Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyenek az aloe vera arcápolási termékei? fórum

Milyenek az aloe vera arcápolási termékei? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 4. 11:25
egyébként köszönöm a választ!
2009. dec. 4. 11:24

nemrég egy másik oldalon is feltettem ugyanezt a kérdést és ezt a 2 választ kaptam:


1.válasz: "Én Karácsonyra kaptam ilyen Aloe Vera csomagot. Nagyon rossz volt. Kiszárította a bőröm. Az van ráírva hogy minden bőrtípusra. Beszéltem a kozmetikusommal, azt mondta hogy ha valamire az van írva, hogy minden bőrtípusra, dobhatom is ki, mert nagyon rosszat tesz a bőrnek. Elég érdekes lenne, hogy a száraz, érzékeny bőrre és a zsíros bőrre ugyanaz a krém jó..."


2.válasz: "Kozmetikus vagyok!

"Nyugtató, gyulladáscsökketnő drogok (a gyógynövények hatóanyagban gazdag részei):

Aloé (Aloe vera és A. ferox)

Trópusi növények, melyek kivonata adsztringens (pórusösszehuzó), gyulladásellenes, nyugtató, bőrpuhító, fényvédő hatású. Hidratáló krémek, testápolók, pakolások tartalmazzák, sebkezelésre és hajhullás ellen is alkalmazzák."

Kimásoltam neked az anyagismeret tankönyvemből az aloéra vonatkozó részt! A kozmetika joly jokere, mert gyakorlatilag minden bőrtípusra jó hatású, viszont ha egy termékre az van írva, hogy minden bőrtípusra, az valóban eleve csak sz.r lehet, mert elvileg több fajta hatóanyagot kéne tartalmaznia, nem csak aloé-t.

Sztem vegyél kozmetikusnál kozmetikumot, de az ilyen oriflames, avonos, balea-s, stb. gagyikat felejtsd el!

Én a Dr. Rimpler termékeket ajánlom!"


azért tettem fel itt is a kérdést hogy minél többet megtudjak róluk de látom nem sokan használják ezeket a krémeket:(

3. BioCica (válaszként erre: 2. - 8509bb409c)
2009. dec. 4. 11:15
A Forever Living Product termékeire gondolsz? Én használtam a tonikját, és fantasztikus volt! Olyan sima volt tőle a bőröm, mint a baba popsija, de sajnos nagyon drága volt nekem a tonik, így csak egyszer engedtem meg magamnak. A krémjei is megvannak, nincs vele semmi gond, de a bőröm ugyanúgy fénylett tőle, mint bármilyen más krémtől, így se jót, se rosszat nem tudok mondani róla.
2009. dec. 1. 13:32
Használ(-t) valaki aloe verá-s arcápolókat? Tej, tonik, nappali és éjjeli krém, maszk...ilyenekre gondolok és mik a tapasztalatok? Nem zsírosodik tőle a bőr?
2009. dec. 1. 13:31
Milyenek az aloe vera arcápolási termékei?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook