Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Minden ami Labrador! fórum

Minden ami Labrador! (beszélgetős fórum)


2013. júl. 28. 14:52
Igen valahogy én is így vagyok vele!
2013. júl. 27. 05:32
Nekem nincs kutyám, de imádom a labradorokat, olyan szépek, okosak, jó szívűek, jó természetűek. Ha lenne kutyám, lehet, hogy ilyen fajta lenne.
2013. júl. 26. 13:06
megint köszi hogy írtál mert tényleg használható és a szobatisztaságra tényleg oda kell figyelni:)
2013. júl. 25. 23:48

Nagyon okosak. Ez jó is és rossz is. Ha valamit nem szabad neki, megérti (ha következetes vagy) de keres más megoldást, hogy az legyen amit ő akar. Pl ellopja a bal papucsomat, kikap, viszi a jobbat:)

Amit sajnálok, hogy nem szeret: velünk aludni :( A fürdetést imádja, a tusolást nem annyira. Nem fél a porszívótól, szeret autózni. Ülni, feküdni, kb 15 perc alatt tanult meg.

Ami nagyon nagyon fontos! Rengeteget kakál... Szobatisztaság, az olyan 2 hónapba került. Ha itthon vagyunk, már nincs gond, de reggel 9 órát nem mindig bír ki. Mondjuk nem is várom el tőle:)

Remélem mondtam használható infókat is:)

2013. júl. 25. 23:28

Én elméletileg még suli előtt kapok egyet remélem nagyon imádom őket és érdekel hogy kinek mi a tapasztalata!

Kösz hogy írtál!

Jah és cuki a neve!!!

2013. júl. 25. 23:14

Szia!

Nekünk Labradorunk van. Fiú, fél éves, és Sunnynak hívják. Számomra különleges, úgy ahogy van. Minden napra tartogat valami újat:)

2013. júl. 25. 20:33

Sziasztok!

Ez a fórum főleg Labrador gazdiknak szól!

Bárki írhat, de azt írja hogy milyen a kutyája és a lülönlegességeiről!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook