Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden, ami az erotikáról szól..... fórum

Minden, ami az erotikáról szól..... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
61. mothertiger (válaszként erre: 60. - 612aab10e9)
2017. dec. 5. 16:09

...És az a legrosszabb, ha az egyik félnek vannak vágyai, de nem osztja meg a másikkal...valamiért, amit ő maga sem tud megmagyarázni.

Az én "bajom" meg az, hogy túl nyitott vagyok, gyakorlatilag bármire.

2017. dec. 5. 15:37
Sajnos,hàzassàgban is elöfordul,hogy maradnak...úgymond betömetlen lyukak...minden ember màs,minden ember màs vàgyakkal van megàldva,senkire nem vethetünk követ,nem tudhatjuk,a hàtteret,a körülményeket!
2017. dec. 5. 12:02
sokan vagyunk itt:))))
58. Yozsef
2017. dec. 2. 21:43
Hello! Van itt valaki?? :)
2015. jan. 5. 15:17

Sziasztok!


Erotikus levelezésre keresek Hölgyet. :)

56. halkan
2013. aug. 14. 11:58
46 éves családos férfi vagyok, szexről szeretnék levelezni!!!
2011. okt. 11. 11:21

Sziasztok!

Tetszik,ahogy leírjátok a véleményeteket.Tényleg ritka,hogy valaki vállalja, másként látja a dolgokat,mint a nagy "átlag". És persze szerintem az sem mindegy,hogy ki hogyan és mennyi ideje él házasságban vagy élettársi kapcsolatban.

54. 635da491de (válaszként erre: 53. - Annus0625)
2011. okt. 11. 10:59

Igen mert Te abból az alapelvből indulsz ki, hogy a házasságban kell szexelni. Ám ha valaki ezt az elvet elveti, akkor egész más a szituáció. A probléma az, hogy sokan nem értenek egyet ebben, vagy például a nők és férfiak nézetei tekintetében egészen mások az egyes nézeteket vallók arányai.

Ahogy írtad, az ilyen házasság sok esetben nem leányálom, de lehet hogy legényálom.

Emellett lehet hogy ketten egyetértenek, de jön egy harmadik más nézettel, pillanatnyi érdekkel és bekavar...

53. annus0625 (válaszként erre: 52. - 635da491de)
2011. okt. 11. 10:38

Ezért mondom, hogy nem foglalkozom más házasságával, csak a sajátoméval. Minden párnál mások a szabályok és ok dontik el, mi fér bele a kapcsolatba :-)))

Én speciel nem tudom elképzelni, milyen lehet egy olyan házasságban élni ahol az eggyik fél állandóan kielégítetlen (eggyik ismerosom házassága ilyen), de biztos nem egy leányálom. Ennek az ismerosomnek a férje rendszeresen félrelép, mindenki tudja ezt, a felesége is, de mégis jól megvannak. Azt mondta szeretik egymást, csak nem egyforma a szexuális étvágyuk, de a szexnél tovább soha nem megy a férje, mert tudja, érzi, hogy a szeretet megvan kozottuk. Fura egy helyzet, de nem ítélem el oket emiatt. Nem az én dolgom és ha így jó nekik akkor senkinek semmi koze hozzá.

52. 635da491de (válaszként erre: 51. - Annus0625)
2011. okt. 10. 23:27
Igen, csak nem biztos hogy mindenki számára az a tökéletes házasság, ha mindent a házastársával kell csináljon. Lehet hogy valaki számára ez már túl sok, esetleg úgy érzi hogy elveszik a szabadságát, pórázon tartják, stb. Ugyanakkor lehet hogy ha megvan a szükséges szabadsága, akkor nincs semmi probléma a házassággal, tehát nem arról van szó, hogy egyáltalán nem akarja a házasságot.
51. annus0625 (válaszként erre: 50. - 635da491de)
2011. okt. 10. 14:47
Az nekem kicsit fura. Ha már férjnél vagyok, akkor a férjemmel akarom jól érezni magam. Ha az eggyik fél egyedul jár "szórakozni" az nekem nagyon nem tetszik. Akkor semmi szuksége férjre/feleségre. Persze ez minden párnak a maga dolga. Én inkább a saját házasságommal foglalkozok és nem másokéval. Elvégre embere válogatja, hogy mit vállal be egy házasságban :-)
50. 635da491de (válaszként erre: 48. - Annus0625)
2011. okt. 8. 21:58

"Ha a párjával jár és jól érzik magukat akkor egészségeukre váljék."


És ha valaki arról mesél, hogy nem a párjával jár? :-)

2011. okt. 8. 17:58
Egy igéző tekintet ami .....
48. annus0625 (válaszként erre: 47. - 635da491de)
2011. okt. 7. 10:29
Eggyet értek, valakit nem szabad megítélni a szexuális szokásai alapján. Engem pl nem zavar, ha arról beszél valaki, hogy ilyen svinger klubbokba járnak és mit csinálnak. Ha a párjával jár és jól érzik magukat akkor egészségeukre váljék. Bár az is igaz, hogy nem beszélnék ilyesmirol egy olyan aldalon, ahol tudom, hogy fent a kollégák vagy a fonok, vagy netán rokonok...
47. 635da491de (válaszként erre: 46. - Ead80295ac)
2011. okt. 6. 13:26
Az például milyen dolog, hogy valakire a szexuális szokásai alapján nézünk fel vagy éppen le. Olyan mint a munkahelyi szexuális zaklatás... Szerintem ilyen szexuális és magánéleti dolgoknak semmi köze nem szabadna lenni például a munkához...
2011. okt. 6. 12:35

Ez igaz...

De én azt vallom, hogy ha valakit emiatt kirúgnak a munkahelyéről, akkor az diszkrimináció... no persze vannak olyan szakmák, amik megkövetelik, hogy titiokban tartsad mindezt.. mint pl a rendőrök és társaik, akikre elvileg fel kellene néznünk....

de sajna olyan társadalomban élünk, akik baromi nehezen fogadnak el dolgokat és nem hiszem, hogy a fórumon való kibeszélés hatással lenne a munkámra, hiszen nem a főnököm orra előtt teszem és nem vele....:)

45. 635da491de (válaszként erre: 38. - Ead80295ac)
2011. okt. 6. 11:24
Végre valaki bevállalja, hogy akár fényképpel is nyíltan beszél a szexről. Mondjuk ilyen témákban hogy ki hogyan csinálja a férjével nem olyan vészes, az elfogadott. Viszont ha valaki arról számolna be, hogy például a swinger klubban hogyan csinálják a férjével és más párokkal, már kellemetlenebb lehet a dolog. Mondjuk ha meglátja a főnök, ismerősök és olyan helyről van szó akár a munkáját is elveszítheti miatta valaki.
44. annus0625 (válaszként erre: 44. - Edit 81)
2011. okt. 6. 11:15
Nemrég volt párom szulinapja és megleptem egy kis ínyencséggel. Régebben gyakran mondogatt, hogy megnézne erotikus fehérnemuben és harisnyában pózolni, vagy sztriptízelni...nahát folvettem egy csini kis fehérnemut+harisnyakoto+combharisnya, aztán folé oltoztem és kimentem hozzá. Persze le volt torve, hogy minek készulodtem annyit, de aztán kapott egy jó kis sztriptízt. Nagyon tetszett neki, a hatás persze nem maradt el és meg is háláta az igyekezetemet ;-))) Utána eggyezett a véleményunk abban, hogy ilyen izgi szulinapi ajándékot még soha nem kapott :-DDD
43. annus0625 (válaszként erre: 43. - Edit 81)
2011. okt. 6. 11:11
Edit eggyet értek veled. Nálam is az a helyzet, hogy a szex témához nyíltan állok hozzá és pl a régi munkahelyemen nagyon sokszor beszéltunk errol, páran rá is csodálkoztak, hogy nem hoznak zavarba ezek a dolgok. Persze akit nem érdekel, az nem fog velem errol beszélni és én se állítok neki a szexuális életemmel, de szerintem a jó szexet tanulni kell és nem szabad tabu témaéként kezelni. Az egészséges szexualitás és az erotika hozzátartozik az egészséges felnottkorhoz. Ennyi. ;-)))
42. f54c6b8a8d (válaszként erre: 38. - Ead80295ac)
2011. okt. 5. 11:31

Köszi a választ! Bár a két fogalom szerintem teljesen más.Én pl.aztán az vok.aki akarok lenni.Már betegesen öntörvényű,lázadó vok,de pl.mondjuk a főnökömnek,vagy a nem kedvelt munkatársamnak nem beszélnék arról,h.pl.milyen a szexuális életem..

De tényleg köszi a választ..!:)

2011. okt. 5. 11:18
:)
40. Pippo (válaszként erre: 39. - Szöszi71)
2011. okt. 5. 09:37
Köszi. :)
39. szöszi71 (válaszként erre: 26. - Pippo)
2011. okt. 5. 08:28

Szia!


Teljes mértékben megértem a helyzetedet, nem könnyű gyerekek mellett, főleg amíg picik. Kívánom, hogy mielőbb visszatérjenek a meghitt mindennapi együttlétek!:)

38. ead80295ac (válaszként erre: 37. - F54c6b8a8d)
2011. okt. 5. 07:37

szia...

megvallom az őszintét nem nagyon érdekel.... mindenki azt gondol amit akar.. az életem során sokazor kwellett magamat megerőszakolnom és olyanná lennem, aki nem én vagyok.. most végre az vagyok, aki. és ha valakinek ez nem tetszik, akkor elmehet a sunyiba...

ennyi...

37. f54c6b8a8d (válaszként erre: 34. - Ead80295ac)
2011. okt. 5. 02:03

Szia Edit!

Szeretnék kérdezni valamit,de remélem nem érted félre,nem rosszból,csak kíváncsiság: hogy lehet az,hogy ilyen témában nyíltan írsz/ami szerintem nagyon pozitív/,és van kint fotód itt a fórumon?

Ez régóta érdekel,nem nálad vetődött fel ez a kérdésem,csak most Neked teszem fel..

Ezt úgy kell elképzelni,hogy van akit egyáltalán nem zavar,hogy mondjuk a munkatársa,rokona,szomszédja,vagy bárki,akivel nincs olyan közvetlen viszonyban itt megtudja róla mondjuk,hogy hogy elégíti ki magát ,vagy hogy szexel a férjével?

Tényleg érdekel,hogy ezt hogy "éled" meg,pl.Te..?

36. éciboszi (válaszként erre: 34. - Ead80295ac)
2011. okt. 4. 20:20
Igazad van Edit jó éjt:-)
35. éciboszi (válaszként erre: 33. - Noncsi18)
2011. okt. 4. 20:20
priviben a válaszom :-)
2011. okt. 4. 20:15

Hűha... Köszöntök mindenkit, aki belépett és megosztotta az élete apró kis örömeit az én fórumomon...

Látom nem csak nekem vannak problémáim, hanem nektek is rendesen...

Én most ugyan ebben a helyzetben vagyok párom haza ér fáradt nincs kedve semmihez....

hozzám sem.. én megkérdeztem tőle, hogy szeret-e... ő azt mondta igen..

én erre közöltem, hogy akkor vagy összeszedi magát és nem csak akkor van szex, amikor ő akarja, hanem akkor is amikor én, mert lassan többet randizom a vibrátoraimmal, mint vele és ez engem nem elégít ki.. vagy ha ez nem megy,a kkor nincs miről beszélnünk és akkor folytassuk külön.. most ennek lassan egy hete.. érzem a változást használt neki valamit..

igaz nem olyan mértékben, mint én szeretném, de én értékelem a hozzáállását...

igyekszik és nem fogom hagyni, hogy visszaessen...

szóval lányok én azt tudom mondani nektek, hogy ne hagyjátok magatokat és álljatok a sarkatokra..

vegyetek fel valami szexit riszáljátok meg a feneketeket apa orra előtt és reméljük nem marad el a várva várt nyálcsorgatás..

merészebbeknek pedig azt ajánlom, ha már semmi nem megy, akkor bújjatok össze a mű szerelmetekkel és az orra előtt szeressétek magatokat...

ha van esze megérti, hogy mi is kell a nőnek...

ha meg nem hát én azt mondom bármennyire is fáj, de tovább kell lépni..

én ezzel zárom a mai napot és nagyon köszönöm, hogy itt voltatok ma..

igyekszem minden nap benézni hozzátok legalább egyszer és bekapcsolódni hozzátok..

mára szép jó éjszakát kívánok mindenkinek!!!!!!

33. Noncsi18 (válaszként erre: 32. - Éciboszi)
2011. okt. 4. 19:56
Koszonom a valaszodat, jol esett :) Tudom, hogy meg kell oldani, ha nem sikerul akkor en nem akarom folytatni, csak a gondolattol is elkap a siras. :S Az a baj szerintem, hogy tul sokat agyalok, annyira szeretnek hizni es kozben folyamatosan fogyok :S Csak egyik dolog a masikra epul, mert addig nem tudok hizni amig nem nyugszom meg, mert sokat idegeskedek, sirok, stresszelek emiatt, viszont addig nem tudok megnyugodni amig nem hizok :) De akkor is az a velemenyem, hogy nem csak ezen mulik..... ettol meg ugyanugy kivannia kene, de azt mondta, hogy inkabb szeret mint kivan... hat ez a mondat nem megy ki a fejembol :S Es erzem, hogy szeret, de akkor meg mi a baj? :S A tornan en is gondolkozom, mert ha nem is hizok mindenkeppen megnyugtat, levezetem a feszultseget es feszesebb leszek, csak az a baj, hogy 8 ora kemeny fizikai munka utan, meg bolt, haza fozes es mar semmi kedvem :S Sajnos nem tudunk kulon lenni, mert nincsenek itt kint barataink, tok egyedul vagyunk es az, hogy heti egyszer elemgyek ket orara nezelodni, az nagyon keves :S Meg a szabadnapot is egynapra kapjuk, szoval ez itt lehetetlen. Pedig erzem, hogy ez is a baj.... tulsagosan megszokjuk egymast.... Regen surun volt, hgoy 1-2 hetet kulon voltunk, sokkal jobb volt.... O feltett engem, aggodott ertem, hianyoztunk egymasnak!! Nem tudom mi lesz tovabb.... :S
32. éciboszi (válaszként erre: 27. - Noncsi18)
2011. okt. 4. 19:23
Szomorú lettem a történetedtől.Ezt nektek sürgősen meg kell oldani mert meghal a szerelem és semmi nem marad utána.A nő,ha nem kap elismerést a nőiességében elmúlik nőnek lenni.Próbálj meg kicsit hízni tornázz ha van időd és egyél rendesen tápláló ételeket.És csináljatok külön programot néha nem jó ha mindig egymás nyakán vagytok.Szorítok neked drága olyan fiatal vagy még és boldognak kell lenni mert az élet rövid.Ha nem vele mással,de boldogan kell élni.Azért tegyél meg mindent ha neked ő kell de ne minden áron.Értékes vagy és ezt ne feledd,valaki pont téged akar.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook