Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Minden nő karcsú és szép fórum

Minden nő karcsú és szép (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Minden nő karcsú és szép

1 2 3 4 5
2007. jan. 8. 11:04
Ja és kitettem egy képet a hűtőre megboldogult lánykoromból. Még 50 kilósan! Eszembe jutott, milyen jól éreztem magam akár bikiniben is!!! Nagyon motivál!
74. Hobitka (válaszként erre: 72. - Ancika)
2007. jan. 8. 11:02
Én is túlvagyok az első napon! :-)))) A kefir egy kicsit fel*zta a gyomorsavamat, így nem szabad túlzásba vinnem! Így aztán ma azzal próbálkozom, hogy csak kétszer iszom kefírt, és vettem ilyen abonett kenyér szerű valamit. Azt fogom rágcsálni mellé. Reggelire jól esett! Most ettem egy kis mandarint és már megittam majdnem egy liter zöldteát. Nem érzem magam éhesnek! Ja! És végigloholtam a várost, úgyhogy a reggeli tornát is kipipálhatom!:-)))
73. zena01 (válaszként erre: 71. - Gardiedi)
2007. jan. 8. 09:44
Nekem volt, életemben kb öt év vékonyság, az is részletekben. Érdekes akkor nem figyeltem oda mit eszek és mégsem híztam. Aztán egyszere csak felszaladt 15 kiló.
72. Ancika
2007. jan. 8. 08:44
Jó reggelt:D, túléltem az első napot és nem is volt nehéz. Hobitkám hogy vagy??
2007. jan. 7. 18:53

Tényleg jó dolgokat ír.

Egy dolgon nevettem csak: "gondoljunk vissza arra az időre, amikor még nem kellett a testsúlyunkkal foglalkoznunk" És akinek nem volt ilyen? :))

Mert nekem sosem volt karcsú korszakom, még ovis koromban sem, akkor én reménytelen eset vagyok, mert nem tudom milyen érzés karcsúnak lenni?

Persze tudom, nem, csak kicsit kiforgattam.

70. Venes
2007. jan. 7. 11:16

Jó dolgokat ír.

Tényleg kicsit jobban oda kellene figyelnie a nőknek magukra, meg érdemlik. Anyukámon is látom a hajtást és régen is mindig mértékkel evette, olykor-olykor fogyozott, de a rendes súlya megvolt. Viszont olyan 15éve a munkahelyi stressz, a magára való figyelem hiánya hízást indított el.

Ha pihizne kicsit munka után, mikot haza jön, meg kicsit rebdszerezné az életét és nem idegesítenék magát, szerintem kiegyensúlyozottabb lenne és talán megindulna a fogyás nála.

69. Ancika
2007. jan. 7. 10:59
Jó reggelt, én ma kezdem kihámozni magam. Itt a Balcsin sajnos nincsen mérleg, csak holnap reggel tudom megadni a paramétereket. Ezért már most bocs, de ma nem leszek. Megyünk haza és otthon nincsen netem, majd holnap az irodában. Kitarást lányok Pussz!!!!
2007. jan. 6. 20:52

Csak össze ne roppantson a párom! :-))) Én eddig azt mondtam a karomra, hogy anyuka-felkar. Mivel volt egy 13 Kg-os élő súlyzóm, nem csoda, hogy ilyen szépen kifejlődött!

De most úgy képzelem magam el, hogy egy banán vagyok! :-))) Kihámozom magam a héjból és előbukkanok 62 kilósan! Bár ilyen egyszerű lenne!

67. Ancika
2007. jan. 6. 20:48
Hobitkám belepillantottam a naplódba, az én felkarom is hasonló méretű :DDD nem baj, húsvétkor már ropik leszünk :DDD
2007. jan. 6. 20:33
Nem fogom elpazarolni! :-)) Az előbb kijöttem a fürdőből (nem sok ruhában) És az állnok tükör elém ugrott!!! Hát vérbe fordult a szemem! Az ünnepek mély (vagy inkább domború) nyomokat hagytak rajtam! Megírtam az első naplóbejegyzésem! Már naggggggyon nagy az elhatározás!
65. Ancika
2007. jan. 6. 20:05
Kár lenne a sok kefírért :)
2007. jan. 6. 19:56
Igen, majd este jelentkezem, hogy mennyire voltam kitartó! Ma sütöttem nagyon finom sütit, de már most is sikerült megállnom, hogy ne egyek belőle! Remélem holnap is sikerül!!!!
63. Ancika
2007. jan. 6. 19:54
na akkor majd holnap eszmecsere :)))))))))))))
62. Hobitka (válaszként erre: 61. - Ancika)
2007. jan. 6. 19:51
Holnap reggel kezdem! Ma még "búcsúzoul" hozattam a párommal vacsira egy fincsi salit sok-sok öntettel, sonkával és minden földi jóval!
61. Ancika (válaszként erre: 59. - Hobitka)
2007. jan. 6. 17:51
Ez ad egy erős löketet. Hajrá csajok :)))
60. Ancika (válaszként erre: 58. - Trallala)
2007. jan. 6. 17:50
Egy ismerősöm 3 hónapon keresztül csinálta, én max 5 hétig utána undorom volt :)))
2007. jan. 6. 16:29
Bár ebben Ancika a szakértő, de szerintem ha nem csak a kefirt kanalazzuk magunkba és megvan mellette a szükséges vitamin és stb.. bevitel akkor addig, amig meg nem csömörlünk tőle! Szerintem ez max. két héten belül bekövetkezik! És akkor ahogy Ancika írja, jöhet az életmód válltás! Két hét után, főleg ha mennek le a kilók, az ember könnyel lemond az édességről és oda tud figyelni mit és mennyit eszik!
2007. jan. 6. 16:24
Meddig kell szabad/csinálni a kefír-kúrát?
2007. jan. 6. 16:21
Kefír hegyek a hűtőben! A párom bolondnak nézett, mikor belenézett a bevásárlószatyorba! :-)))
2007. jan. 6. 16:21

Sziasztok!

Megkerültem. Ma hajnalban feltettem a fél családot a repcsire (ill. a reptérre vivő buszra):D

Ancikám! Akkor hétfőtől kefír kúra?

De akkor mi is van a Sipeky módszerrel?

Üdv: Tralla

55. Ancika (válaszként erre: 53. - 12667dcac6)
2007. jan. 6. 11:37
Nálam működik :D, majd beszámolok róla :D !
54. Ancika (válaszként erre: 52. - Hobitka)
2007. jan. 6. 11:37
Halleluja!!! Nálam még van beigli, de lehet hogy lefagyasztom, lassan undorom van tőle :P
2007. jan. 6. 08:41
Ez jól hangzik.Én is szeretem akefirt.De lehet,hogy ennyit nem bírnék napokig enni.
2007. jan. 6. 00:00
Igen. Szerintem ez menni fog! És szerencsére a szaloncukor is elfogyott itthon! :-))
51. Ancika
2007. jan. 5. 23:48
Ha belegondolsz akkor itt is megvan naponta az 1200-1500 kalóriád és rostokat is eszel.
50. Ancika
2007. jan. 5. 23:48
Én váltogatom őket, de nekem a kedvencem a Millitől a Kaukázusi Kefír, na az az etalon, de iszom az Activiát is, bármelyiket. Megiszol 2 fél literes Kefírt és garantálom, hogy rosszúl leszel.
2007. jan. 5. 23:43
Jaj és milyen kefír? Mindegy?
48. Ancika (válaszként erre: 47. - Hobitka)
2007. jan. 5. 23:43

Én vasárnap kezdem ha nem jön össze, akkor 100% hétfőn (akkor megint kezdődik a gálya- gyerekek suli én munka ). :-)

Addig hangolódj rá :))

2007. jan. 5. 23:34
Ja, ez nagyon jól hangzik! Úgy fogyni, hogy azt eszem, amit szeretek!!! Leht, hogy tényleg ezzel kellene kezdeni! :-))
46. Ancika
2007. jan. 5. 23:31
Csak az első 3 nap nehéz, aztán hozzászoksz. Ez egy gyorssegély, aztán már csak az életmódváltás segít ha tartani akarod a súlyodat.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook