Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden napos nagyon nagy fejfájás:S fórum

Minden napos nagyon nagy fejfájás:S (tudásbázis kérdés)


13. 3e26df5b2c (válaszként erre: 12. - 2a44b32e51)
2010. dec. 11. 19:22

köszike a válaszokat:)

amúgy igen szedek fogamzásgátlót :S szerintem a sok sok stressz miatt van:S meg talán migrénes fájdalmam van:S

12. 2a44b32e51 (válaszként erre: 11. - 3e26df5b2c)
2010. dec. 11. 17:27

Hát az valami migrénszerű lehet.....mostanában nekem is szokott a halántékom, homlokom fájni és erősen szúr....

Hát ha tartós akkor mindenképp keress meg egy neurológust, aki majd elküld vizsgálatokra...én mindenféle vizsgálaton voltam, de semmi, ami jó, de mégsem az:((((, mert én aztán tudom milyen borzalom ha fáj....


vagyis először a háziorvoshoz kell elmenni mert Ő küldhet tovább...vérnyomást ilyesmit Ő is meg tudja nézni, vagy csak elbeszélget..hátha a stressz miatt van....vagy ugye első kérdése szedsz e fogamzásgátlót, meg mennyi folyadékot iszol....

11. 3e26df5b2c (válaszként erre: 8. - 2a44b32e51)
2010. dec. 11. 14:35
reggel már mikor felkelek rám tör az a nagyon nagy fejfájás a halántékomnál mikor ülök jó de ahogy felállok annyira belé szúr:S sajnos...:(
2010. dec. 11. 10:38

Próbáld meg a sót!

Anyukám gyerek koromban ilyenkor jó sós sült húst sütött, néha nekem is olyan görcsös fejfájásom van, hogy alig bírok létezni. Néha kínomban megnyalom a sót, vagy gyorsan jól befűszerezek farhátat és megsütöm. Lehet hogy a vérnyomásod sem ok. Ha fáj a fejem, akkor ált. lemegy a vérnyomásom 90/60-ra, de volt már 80/50 is, akkor még szédültem is. Alacsony vérnyomásomra reggelente kávézom, így próbálom kiküszöbölni a fejfájás kialakulását. Remélem segítettem.

2010. dec. 11. 08:27
Nekem se derítették ki a dokik, pedig millio vizsgálatot csináltak (már 5 éve)...Nekem a válás után jött elő, vagyis mikor már minden ok volt. Szoval lehet a stressztől is. De mondták azt is, hogy a kemény széklet is okozhat.. Azota nem mindennapos a fejfájás, de ha előjön, ledönt.
2010. dec. 10. 20:06
Ha leírnád milyen, hogyan kezdődik...stb...úgy már könynebb lenne kicsit. Nekem szinte mindig fáj, ez van...
2010. dec. 10. 19:53
Izomfájdalomtól is lehet. Masszírozd a nyakadat, válladat, esetleg a halántékodat.
6. 3e26df5b2c (válaszként erre: 3. - *babyboy*)
2010. dec. 10. 19:24

Szia!


Igen iszok mostanság elég vizet, de nagyon nehezen megy le egy nap 2 liter

2010. dec. 10. 19:21
ha nem voltál még dokinál, akkor kezdetben pl: lehet a fogamzásgátlótól, ha esetleg szeded.
2010. dec. 10. 19:19
nekem is minden nap fáj és nem tudják mitől :(
2010. dec. 10. 19:18

Az első kérdésem az lenne, hogy elég folyadékot iszol?mert nekem is sokat fájt a fejem és azt tanácsolta a szomszéd igyak sok folyadékot és elmúlt.nem mondom hogy nem fáj a fejem de nem olyan sokat.

ha nem múlik mindenképp menj el orvoshoz.

2010. dec. 10. 18:28

Szerintetek mitől lehet,h minden nap nagyon fája fejem:( Tudom sokan mondják,hogy a sok sok idegesség miatt lehet:( ( elvesztettem a munkahelyem és ez eléggé megviselt)

Milyen gyógymódokat ismertek? gyógyszert nem vehetek minden nap be, meg nem is vagyok ilyen gyógyszer beszedő

Előre is köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 10. 18:26
Minden napos nagyon nagy fejfájás:S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook