Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyenek az euro nyelviskola tanfolyamai? Érdemes jelentkezni? fórum

Milyenek az euro nyelviskola tanfolyamai? Érdemes jelentkezni? (beszélgetős fórum)


2022. febr. 25. 13:47

Csak ajánlani tudom! Rendkívül kellemes meglepetés volt, vészesen olcsónak tűnt 100 tanóra ára 70ezer forintért.

700 ft/óra ?? Beiratkoztam azért egy angol középhaladó tanfolyamra, ezt a szintet adta ki a szintfelmérőjük.

Egyébként tökéletesen határozta meg a szintemet. Hát az órák már az elejétől kezdve nagyon tetszettek, színes hangulatos, szakmailag kifogástalan színvonal. Itt szerettem meg a nyelvtanulást.Helyszínileg is tökéletes helyen van, mindenhez közel. Köszönöm Kurucz Franciska!:)

2019. máj. 2. 21:54
Én jártam hozzájuk 3 tanfolymara is és nagyon elégedett voltam velük. 3 hónap altt többet tanultam ebben a nyelviskolában, mint a gimnáziumban négy év alatt. Középhaladóval kezdtem, majd jött a B1 és a B2-es szint. Az intenzív tanfolyma nagyon kemény volt, de abszolút megérte. újra visszalendültem az angolba, végre leraktam a nyelvvizsgát és ami ennél is fontosabb végre elkezdtem használni a gyakorlatban is az angolt. Jelenleg egy nemzetközi cégnél van egy jól fizető aszzisztensi állásom, api szinten bonyolítok angol nyelvú levelezésket és telefonok. A nyelviskolai tanfolyamok nélkül erre esélyem nem lenne.
2014. nov. 14. 14:25
S.eggem torlom vele.. Egy rakas kaki
2014. nov. 9. 11:06

Megcsináltam a nyelvtani tesztjüket és az alapján B2-es szintű tanfolyamra kellene jelentkeznem, de én csak nyelvtanból vagyok ilyen szinten, a szókincsem eléggé hiányos.


ez:

[link]


vagy ez:

[link]


érdekelne, és ezen belül a középhaladó, haladó, illetve nyelvvizsga-előkészítő.


Esetleg ez:

[link]


Ha bármelyik tanfolyamon (bármely euros tanfolyam) volt valaki, akkor kérem írja meg tapasztalatait.


Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook