Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindegy, hogy miről, csak dumáljunk! fórum

Mindegy, hogy miről, csak dumáljunk! (beszélgetős fórum)


2011. jan. 18. 21:00
Na valki valamit?
20. Rencike24 (válaszként erre: 19. - Cirmoss)
2011. jan. 14. 11:13
Nem könnyű inkább, azt mondanám, tanulni kell és akkor nem lesz semmi gáz!
19. cirmoss (válaszként erre: 18. - Rencike24)
2011. jan. 13. 17:17

Köszike,nagyon édes vagy!:)

Am nehéz a pénzügyi suli?

Sajnálom,h ez van a vizsgáddal....

2011. jan. 13. 16:36

Huha, akkor sok sikert hozzá! :)

Amint, már írtam, nem igazán az én világom a pénzügy! :) Meg munka mellett is csináltam és így elég nehézkes volt! Már csak az utolsó vizsga lenne hátra... hát lehet még rászánom magam, csak az a gáz, hogy márciusig lenne rá lehetőségem és nem biztos, hogy indítanak addig vizsgát! :s

2011. jan. 13. 16:30
Most fogok érettségizni. Jah,Szolnoki Főiskolát akarom távoktatásban v Tomori Pál levelező Kalocsa. HH nem fejezted be a sulit?
2011. jan. 13. 16:22

Köszi, cuki-cuki, de jó rossz is! :)

Eredetileg jogi asszisztens a szakmám, amint felsőfokún szereztem! Elkezdtem közben egy pénzügyi sulit, de nem fejeztem be! :( Szerintem nem is fogom, vhogy nem az én világom... Szívesebben tanulnék mást, csak így munka mellett már nehéz! :(

Amúgy örülnék, ha értenék hozzá, mert jól meg lehetne élni belőle és van is kereslet a könyvelőkre, pénzügyesekre! :) Van már elképzelésed, hogy melyik sulit választod? Most mit tanulsz?

2011. jan. 13. 16:15

Nagyon cuki a kutya!

Igen,kertes házban lakunk. Az egyik kutya tacsi,a másik félig tacsi,félig keverék:D

Pézügyi asszisztens? És az jó? Ezt felsőfokú szakképzésen szerezted?

Am én pénzügy számvitel fősulira akarok menni.

2011. jan. 13. 16:13

Én dolgozok már, mint pénzügyi asszisztens! :)

Se nem kocka, se nem kerekített, olyan a kettő közötti körmöm van! :)

Milyen kutyáid vannak? Ha kettő is van, gondolom kertes házban laktok!?

Nekem egy francia bulldogom van! Kint is van a képe az adatlapomon!

2011. jan. 13. 16:08
suliba járok. Te mit csinálsz? Milyen formájú körmöd volt? Nekem is van 2 kutyám:)
12. Rencike24 (válaszként erre: 11. - Cirmoss)
2011. jan. 13. 16:06

A frufru nekem nem áll jól, sajna! :s

Volt műkörmöm, most nincs, pihentetem kicsit, mert már fájt alatta a körmöm! :s

3-4 hónapja növesztettem le! Azóta már szépen megerősödött a sajátom! Gondolkodok, hogy rakatok újra, de mindig elmegy másra az a pénz! :(

Van egy kiskutyim, inkább rá költöm! :)

Suliba jársz, vagy dolgozol már?

2011. jan. 13. 16:01

Nekem félhosszú,sötétebb barna. Fokozatos fazonú oldalfrufruval. Nyáron póthajam lesz:)

Már volt,de most újra lesz,alig várom:)

Műkörmöd van?

2011. jan. 13. 15:55

Szép, szép, csak már kicsit unom, hogy sötét! Főleg ilyenkor télen, mikor még az ember napozni se tud és fehér a bőre! Persze, ott a szoli, de azt sem szabad túlzásba vinni!

Hosszú hajam van! :) Eredetileg hullámos! Hol így hordom, hol kiegyenesítem! Sokan azt hiszik, hogy varrott! Pedig nem! :D Csak szerencsés vagyok, hogy sok! Viszont, utálom, hogy sehogy se áll! Szóval egy fazont nem tudok vágatni, mivel hullámos! És neked? Szín? Hossz? :)

2011. jan. 13. 15:43

A csokibarna nagyon szép!:)

Régebben,mikor én is dobozos festéket vettem,soha sem lett olyan,mint a képen és nekem is volt,h már majdnem fekete lett:(

Milyen fazonú a hajad?

8. Rencike24 (válaszként erre: 7. - Cirmoss)
2011. jan. 13. 15:39

Elvileg csokibarna! :)

De inkább már majdnem fekete, sajnos! A képen abszolút nem sötét a csaj haja és az enyém sem volt az, nem is értem miért lett tőle ennyire sötét színű!

Fénynél van benne egy kis vöröses hatás is!

2011. jan. 13. 15:36

Nekem mindig a fodrász szokta kikeverni a festéket és ha világosítani szeretnék több árnyalatot,akkor azt mondja,h legalább 4 hónap és akk tönkre sem megy a hajam.

Így is mindenfélével ápolom és nagyon törik:(

Milyen színű most a hajad?

2011. jan. 13. 15:30
Viszont jó lenne, ha be is fogná! :)
2011. jan. 13. 15:29

Hajfesték? :D

Én éppen most ezen rágódom, milyet vegyek!

Világosítani szeretnék, de nem akarom leszívatni!

2011. jan. 13. 15:17
Bármi,akármi. :) Valami szépségápolásos?
2011. jan. 13. 15:07
Téma??
2011. jan. 13. 14:22
:):):)jó ötlet!!
2011. jan. 13. 14:20
Na valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook