Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden nagy irodaházban elviselhetetlen a klímagép? fórum

Minden nagy irodaházban elviselhetetlen a klímagép? (tudásbázis kérdés)


11. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - D41005143d)
2015. jan. 15. 00:07
Siman megvok 42 fokban is-tobbhez eddig nem volt szerencsem :)
10. Cucicsillag (válaszként erre: 8. - Eandi78)
2015. jan. 15. 00:07

En birtam, egeszen addig ment, amig egyszer nem kaptam arc es homlokureggyulladast, torokgyulladast, tudogyulladast egyutt. Hangom sem volt, egy honapig semmi. Azota semifele levegos aramlasosdit nem birok (ha nemtom, hgy be van kapcsolva, akkor sem) elkezd dagadni az arcom, szam, szemem. Allergiam uuugy nincs!

A hiszti az mas, az az,amit a 2 eves kisfiam produkal, mikor nem kapja meg amit akar :)

Ventillatort sem hasznalok, azt sem birom es a kocsiban a "szellozest" sem a hazunkban epp ezek miatt (is) fal es padlofutes van.

2015. jan. 2. 01:25
meg lehet szokni,mint mindent,probalj meg 40 c-ban meglenni legkondi nelkul.allitom rogton megfogog kedvelni.
2014. dec. 14. 08:07

Jól beállított, karbantartott, használt klíma nem okoz allergiát. Csak egy irodában ezt nehéz megoldani. Mindig akad olyan "idióta", aki 20 fokra szeretné állítani, miközben kint 34 fok van.

Biztos van olyan, aki nem bírja, de legtöbb embernél hiszti. Nem bírja a klímát, de azért ventillátort használ. Na az vagy az arcodba, vagy az izzadt hátadra fújja a hideget vagy nem állsz az útjába és akkor nem is érzed, hogy működik. Sokkal veszélyesebb, mint a klíma.

Családban allergiásoknak is jó. Anyunak parlagfűre jó nyáron, becsukja ablakot és klíma bekapcsol, nem tüsszög.

Nálunk azért van, mert allergiás vagyok gombákra. Egyrészt szárítja a levegőt, másrészt kevesebbet van nyitva ablak. Biztos nincs a klímában gombatenyészet, mert jobban vagyok, mint anélkül:)

7. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Syria)
2014. dec. 13. 22:11

Vagy van, aki allergias ra...

Nem ismeretlen dolog, csak ezzel is az a "baj" hgy a tobbsegnek (egyelore) nincs tole betegsege.

Ha lesz, majd aterzik,mirol is van szo.

6. syria (válaszként erre: 6. - Sunshine19)
2014. dec. 13. 18:32
Vannak, akik olyan komoly előítélettel vannak a légkondik iránt, hogy elvárják: érezze magát rosszul tucatnyi ember a melegtől, csak nekik ne kelljen tűrniük a működést.
5. syria (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2014. dec. 12. 17:01

Egyetértek.


S mitől lesz "beteg" egy épület? Attól, hogy pancser módon történik a tervezés és a kivitelezés. Az eredményről nem az épület tehet, viszont sok-sok ember szenvedhet tőle.

4. 9c57fd10dc (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2014. dec. 11. 15:27

És vannak a "beteg épületek".

Guglizz rá... ezért indítottam a kérdést.

2014. dec. 11. 14:57
aki valamiért érzékeny a klímaberendezésekre, annak igen. egyébként nem, illetve hát attól is függ, hogy épp hol ül az ember, szóval szerencse kérdése:)
2014. dec. 11. 14:40
Kinek hogy...
2014. dec. 11. 13:53
Minden nagy irodaházban elviselhetetlen a klímagép?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook