Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Minden napra egy testmozgás - 30 napos kihívás fórum

Minden napra egy testmozgás - 30 napos kihívás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2016. júl. 28. 18:54
sziasztok! hát én most lusta voltam pár napot. Ma már gondoltam nem leszek az, de erre esik mint a fene egész nap. néha kisüt pár percre, de egy órát még sose volt... így végül lépcsőztem. felmentem a 10. re :) gyors tempóban kétszer. Többször nem merek, mert egyszer mikor így felszaladtam 3 szor, utána nem bírtam mozogni. az azért nem hiányzik :)
2016. júl. 28. 17:46

Sziasztok!


Tegnap nem voltam valami ügyes. Nagybevásárlást tartottunk.Vettünk egy csomó húst, úgyhogy egész este a konyhába voltam mire mindent elrendeztem, fagyasztóba tettem. Ma ha törik ha szakad valamit mozgok az tuti!:)

Ügyesek legyetek csajok (ügyesebbek mint én:D)

87. pieta4
2016. júl. 28. 07:57

Jó reggelt Lányok!


Nekem most kimaradt pár nap, mert nem éreztem jól magam.

De talán ma már menni fog.

Mindenkinek jó mozgást!

86. plavalaguna (válaszként erre: 85. - Jucci86)
2016. júl. 27. 10:21

én meg este kidőltem. Sokkal többet kivett belőlem a gyerekekkel mászkálás. Persze nem ők cipekedtek, stb :)


ma nem tudom mi lesz. Azért valami mozgást csak beiktatok majd :)

2016. júl. 27. 07:38
Tegnap egy fél órás biciklizést sikerült össze hozni,A vihar haza kergetett minket:(
84. Jucci86 (válaszként erre: 83. - Plavalaguna)
2016. júl. 26. 17:41

Szia!Nyugi tegnap én is lusta voltam:/

Ma ha minden jól megy megint megyek a kislányommal biciklizni:)

2016. júl. 26. 15:32
sziasztok! én bevallom, tegnap a nagy melegben nem mentem kocogni... viszont ma kimentünk a gyerekekkel, így már bőven megvolt a félórám. De még bízom benne, hogy mégegy sportra ráveszem magam.
82. plavalaguna (válaszként erre: 81. - Jucci86)
2016. júl. 25. 14:40

oh, akkor rendesen sportoltál! Én azt hittem már akkora, hogy ő is bicajozik. De így neked nehezített terep. Egy hős vagy, hogy így viszed.


Enyimek már alsósok, szóval jönnek bicajjal maguk. Nekem már könnyebb.

81. Jucci86 (válaszként erre: 79. - Plavalaguna)
2016. júl. 25. 12:11

Két éves a kislányom,úgyhogy ő mögöttem ül a gyerek ülésbe. Jó kis "nehezék " a 11km-t éreztem vagy 20nak a dimbes dombos úton:D

Itt is ilyen idő van,nem tudom hogy lesz ebből este bármilyen szabadtéri mozgás.

80. Jucci86 (válaszként erre: 77. - Dorinspiration)
2016. júl. 25. 12:09
Én is csak ilyen "olcsó " mozgasformát tudok csinálni,mert kisgyerekkel vagyok itthon.Az a lényeg hogy mozogj!;)
79. plavalaguna (válaszként erre: 77. - Dorinspiration)
2016. júl. 25. 09:50

Ugyan a futas/ otthon torna idohianyra is jo :) a lenyeg a mozgas.


Jucc mennyi idos a kislanyod? A bicajozas is tok jo. En is agyalok rajta hogy ma elviszem a csipet csapatot picit. Csak most epp dorog meg villamlik....


Ugy megvolt a pihenonapom, megprobalok egy komolyabb hetet csinalni, es avval belecsuszni vegre a komfortzonamba:) akkor jovoheten jol kezdenem a melot. Mert akkor megint alig lesz idom nekem is.

78. Jucci86 (válaszként erre: 76. - Plavalaguna)
2016. júl. 24. 22:05
Na futás helyett elmentem biciklizni egyet.Vittem Vittem kislányomat is,igy tekertem 11km-t.Jó volt nagyon!
2016. júl. 24. 21:47
Sziasztok! Sajna mostanában ritkábban vagyok netközelben de örülök hogy van aki még tartja a programot 💚 jövő héten egész jó időnk lesz; anyagi okok miatt marad a futás + Itthoni torna. Kitartást mindenkinek!
76. plavalaguna (válaszként erre: 75. - Jucci86)
2016. júl. 24. 20:10

hajrá!!!


Én ma bevallom lusta napot tartottam. Ma semmittettünk az egész családdal. szóval van egy minusz napom. se kirándulás se torna se futás... még mondjuk mozoghatok, de most tört ki rajtam a fáradtság. majd holnap. vagy max tornázom majd picit még.

2016. júl. 24. 17:27

Sziasztok!

Mára megvolt a torna.Délután meg motoroztam a párommal....30fokban a bőrruhában,felért egy edzéssel:D

Este megyek futni ha minden jól megy.

2016. júl. 23. 22:32

Sziasztok!

Jelentem sikerult kimennem ma is kocogni. Igy megvolt a sport mara is. Egy ora lett vegul.

73. plavalaguna (válaszként erre: 72. - Jucci86)
2016. júl. 23. 09:15
:) gracca!! én se bírtam ki, a hazaérkezés örömére tegnap még kimentem kocogni egy 6 kmet. Ma fogalmam sincs mi lesz. Sok házimunka, az tuti.
2016. júl. 23. 08:54

Tegnap kinyiffantottam magam.Este elmentem még futni, meg a tegnapi torna eredménye hogy fáj mindenem.De meg kell mondjam nagyon jó érzés:)

Ti csajok hogy álltok?

71. Jucci86 (válaszként erre: 70. - Plavalaguna)
2016. júl. 23. 08:51
De jó neked.Hát fogyni nem fogytam nyaralás alatt.De legalább nem híztam:)
70. plavalaguna (válaszként erre: 69. - Jucci86)
2016. júl. 22. 19:23

nohát egyszerre:) Mi is ma jöttünk meg a nyaralásból.

A félóra sportot is meglévőnek tekintem, annyit talpaltam ma is, nem is gondoltam hogy ennyi lépcső van az egri várban...

És ráálltam nagy bátran este a mérlegre, és tuti lecsusszant még egy kiló, a csülök meg a ragulevesek ellenére. Szóval a mozgás mellékhatása még mindig a fogyás nálam. mondjuk a gatyám lötyögéséből sejthettem...

2016. júl. 22. 16:37

Sziasztok Lányok!

Kicsit eltűntem, nyaralni voltunk. Mozgás annyira nem volt,csak rengeteg séta.Viszont kaja ügyben nagyon ügyes voltam! Azt hittem nehezebb lesz megállni a sok kajálást!Viszont ma már újult erővel itt vagyok!Már tornáztam ma,este meg megyek futni!Veletek mi újság? Hogy birátok?

2016. júl. 22. 07:09

Jó reggelt!


Tegnap és tegnapelőtt bicikliztem a lányaimmal, este pedig én is kertészkedtem.

Rékára néha én is szoktam tornázni,a napokban pedig letöltöttem Norbi 1000 kalóriás tornáját, már csak el kellene kezdenem.

Nagyon szeretem Tiffany Rothe 10 perces tornáit.


Szép napot mindenkinek!

2016. júl. 21. 21:35

És ma is tollasoztunk plusz:) ez hiányozni fog nagyon :(


Amúgy a takarítás az komoly sport szerintem. meg a temetőben a virágok, sír rendbetétele is. De be lehet írni a kalóriagurun pl, mennyi kalória. Szóval mozgás, az tuti.

2016. júl. 21. 16:00
Megvolt mára is bőven a félóra. Felcaplattunk gyalog egy hegyre egy kilátóhoz.
65. pieta4
2016. júl. 21. 09:33

Én tegnap temetőt tettem rendbe, ami elég kemény volt.

Este pedig 20 perc popsi, comb torna. Tudom, hogy Rubint Rékát sokan kritizálják, de van olyan gyakorlatsora, ami nekem bejött.

64. Dorinspiration (válaszként erre: 60. - Pieta4)
2016. júl. 20. 22:15
Nekem ma intenzív takarítás volt; úgyhogy ne nevessetek ki de én ezt betudtam egy testmozgásnak :))) utána jógára lett volna max energiám de örültem hogy élek.
2016. júl. 20. 22:14
Nekem KB két hét a nyaralasig úgyhogy az étrendre is rákapcsolok. Tudom,világot megváltali nem lehet már vele, de egy kicsit alakítani igen!:)
2016. júl. 20. 20:50

képzeljétek én ma nagyon szorgos voltam. Még tollasoztunk is vacsi után egy háromnegyed órát. Otthon sosincs szélcsend, olyan helyen lakunk (felgyorsul a legkisebb szellő is a házak közt), itt meg olyan szélcsend van, hogy mindennap tudtunk kicsit tollasozni, de ma nagyonnagyot :)


kivel mi a helyzet?


hja, ne izguljatok, én most azért tudok ennyire mozogni minden nap, mert szabin vagyok két hetet.

2016. júl. 20. 15:44

halihó :) én ma elmentem kocogni. egy órám meglett. Ma nem mentünk kirándulni, de így megvan a mozgás.


Pieta4 a kertészkedés szerintem bőven jó mozgás. és duplán hasznos. Fitt is leszel, meg a környezet is szépül :)

60. pieta4
2016. júl. 20. 08:00

Sziasztok!


Nekem tegnap csak kertészkedés volt a testmozgás, de jól esett.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook