10
A férjed szemét kellett volna felnyissák, hogy veled beszélje meg a problémáit. Ha jót akarnak. Elképzelhető, hogy nem fér a bőrébe, és bepróbálkozik egyiknél-másiknál, hátha valamelyikük megsajnálja.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 00dfb24292)
2021. aug. 28. 17:58

És ha ezzel akarták felnyitni a szemem, hogy elküldték a beszélgetést?

Lehet bármilyen idilli egy kapcsolat, ha az egyik fél vérében benne van ez a viselkedés, semmi nem változtatja meg.

Azt tudom régen hatalmas nőfaló volt, csodálkozott is mindenki mikor mellettem leragadt, házasság,gyerekek meg ilyenek.

Elképzelhető hogy nem fér a bőrébe? Hogy ez a kötötts~g mégsem neki való?

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Bichi)
2021. aug. 28. 17:54

Pedig de.

Sajnos vagy nem.

Lehet jobb lenne ezekről nem tudni, nem tudom. Most bosszant az egész. Nem is értem mi történik.

A környezetünk szerint is látszik, hogy minden ok, meg az érzelmek igaziak. Mondjuk neten meg azt ír amit akar, ők nem látnak minket.

19. 00dfb24292 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 28. 17:52
Pedig azt csinálják, beletrollkodnak.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2021. aug. 28. 17:51

Igen, képzeld el.

Lehet neked vicces, nekem nem.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 00dfb24292)
2021. aug. 28. 17:49
Talán ők ketten azok, akik esetleg a másik oldalra is kíváncsiak, vagy csak egyszerűen nem akarnak bele trollkodni egy házasságba. Elvégre nem mindenki születik qnak.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Dfc04c70e4)
2021. aug. 28. 17:48

Igaz amit írtam. Nem kamu fórumot indítottam.

Lehet én vagyok az az egy akinek hazudik, hisz velem van biztos otthona stb.

Nem tudom mi van, azt tudom, hogy ez így nincs rendjén.

15. Bichi (válaszként erre: 14. - 00dfb24292)
2021. aug. 28. 17:29
Ha ilyen szempontból napi kapcsolatban vannak, vélhetően nincsenek rosszban, nem hinném, hogy bosszúból tennék...
14. 00dfb24292 (válaszként erre: 12. - Bichi)
2021. aug. 28. 17:12
Számomra nem hihetetlen. Bosszúból megtehetik. Vannak ilyen nők.
13. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 28. 16:42

Hát ahhoz, hogy ebben a témában bármit is nyilatkozzak legalább minimálisan ismernem kellene titeket, a kapcsolatotokat.

De nekem az jutott először eszembe, hogy miért panaszkodik más nőknek, főleg exeknek? Ha ezekkel a más nőkkel, meg baráti volt a viszonya ők miért küldik el ezt neked, és miért nem próbálnak a pasin/kapcsolatotokon segíteni?


Na 1 a lényeg, nekem nem tetszene, hogy homokba dugjuk a fejünket, mert nem olyan szar ez. Rengeteg irányba lehet lépni, mozdulni -egyáltalán nem a szakításra gondolok. Viszont, ha nem beszéltek a problémáról, nem is akarjátok meglátni, azzal nem lehet mit kezdeni.

12. Bichi (válaszként erre: 5. - 00dfb24292)
2021. aug. 28. 15:54
Nekem ez hihetetlen történet, hogy az exemnek panaszkodom, az meg visszaküldi a feleségemnek, na ne már...
2021. aug. 28. 15:31
Nem, nem minden ffi ilyen. Nem tudom mi lehet a háttérben, de ez a viselkedés nem "normális".
2021. aug. 28. 15:03
Tényleg minden jól működik nálatok? Vagyis a kommunikáción kívül minden más. 🤣
9. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 28. 14:25

szánalmas,ha ennyire nem tetszik semmi,miért van veled-veletek?

sajnos van valami a háttérben,ha ezt csinálja,mert ha minden működik,mégis panaszkodik idegeneknek,főleg idegen nőknek v exeknek,akkor azzal célja van,rákérdeznék nyíltan .

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook