Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Minden gyerek tiltakozik a kúp ellen? fórum

Minden gyerek tiltakozik a kúp ellen? (tudásbázis kérdés)


16. Lisy50 (válaszként erre: 1. - LauraOllé)
2014. febr. 7. 16:19
Szerintem ne erőltesd, a szirupok nagyon jók, magas láznál mi 4 óránként felváltva adtuk a más-más hatóanyagút(Nurofen, Benuron)
15. eandi78 (válaszként erre: 4. - LauraOllé)
2014. febr. 7. 16:02

Ezt az orvos mondta, hogy a szirup nem viszi le a lázat? Vagy te tapasztaltad? Panadol és nurofen/algoflex se jó?

Gondolom akkor germicidet kapott.

2014. febr. 7. 15:10
Szegényke, nem tiltakozik, mert mindig akkor veszi észre, amikor már bent van. :-) De szerencsére neki eddig ritkán kellett (1 éves). A nagylányom csinált olyanokat babakorában, hogy annyira feszítette a lábait, hogy egyszerűen képtelenek voltunk ketten szétszedni, így újra mentünk a dokihoz, hogy adjon másik gyógyszert...
13. vica66
2014. febr. 7. 14:58
Egyébként a kúpot adni utáltam, mert utána egy darabig tartani kellett a kicsik popsiját, ugyanis előszeretettel nyomták ki, amint tehették. Egy félig feloldódott kúpnál találja ki az ember, hogy mennyi szívódott már fel belőle? Egyetlen előnye, hogy gyorsabban hat, mint a szájon át bevett gyógyszer állítólag.
2014. febr. 7. 14:54

Felnpttként én is tiltakoznék:D

Én sosem mértem végbélbe és sosem adtam neki kúpot. Ha lázas volt nurofent kapott és mindig hónaapjba mértem a lázát.

2014. febr. 7. 14:52
Én sem mértem sosem popsiban a lázát a lányomnak, hónaljban tökéletesen megoldottuk :)
10. benvik
2014. febr. 7. 14:51
Ha ügyes vagy, akkor pelenkázás közben a kúpot észre sem veszi. Krémezd be popsikrémmel a kúpot, készítsd oda, ne lássa, és amikor krémezed a popsiját hopp, már kész is van. Nekem soha nem vették észre. Amikor előre tudták, akkor persze volt tiltakozás rendesen. Lázmérés már más tészta, és 10 hónaposnak már simán mesélés közben a hónaljában mértem.
2014. febr. 7. 14:49
Sohasem mértem végbélben lázat a gyerekeimnél. Már pici baba korukban is meg tudtam mérni hónaljban a lázukat, nem kínoztam még azzal is. Ügyesen meg lehet fogni a kicsi gyereket is hozzá. De létezik gyors, egyszerű használatú fülhőmérő is, a kicsiknél jól jöhet, akár álmukban is mérhető könnyedén a láz. A kúp más kérdés, ha muszáj, gyorsan elvégeztük, hamar túl volt rajta. De talán 10 hónaposan már lehet adni kanalas lázcsillapítót is, pl. Nurofent.
2014. febr. 7. 14:47
Próbáld meg elterelni a figyelmét, arra a pár mp-re... adj a kezébe vmit, ami nagyon érdekli...
2014. febr. 7. 14:44
Ha nagyon nem megy, kérdezz rá a DOKTORNŐTÖKNÉL, hogy adhatsz-e a lányodnak algofl*x babyt, v nurof*ent....
2014. febr. 7. 14:44
Persze, nem szeretik a kicsik.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - LauraOllé)
2014. febr. 7. 14:44

Nyilván. Az alatt a 3 mp alatt.

Add be neki, és ne aggódj. :)

2014. febr. 7. 14:43
Mert ugye csak popsiban mutat pontosat...azt mondta az orvos h olyan nincs h ennyire tiltakozna h ne sikerüljön lemérni popsiban..mert ott muszáj! :/ kész szenvedés ..a szirup meg nem húzza le a lázát..csak a kúp...
2014. febr. 7. 14:42
Hogyne tiltakozna minden gyerek, akinek egy idegen testet akarnak betolni a végbelébe?? Te nem tiltakoznál?
2014. febr. 7. 14:41

A válaszunk rajtatok aligha segít. :D

Szegény doktornô :(

2014. febr. 7. 14:40
Ztsziasztok..van egy 10 hónapos kislányom, lázas.Dokinő kúpot írt ki, és popsiban való lázmérést javasol.A ti gyereketek tiltakozik a kúpnál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook