Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Minden, ami fogyás és bevált tapasztalatok alapján. Segítenél? fórum

Minden, ami fogyás és bevált tapasztalatok alapján. Segítenél? (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. Shila
2011. júl. 14. 23:17

Jah,itt sincs egyebkent napokban valami meleg,a futes be van kapcsolva!


De bezzeg otthon,orulnenek ennek a szelnek,ami itt van :D Ma hallottam a radioban a melegrekordrol!

72. Shila (válaszként erre: 70. - 5af2186c13)
2011. júl. 14. 23:15

Dejoooo!

Te is falsz akkor? sokat? :D

71. Shila (válaszként erre: 69. - Naomi1)
2011. júl. 14. 23:15

Nekem mar csak 4-et kell aludnom,a mait is beleertve es izzadhatok :D


Lehet akkor nem fogok kaloriat szamolni,lehet inkabb csak sok gyumit es salatat eszek... aon varom mar!

70. 5af2186c13 (válaszként erre: 68. - Shila)
2011. júl. 14. 15:16
Bizony. :) És jóval olcsóbb már most júliusban , mint máskor augusztusban volt.
69. naomi1 (válaszként erre: 68. - Shila)
2011. júl. 13. 20:53
hu de mennek mar haza. otthon kanikula van itt meg megfagyok...raadasul fel is faztam. semi jot nem lehet csinalni a sz.r idoben :(((((
68. Shila (válaszként erre: 67. - Naomi1)
2011. júl. 3. 17:38

Ne is mondd,nehezen!

Amugy is eleg draga a gyumolcs es persze rendszerint eretlen es izetlen..


De a jo hir,hogy 2 het mulva megyek haza 6 hetre es akkor betegre zabalom magam gyumolcsbol,az mar tuti.. Es tudod mi a joo meg?

Hallottam a Neo FM-en,hogy iden meg edesebb es finomabb a gorogdinnye,mint altalaban..Ami szuper,mert en is iszonyu dinnyes vok :)

67. naomi1
2011. júl. 3. 13:55
Vettem tegnap 2 dinnyet dinnyekurat tartani,... na meg szeretem. Hu ma felvagtam megkostoltam de olyan izetlen hogy mar faaaj. Alig varom hogy menjek haza nyaralni es egy jo Magyar gorogdinyet egyek. Shila te hogy birod? Mikor mentek haza nyaralni es hova?
66. naomi1 (válaszként erre: 64. - 5af2186c13)
2011. júl. 3. 13:51
hm fogalmam sincs mi lehet az otthoni megfeleloje. otthon nincs szerintem ilyen kepzes. Igazan a magyar megfeleloje felso hivatalnok kepzes. En az adohivatalban vegeztem es sajna hatarozatokat hozni, cegellenorzesek, birsagok, adobevallasok, ezt azt inteztem. Ezert is nehez most munkat talalnom mert egy egyzeru munkahelyre nem vesznek fel az elvarasaim vegett. egybol elutasitanak, latatlanbol. :) Ahova meg felvennenek nekem nem jon be tul sok a kotelesseg es nehez a nyelv miatt. :))
65. Shila
2011. júl. 3. 12:33
Szep napot lanyok,jogosan! :D
2011. júl. 3. 09:43

Elhiszem. Akkor olyan volt az, mint nálunk a jogi asszisztens, igaz?


Azért le a kalappal, ügyes vagy, hollandul lenyomtad. :)

63. naomi1 (válaszként erre: 62. - 5af2186c13)
2011. júl. 2. 22:16
Nem az egyetemre jartam. En az alapokat tettem le egyenlore, es az allam finanszirozta szerencsere. Mint kozgaz. jogasz vegeztem. Cegjog, onkorm.jog. ado jog, csaldugyi jog, ect. Hatrany hogy marha nehez munkat talalni mert pont a hivatalnokokat epitik lefele nalunk. Mashova ahova meg szeretnek vagy tul kepzett vagyok, vagy nem eleg a gyakorlatom.
62. 5af2186c13 (válaszként erre: 60. - Naomi1)
2011. júl. 2. 21:56

Na ez érdekes. És ott milyen rendszerben megy? Tanultok alapként római jogot, egyetemes jogtörit mint itt?


Magyarul is írtó nehéz. :)

61. 5af2186c13 (válaszként erre: 60. - Naomi1)
2011. júl. 2. 21:56
Na ez érdekes. És ott milyen rendszerben megy? Tanultok alapként római jogot, egyetemes jogtörit mint itt?
60. naomi1
2011. júl. 2. 21:49
En is jogot akartam otthon ...de vegul is itt Hollandban fogtam neki. kesz hulye voltam... marha nehez idegen nyelven...tavaly fejeztem be. 10 evet oregedtem. azota regeneralom magam :))))))
59. Shila (válaszként erre: 57. - Naomi1)
2011. júl. 1. 21:16

En is cigiztem,de nem szivtam okat,ezert nem is volt ram hatassal,hogy abbahagytam!

csak jobban erzem magam azota..


Es hol eltek a holland paroddal? :) miota vagytok egyutt? bar tudom,ez nem e forum temaja :D

58. Shila (válaszként erre: 55. - 5af2186c13)
2011. júl. 1. 21:14
Ezt tinikent nem tudtam es tinikent a kozepsuliban sok volt a kisertes a bufeben.. Akkor meg nem gondoltam volna,hogy en valaha meghizhatok,hiszen vekonysagot orokoltem a csaladomtol. A csontozatom is vekony.. De ez mar keso banat..
57. naomi1
2011. júl. 1. 20:45
En is hallottam a fogamzasgatlo effele hatasairol de en nem szedem mert nem birja a szervezetem. Viszont en cigiztem es abbahagytam 1 eve. Nem ettem tobbet vagyis ammiatt nem lettem koverebb. persze oda is figyeltem. A cigi nagyon szr. ha oregszik az ember foleg mert a verkeringes meg szrabb cigivel.
56. naomi1 (válaszként erre: 54. - Shila)
2011. júl. 1. 20:40
az en parom Holland :) o sem ismerte a Magyar konyhat,...imadja... es mindent megeszik, de ugy szereti ha en keszitem el mert ha anyu foz az neki mindig tul zsiros es tul sos.
55. 5af2186c13 (válaszként erre: 49. - Shila)
2011. júl. 1. 20:01

Fogamzásgátló?


Én is amióta szedem, azóta is vagyok ilyen + a lelki bajok, amik már nincsenek.


Na de azt tudod, hogy csak közvetve hat a szervezetre. Én leültem a doktorral és megbeszéltem vele. A lényeg az, hogy megnöveli az étvágyat, na akkor hibázunk és jön a baj. Hízni magától a tablettától senki nem fog. :)


Meg is jegyezte, hogy de kigömbölyödtem, gondoltam kössz, azért figyelmeztethettél volna amikor elkezdtem szedni. Főleg, hogy előtte soha nem szedtem.

54. Shila (válaszként erre: 53. - Naomi1)
2011. júl. 1. 18:17

En mar idejet sem tudom,mikor ettem utoljara fritozos cuccot...utalom az olajtol,zsirtol csopogo cuccokat!

En is sutoben sutok mindent es sok kajat atreformaltam mar,vagy kerestem az egeszseges valtozatat!


Mivel ugymond mostanaban kezdem el igazan belemerulni a konyha rejtelmeibe es parommal csak fel eve vagyunk egyutt,igy o mindennek az "egeszseges" valtozatat ismeri.

O norveg,igy mig velem nem talalkozott,goze nme volt a magyar kajarol :D Igy mindent ugy keszitek,ahogy nekem esik jol. Nem valogatos,szereti az "egeszseges" eteleket,amiket keszitek neki..Miot aegyutt vagyunk,fogyott,mert elotte egyedul elt es sok volt a hamburger es sult krumpli-vacsora.. Csokit mar kevesebbet eszik,de nem tud lemondani rola..olyan mint egy gyerek! Es imadja a sutiket,a repatorta az egyik kedvence! Nah,azt meg meg kene reformalni,mert rengeteg benne a feher liszt es cukor :D En abbol termeszetesen nem eszek,de elnezem,ahogy habzsolja! Pedig IMADOOOOM!

53. naomi1 (válaszként erre: 50. - Shila)
2011. júl. 1. 16:59

Ilyen bunozesekeb en is szoktam esni az en parom is ilyen. raadasul el hal a csokiert. A nagytablas Lidle -es csoki a kedvenc, meg a tengeri kagylok (belga csoki) egy nap felzabalunk egy dobozzal. ...igaz akkor mast nem nagyon tudok mellette enni. elcsapja az etvagyam. (milyen jo otlet csokidieta :).....Szoval ez van :(... regebben nalunk is chips volt a slager de szerecsere leszokott mert nagy pocakja lett.:)

A kaloriat en nem szamolom ki de fejben tartom kb. re. pl delben paprikas akkor este csak szelet kenyer...vm.vel. napkozben meg keksz gyumolcs ez az tea neha szorp. Semmihez semteszek extra zsirt oajat. ha muszaly akkor csakis olivat. Meg a fritozos halrudacskat is sutoben sutom. a sult krumplit is......Egeszsegesebb is me jobban erzodik az ize az etelnek. persze vannak erre kulon kitalalt gepek de dragak es sok helyet foglalnak.

52. Shila (válaszként erre: 51. - Naomi1)
2011. júl. 1. 16:56

Total igazat adok... Szervezet erzi,mire van szuksege.. Azt befogadja,a folosleget pedig raktarozza. Igen,en sem veszek altalaban kesz eteleket,meg sok vackot,hanem mindent ugy keszitek magam. Igy talan kevesebb a tartositoszer,szinezek stb.

Parom anyukaja le van rajta halva,hogy nem zacskobol fozok,hanem megveszem az alapanyagokat es abbol. PL a krumplipure naluk alap,hogy zacskos! :D Nalam alap,hogy nyers krumpli :)

Bar en most nem eszem se krumplit,se rizst,se kenyeret,tesztat... Na jo,a chips neha becsuszik,de ennyi kell,nem igaz?


Es milyen jol erzem magam,amiota nem erzem ezt a bezabalt erzest,hogy mindjart szetdurranok! Azota jobb az emesztesem is :)

51. naomi1
2011. júl. 1. 16:48
igen a fiatalabbaknak konnyebben megy a kilo leadas. Azert idosebbeknek sem szabad feladni. en hobbibol sportolok mert szeretek futni, a zabalast meg abba hagytam mert mar nem kivanja a szervezetem vegul is nem zabalas volt az hanem tul sok zsirt vittem be. Miota nem veszek meg minden sz.rt es magamnak fozok tudom mi kerul az etelbe. minimalisra csokkenteni a zsirt es annyit enni ami eleg. Ez egszseges. Ja es melette mozogni. Megszokja a szervezet es nem kivan tobbett. igy havi 1 kilo lemegy. marmint a felesleg.
50. Shila (válaszként erre: 47. - Naomi1)
2011. júl. 1. 16:42

Tudom,hogy a chips nem elonyos es nem is vennek magamnak,de a parom nagy chips,csoki fan es amikor tevezes kozben ott ropogtatja mellettem,kicsit megkivanom..

Marmint a chipset :"DDD

Es olyankor van az,amikor tudom,h mozizni fogunk,hogy kevesebbet eszek napkozben,hogy este beleferjen egy kis chips es sor is :D Es rohej tudom,de kimerem a kis talkamba es tudom,annyi van,nincs tobb.


Mig nem szamoltam a kaloriat,kezem lepten-nyomon beletevedt a chipses talba.. Most mar a kimertnel tobbet nem eszem,meg tudom allni es ez a nagy szo,mikor az ember legyozi onmagat.


Nem egyszer volt mar olyan,hogy nem ettem,mert megettem mar az aznapi kaloriat. Meg tudom allni,ha akarom. :) De nem akarom mindig megallni :D Es ezert is szeretem ezt a modszert,mert neha "bunozhetek" es igy nem ehezek ki izekre.. :)

49. Shila (válaszként erre: 45. - 5af2186c13)
2011. júl. 1. 16:37

Ezekbe a dolgokba mar paran szerintem belebuktunk. De manapsag mar a csapbol is az folyik,hogy ne dietazz,hanem valts eletmodot. Nem ertem,felnott nok miert nem kepesek vegre felfogni,hogy ha leadott ne adj isten 10-20 kilot biznyos onsanyargatos dietaval, es ha utana visszaall a zabalasra,akkor bizony hizni fog. Manapsag mar tenyleg "fel vagyunk fegyverkezve" eme tudassal es megsem ertik meg emberek.

Vagy lehet en olvastam tul sok "szakirodalmat" ezugyben? Nem tudom!

A lenyeg,meg idoben rajottel te is,hogy maskeppen nem megy. Ennek igazan orulok. Nem bonyolult ez..Kevesebbet kell enni es egeszsegesen megprobalni,mozogni es meglesz az eredmenye..


En mar ha akarnek sem tudnek visszamenni a zabalasba,mert fajna a gyomrom.


Ez igy van jol!


fiatal is vagy meg,17 eves koromig en is vekony voltam.. Csak aztan ugye a fogamzasgatlo kicseszett velem. Azota is nyogom!

48. naomi1
2011. júl. 1. 10:38
En a pulzusmeromet ajandekba kapam mikor szerzodtem a fitnes cenrummal.:)) arat nem tudok de a Lidle ben lattam tavaly nem volt 5000 ft. es azok is jok. Nem kell hogy markas legyen.
47. naomi1 (válaszként erre: 43. - Shila)
2011. júl. 1. 10:36

Az evest en is kb re irom. en is eszek 6 utan miota munkanelkuli vagyok mert nem megyek 8 kor agyba. este 6 utani kajcsi az ahogy mondod azoknal akik mar 8-9 korul aludni szeretnenek. En is acsizok kesobb vagy eszek joghurtot ezt azt mert ejfelkor fekszem pl.

A chips nem igazan elonyos mert egy mareknyiban annyi kaloria van mint egy kenyerkeben. Es persze ki tud megallni egy mareknyi utan.... Ezert nem veszek chips-et.

A mero ora nagyon elonyos mert ha kinnt sportolsz futsz a szabadban akkor is tudod kovetni a pulzusodat. Ha felmegy setalsz ha visszaesik ujra futsz. Ennek segitsegevel gyorsan beall a temod legzes ez az. En 2 honap utn mar ennelkul is tuok futni mert erzem udom hogy mikor kell lassitani. A lenyeg hogy ha felmegy akkor setalsz mert ha tovabb futsz csak az izmod noveled vele.

2011. júl. 1. 08:51
Megmértem ma reggel a súlyomat, a centieimet. Csinálok egy naplót, és indulhat a dolog intenzívebben.
2011. júl. 1. 08:49

Köszönöm szépen Shila, aranyos tőled, jól esett.


De ne gondold, hogy én nem futottam bele a sok hülye diétába ész nélkül. 90 napos, adipex és még sorolhatnám. Úgy jutottam el erre a szintre, hogy rájöttem, úgy a büdös életben nem kapom vissza a korábbi testsúlyomat. Az anyagcserém leépítettem teljesen, csodálkoztam, hogy fáj a gyomrom stb.


Soha többé. Mint írtam én csak pár hónapja, olyan 1,5-2 éve vagyok ilyen kis dundi, előtte mindig csinos voltam. Csak sok problémám volt, elhanyagoltam magam.


De eljött nem olyan rég az idő, hogy ezt megelégeltem. Rájöttem, hogy nyávogok, de semmit nem teszek ellene, majd jöttek a tesóm (aki férfi) beszólásai, így feltette az i-re a pontot nálam.


A pulzusmérővel nekem nincs jó élményem:

50 ezer forint, nekem annyim sajnos nincs. Itt a hoxán korábban valaki ajánlotta 10 ezerért. Akkor meg jobb helyre kellett.

Nincs valami jó kis webáruház, ahol hozzájuthatok viszonylag olcsón? Ti jobban benne vagytok ebben , ahogy látom.

44. Shila
2011. júl. 1. 07:19

Jo kis forum ez,vegre valaki normalisan akar dietazni,nem butasagokkal!


Gratula es sok sikert!

Te meg fogod csinalni,ebben nem ketelkedem ;)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook