Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden, ami futás. Hogyan? Mennyit? fórum

Minden, ami futás. Hogyan? Mennyit? (beszélgetős fórum)


19. 8264513f31 (válaszként erre: 18. - Henobeno)
2010. febr. 27. 22:44
Az semmi. Nem is látszik, hogy van, nagyon előnytelen. Cseréljünk. =)
2010. febr. 27. 20:12
70/b szerinted semmi. Én nagyon örülnék ha nekem akkora lenne. Nekem 75/c-d, annyira utálom. Én pont B-set szeretnék. De a c-s is jó lenne, ha nem oda híznék rögtön.
2010. febr. 27. 20:10
Szerintem, ha nem veszíted el a lelkesedésedet, akkor bomba formába fogsz lendülni hamarosan. Csak ne menjen el a kedved ha nem éred el rögtön amit akarsz. Nálam sokszor ez a hiba.
2010. febr. 27. 12:49
Na nálam pont fordítva. Darázsderék, széles csípő, és mindig combra, fenékre, hasra hízom. Így aránytalán a test, mert kicsi a mellem 70/B, magyarul, szinte semmi. Ha már azt növelni nem is tudom, az alsó részt kell olyanra kidolgoznom, hogy arányos legyek. :)
2010. febr. 27. 11:11

Én a combomat nem mondanám hájasnak. Én inkább felsőtestre hízom elsőre. Jó a labammal meg a popsimmal sem vagyok 100%-ig megelégedve, de nekem nem ott van a lényegi feleslegem.

Én régen kosarazni játram, ott is ugye többnyire futni kell, hát akkor egyáltalán nem volt rajtam felesleg. Pedig csak 1,5 évig jártam. És még utána évekig is tartottam magam. De most neki kell vminek veselkdnem.

2010. febr. 27. 11:07
A Hozzáállásod nagyon tetszik. Nagyon kitartónak tűnsz. És lelkesnek. Én mint már írtam csak tavaly tavasszal futottam, 6 km-ig emeltem. De valahogy előjött a majd holnap megyek effektus. Azóta is megyek :). Pedig már jól ment. És én éreztem a változást, pedig csak 1,5 hónapig jártam. A melleimen láttam a legjobban, ami nálam nem baj, mert először oda hízom és nagyon utálom, amikor nem jók a melltartóim. Na mindegy. De a hasamon, derekamon is kezdtem vmit észrevenni. Nem azt mondom, hogy leesett a nadrágom, de ha kitartóbb lettem volna, talán az is megesik :D
2010. febr. 26. 21:49
Azt elfelejtettem írni, hogy akkor még csak 2 km-es távokat futottam. Most 1-2 alkalommal próbáltam ki a 4 km-es távot, de már nem is szeretnék kevesebbet, csak emelni akarom.
12. 8264513f31 (válaszként erre: 11. - Henobeno)
2010. febr. 26. 21:49

Én 2007, illetve 2008 nyarán szinte minden nap kitartóan futottam esténként, persze a fő oka az a felvételi volt. Mégsem váltott ki bennem szuper érzést, olyan zsíros voltam mint máskor. =)

Most egy ideje kezdtem el ismét, de sajnos a tél a sok havazással meggátolt, így elég rég voltam, de most ismét elkezdem.


És Te?

2010. febr. 26. 21:38

Szerintem igen. Heti 5 alkalom bőven elég. A 4 km is jó szerintem. A legjobb tényleg az lenne ha tudnád a lassú és gyors szakaszokat váltogatni. Tudom, hogy ez nagyon nehéz meg extra kitartás és lelkierő kell hozzá, de tuti az a leghatásosabb. Igaz ezt úgy mondom, hogy én nem vagyok erre alkalmas. :D

Mióta kezdtél el járni? Én is jártam tavaly tavasszal és elég hamar kezdtem érezni, de én nem voltam annyira kitartó. Pedig az állóképességem is hamar javult. Lehet idén megint elkezdem.

2010. febr. 25. 13:30
Szented a heti 5 alkalom / 4 km elég ahhoz, hogy végre ne háj legyen a 90 %-a a testemnek, hanem izom?
9. 8264513f31 (válaszként erre: 8. - Henobeno)
2010. febr. 25. 13:21
Azért kérdeztem, mert hallottam olyat, hogy elkezdett futni, pont azért, hogy a combja vékonyodjon, és azt írta, hogy még vatagabb lett. Egyébként én sem tapasztaltam, csak azt, hogy szépen elkezd változni a forma, de az hosszú idő. Én 2 nyarat annó futással töltöttem, de nem mondhattam azt, hogy szuper szép lett a lábam, szerintem évek munkája, míg a sok háj lemegy és szép izmos lesz.
2010. febr. 25. 10:10

Aki sprinteket fut az még jobban fog fogyni. Ha pl azt csinálod, hogy 100m sprint 100m kocogás akkor az az extra zsírgyilkos.

Ha az izom elkezd épülni, az csak jó, mert több kcal-át használ fel, azaz jobban ég a zsír. Annyi izom viszont nem épül, hogy csúnyán izmos legyél.

Legalábbis míg jártam edzeni ez volt a tapasztalatom.

2010. febr. 25. 01:01

Ha spinteket fut, igen. =) Ők ugyanis izmosodnak.


Egyébként úgy értettem, hogy a combomon van izom, mivel évekig sportoltam, de azon most háj is. A háj alatt ha elkezd épülni az izom, az nem jó, a zsírnak is mennie kell, akkor vékonyodik.

2010. febr. 24. 22:29
A futás a legfogyasztóbb mozgások egyike. Vastagodni tuti nem fogsz. Láttál már vastag combú atlétát?
2010. febr. 24. 22:26
Ismerem az oldalt, és mindent átolvastam már a neten. A személyes tapasztalatok érdekelnének. neked annó, hosszú távon bevált? Vékonyodtál tőle?
2010. febr. 24. 21:49

Szia!

Én nem vagyok szakértő, de szerintem nagyon fontos a táplálkozás a futásnál is. Ezt nem lehet megkerülni. Ha a tested a felhasznált energiát a táplálékból tudja fedezni, akkor az izom nő, a háj marad, tehát akár vastagabbá is válhat a combod, bár feszesebb is.

Hát így gondolom én. :)


Egyébként én is kezdőnek számítok a futás terén. Bár nagyon régen még 10 kilómétert is lefutottam, azóta nagyon sok idő telt el. Márciusban viszon újra akarom kezdeni, mert nagyon szerettem és hiányzik.

Találtam egy edzéstervet, ami jól felépítettnek és kivitelezhetőnek találtam. Nézd meg, talán neked is megtetszik. Bár valószínűle ismered is.

[link]

2010. febr. 24. 18:45
Sehol senki? Hahóó! Nem lettem okosabb. =(
2. 8264513f31 (válaszként erre: 1. - 8264513f31)
2010. febr. 23. 12:40

Nem lesz még vastagabb a combom?

Ugye nem csak az izom nő a zsír alatt, hanem a zsír is lemegy? Mivel akkor sokkal nagyobb lenne mint most, és az nem hiányzik.

2010. febr. 23. 00:22

Sziasztok!


A fő célom a zsíros fenekem és combom lefaragása, ami cseppet sem könnyű. Napi 2 km-rel kezdtem annó, majd elértem a napi4 km-t nehezen. Mostanában a hó miatt nem voltam, ennek már jó ideje.


Hogyan tehetném vékonyabbá a combom? Nekem hónapokba kb 2, telt, míg végre érezni kezdtem. mennyi idő alatt faraghatom le magam?


Aki jártas a témában, írna pár jó tanácsot. Akár a helyes futásról vagy bármi jöhet, ami ezzel kapcsolatos. Mindent elolvastam már a neten, de az egyik helyen min. 30 percet írnak, a másik helyen min. 40 perc, a harmadik helyen pedig az egészet butaságnak vélik.


Engem az érdekelne, hogy mik a tapasztalatok? Kérlek, írjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook