Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyennek tartjátok a Nokia C3-00 telefont? fórum

Milyennek tartjátok a Nokia C3-00 telefont? (tudásbázis kérdés)

2013. máj. 16. 10:51
Nekem olyan van és pont jó!
7. eandi78 (válaszként erre: 1. - Agi03)
2013. jan. 14. 20:25
Ha már választani lehet inkább vennék nokia c3-00-át, mint androidos okostelefont. Itt "falun" az androidos okostelefon a menő. Samsung Galaxy ace, galaxy mini, galaxy y. Ezen telefonok tulajdonosai rendesen lenéznek, mert Iphone-om és Nokia lumia 800-am van. Persze mindig mondják, hogy nekik soha nem kellene Iphone, mert hallották, hogy milyen sz.r. Inkább meg se szólalok:( Biztos nem veszek emiatt Galaxy S3-at, nem rossz telefon, de valahogy nem szimpatikus android, pedig 4.0-tól már nem olyan vészes.
2013. jan. 14. 18:10

Hát, nem egy csinos darab...

A családban volt egy, de sajnos egyáltalán nem volt megbízható, rengeteget csücsült a nokia szervizben. Le lett cserélve.

2013. jan. 14. 18:08

Nekem is ilyen van. Nem fikázzák le, de lehet, hogy a társaságtól is függ... sőt. Én inkább csak jót mulatok, ha valakinek ütött-kopott régi telója van :)


Amúgy az arany-fehér, ami nekem is van, szerintem tök csajos. Egy fiú ismerősömnek is ilyen van, na ő párszor ezt meg is kapta másoktól :) de ennyi. Nem ettől lesz vki több.

4. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Agi03)
2013. jan. 14. 17:55
Elavultnak, nem elég okosnak, és nem elég nőiesnek. :)
2013. jan. 13. 19:12
Nekem 2 éve van, nem volt vele semmi gondom. Nálam is le szokták fikázni, mert nem egy trendi "okostelefon", de emiatt nem cserélném le. :)
2013. jan. 13. 15:51
Nekem mindkét telefonom ilyen fajta. Én is nagyon szeretem és amire használom, arra tökéletesen megfelel. Igaz az is, hogy nem szeretem az érintőképernyős telefonokat, így különösen kedvelem, mivel "csak" gombos. :o)
2013. jan. 13. 15:35

Nekem az van már második éve. Hibátlanul működik. Ezerszer elejtettem már, még sincs semmi baja (pici karcoláson kívül, ami nem is feltűnő).

Szerintem nagyon strapabíró hardver szempontjából.


Amire én használom:

-telefonálás

-SMS

-Facebook

-Gmail


Van még más is, akinek így a szívéhez nőtt ez a készülék?


Miért f*kázzák egyesek, amikor meglátják, hogy nekem "csak" ilyen van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook