Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Minden napra egy testmozgás - 30 napos kihívás fórum

Minden napra egy testmozgás - 30 napos kihívás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2016. júl. 13. 08:28

Sziasztok! Tegnap sajnos nem tudtam futni mert akkora vihar volt! Gondoltam a jégesőbe kihagyom:D

Sajnos ma délutánra is ilyen időt mond. Remélem azért el tudok menni.Kitartást mindenkinek!Holnap már kellemesebb idő lesz!

2016. júl. 13. 07:13

Szevasztok lányok.

Én futni eddig sem tudtam, csak gyalogolni. De ebben a 37 fokban, ami most nálunk napok óta van, ki sem dugom az orrom a lakásból. Talán ma estére már ide is eljut a hűvösebb levegő.

Majd utána én is megyek és legyalogolom a napi távomat, hiányzik már.

2016. júl. 12. 22:02
Kijutottam futni!! 5 és fél km, 42 perc. Ennyi ment, így alvás nélkül, takarítás, gyerekápolás munka után. De holnapra is szerveztem bébisittet, szóval holnap is kocogás lesz.
2016. júl. 12. 21:50
Hajrá lányok, kitartás mindjárt jön a lehűlés ;)) holnapra kinek mi a program?
25. Jucci86 (válaszként erre: 24. - Plavalaguna)
2016. júl. 12. 13:36
Jujj!Jobbulást a gyerkőcnek!Akkor este futunk "együtt" :)
24. plavalaguna (válaszként erre: 23. - Jucci86)
2016. júl. 12. 12:50
no csak vagyunk... Nekem a tegnapi torna takarításba torkollott... a nagyobb napszúrást kapott a táborban... így az éjjel takarítással utána, meg ágyneműmosás, teregetés, stbvel telt. Vajon ez tornának számít? kalóriaégetésben tudom hogy megvan annyi, bár inkább tornáztam volna. Már jobban van, ha sikerül, én is este futni mennék inkább ma
23. Jucci86 (válaszként erre: 22. - Dorinspiration)
2016. júl. 11. 23:17
Tyűű de ügyes vagy ha fel birsz kelni 4kor. Én képtelen lennék rá :)Inkább futok késő este de nem bírok ennyire korán kelni. Én holnap este futni szeretnék, a nagy meleg miatt nem hiszem hogy biciklizünk a kislányommal,úgyhogy valószínű súlyzókkal "ezdek " amíg alszik a kicsi.;)
2016. júl. 11. 22:45

Sziasztok! A tegnapi post lemaradt mert leugrottunk a Balcsira :)) ha lehet a közel 3 órán át tartó autóban ülést sportnak nevezni, akkor tegnap túlteljesítettem magam :)))

Ma nem akartam semmi ugrálósat és egy 35 perces jógát iktattam be youtuberól.

Holnap pedig hajnalban futást tervezek; KB 4-kor kell kelnem hogy még időben odaérjek a munkahelyre, úgyhogy jó messzire rakom a telefonom hogy fel keljen kelnem érte :) Nektek mi a terv holnapra?

21. Jucci86 (válaszként erre: 20. - Plavalaguna)
2016. júl. 11. 22:32
Hát igen ez ilyen,én is úgy tudtam elmenni hogy a kicsit letettem aludni.Jó tornázást!;)
20. plavalaguna (válaszként erre: 19. - Jucci86)
2016. júl. 11. 21:59
Én még most állok neki tornázni, nekem már 7 és 9... És most csendesedtek el végre :)
19. Jucci86 (válaszként erre: 18. - Plavalaguna)
2016. júl. 11. 21:23

Szia!

Nekem 5 és 2évesek a gyerkőcök.

Mára letudtam a mozgást. Most értem haza.2,73km-t futottam 16 perc alatt.Még most is nagyon meleg van:/

18. plavalaguna (válaszként erre: 17. - Jucci86)
2016. júl. 11. 20:20

Én örülnék;) ha jönne még ember.

Nekem is még kisiskolások, szóval én is keményen logisztikázom :)

2016. júl. 11. 19:55

Jöhetek én is?:)

Én többnyire futok vagy biciklizek. Kicsi gyerekkel vagyok itthon, komplett logisztika kell hogy tudjak bármit csinálni.

2016. júl. 11. 19:45

No? befuccsolt a topik?


Kár érte. jó lett volna írogatni, egymást biztatva, hogy ki mit mozgott. Ha van kinek kiírni, úgy kevésbé linkeli el az ember ;)

2016. júl. 10. 17:04
Megvolt még kétszer 15 perc. Volt vizizumba a strandon :)
2016. júl. 10. 11:45
Mára már én is túl vagyok, másfél óra, eléggé kemény gyalogláson, mert a visszafelé úton megpakolva jöttem a piacról, tehát súlyemeléssel kombinált gyaloglás lett belőle. :))
2016. júl. 10. 10:45
30 perces izmolás megvolt mára. Folyik rólam a víz, megvoltak a saját tömegre épülő erőgyakorlatok. Délután nem leszünk, ma ennyi fért bele.
2016. júl. 9. 22:36

No. Vege a napnak (majdnem...)

Én mára lekocogtam az egy órát. Megvolt így a vállalás .


Jóéjt!

11. plavalaguna (válaszként erre: 8. - Dorinspiration)
2016. júl. 9. 10:20
ilyen korán kész vagy? le a kalappal. Én azb estefelét preferálom. Mikor te kész lettél én még aludtam :)
10. 388b941089 (válaszként erre: 8. - Dorinspiration)
2016. júl. 9. 08:17
Amikor idom van a harom honaposom mellett, de inkabb este ilyen.melegben ;)
9. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Dorinspiration)
2016. júl. 9. 08:13

Már kb. 2 év óta szinte naponta legyalogolom, vagy éppen lesétálom a magam minimum 30 percét. Leginkább azért már a 40-60 percnél tartok!!

Azért van hetente 1-2 nap, amikor kihagyom, de akkor már szinte hiányzik!!

A héten még minden nap voltam, ma maradok itthon, viszont holnap piac = kb. 2 órás kiruccanásom lesz!

Érdemes belekezdeni, érdemes csinálni, jót tesz a szervezetnek, jót tesz a napi anyagcserének, az izmoknak, a lelkünknek... :)))

2016. júl. 9. 07:24
Sziasztok! Jelentem,kész vagyok :)) a foci pályára mentem mozogni: futás +padra fellépés, korláthoz felhúzás, pár tricepsz gyakorlat volt a mai program. 35 perc lett összesen.Ti hogy álltok? Délelőtt vagy délután preferáljátok az edzést?
2016. júl. 8. 21:01
Sajnos ide nem jöhetek, mert egy másik csapatban vagyok játékos. :)
6. plavalaguna (válaszként erre: 5. - Dorinspiration)
2016. júl. 8. 20:50

na ez jó hír, mert pont most lázadt fel a család, hogy elinduljak kocogni még egyet ma :)


szóval akkor holnap az első nap :)

2016. júl. 8. 20:46
Én is holnap kezdem. Egyelőre a meleg miatt reggeli edzéseket tervezek :)
2016. júl. 8. 20:43
Jövök én is! :)
2016. júl. 8. 20:23
Jelen! Én holnaptól csinálom, mert itt már hajnal kettő van, de benne vagyok :)))
2016. júl. 8. 19:08
Ez jó topik :) mondjuk én mozgok, ma már túl is vagyok bőven rajta. de csatlakozom! mert azért szoktam kihagyni napokat. Érdekes kihívás, hogy egy napot se hagyjak ki.
2016. júl. 8. 18:05
Sziasztok! Együtt könnyebb. Ahhoz hogy véget vessek a kifogásoknak (nincs rá pénzem,időm,stb.) elhatároztam hogy első körben 30 napon keresztül minden egyes nap mozgok valamit. Ez az egy hónap leginkább arról fog szólni, hogy visszaszoktassam magam az aktívabb életmódhoz mert mostanában elhanyagoltam a mozgást. A kihívás lényege hogy a mozgás időtartama legalább 30 perces legyen. Az intenzitás egyénfüggő, lehet gyalogolni,kerékpározni,kondizni,jógázni egyszóval bármit ami belefér és aznap kedvem van hozzá. Én első körben 3 nap futást terveztem,1-2 nap súlyzós köredzéssel +pihenőnapként jógával. Szerintem csodálatos dolgokat lehet véghez vinni 30 nap alatt is,de ez az első kör leginkább azoknak mankó, akik egy ideje már elhanyagolják a mozgást és kell valami ami újra lendületbe hozza őket.Én ennek szántam ezt a csoportot. Ha van kedved csatlakozz☝
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook