Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyenek a mai pasik? fórum

Milyenek a mai pasik? (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 71. - E417245f24)
2011. máj. 28. 18:18
Én sem nagyon tudom elképzelni,h valaki képes 20-30-40 évig egy nőhőz hü maradni.És senki mással? ÁHH! de ez nem zárja ki szerintem,h van ilyen,de ott az már más,az nem is magához a nőhöz hü .
2011. máj. 28. 18:15

Hali Csajok!

Én meg úgy jártam, hogy az akit nagyon - nagyon szerettem azzal a munkahelyről is leveleztünk, persze a m.h e-mail-címről. Egyszercsak jön egy meghívó egy partnerkereső oldalról, hogy v.ki keres és reggizek, mert akkor megtudom ki az "ismeretlen" aki ismerkedni akar. A hülye amikor reggizet megadta a saját e-mail címét és mint az egyéb közösségi oldalakon megadta a hozzáférést az e-mailtcímtörzséhet és kiküldte nekem a meghívót, hát ez a nagy szerelem meg "csak Te vagy drágám", persze tagadta, hogy keresgél, de csak vele leveleztem kifelé......elég siralmas és szomorú.

2011. máj. 28. 18:03

Szerintetek igaz az,amiről a héten beszéltek a TV-ben:ha egy szerelem elmúlik,"lecseng" a kémia,törvényszerű,hogy megjelenik a harmadik?És ez a mai világban,mikor zúdul folyamatosan az erotika a férfiakra ,elkerülhetetlen.Magyarul:az a nő.aki azt hiszi van hűséges pasi manapság,hazudik magának?

Legjobb barátnőm álomházassága is most ment tropára.

A férje net segítségével kalandozott félre rendszeresen.

Az én páromért eddig tűzbe tenném a kezem,de kíváncsi leszek 10 év múlva....

2009. szept. 5. 12:47

Amikor az exemmel szakítottam, nekem ott volt a döntési pont, amikor a legjobb barátnőm sírva fakadt, közölte, hogy nézzek már magamra, ez nem én vagyok... aki engem az elmúlt 2 évben ismert meg, az nem ismer, és csináljak valamit, mert neki kell a régi barátnője...

Csináltam. Kiléptem egy szar kapcsolatból, ami csak visszafogott minden téren. Akkor nagyon kivoltam, már tudom, jól döntöttem. SOHA SENKI nem ér kevesebbet annál, hogy boldog legyen...

69. d3c6e89fee (válaszként erre: 68. - Camella)
2009. szept. 5. 12:40
Na ki érti a pasikat? Egész este meg reggel királykisasszony voltam... Gondolom ő is érezte, hogy ez igy nem oké... most tök boldog vagyok:)
68. Camella (válaszként erre: 67. - D3c6e89fee)
2009. szept. 4. 20:41
Sajnálom ha ennyire szenvedsz.Tudom mert én márt átmentem valami hasonlóban. Nagyon boldogtalan éreztem magam..Sokszor sírtam...Aztán a végén csak ürességet éreztem. Mindent amit valaha éreztem iránta elmúlt.És akkor határoztam úgy hogy elhagyom.. Sokkal boldogabb életet élek azóta:)
67. d3c6e89fee (válaszként erre: 66. - Camella)
2009. szept. 4. 08:16
Hát azt én sem tudom mi a fenét csinálunk, nekem nagyon nincs szükségem egy ilyenre most, annyit szenvedtem, hogy én boldog szeretnék csak lenni...
66. Camella (válaszként erre: 65. - D3c6e89fee)
2009. szept. 3. 21:38

Szerintem majdnem minden pasi amikor egy kis idelye együtt vagy, mondják hogy te vagy a legjobb a barátja. És ez egy nagyon jó érzés.. Mert akkor azt hiszed hogy mindent megbeszélhettek, és valószinű hogy akkor meg is fog érteni. De egy egy idő után, ha valami nem stimmel ahogy ö elképzelte, megváltozik. És a legjobb barátja az egy régebbi haverja lesz. Akinek mindent elmesélhet. Mik a gondjai, milyen a párkapcsolata stb. Ez nem egyszerű. Talán ha beszélnél vele hogy érzed magad, talán megértene.

Vagy azt feltelezné hogy mégis csak a barátjával jobban meg tud beszélni bizonyos dolgokat...Nekem is volt olyan kapcsolatom ahol azt éreztem hogy én vagyok az a személy akivel bármit megoszthat, de ha vitatkoztunk már nem voltam a barátja...:)

És megvitatta vele a mi kapcsolatunkat. Egy kapcsolat nem csak szerelemről szól..intimitás, szoros kapcsolat két ember között, megértés.. Viták lehetnek..De ha kizártnak érzed magad, nem érted mi a fenét csináltok együtt.

65. d3c6e89fee (válaszként erre: 64. - Camella)
2009. szept. 3. 17:27
Igen, ez nagyon gáz. Nekem eddig általában mindig a pasim jelentette a "legjobb barátomat". Most valahogy nem így van.
64. Camella (válaszként erre: 60. - D3c6e89fee)
2009. szept. 3. 17:14
Hát ez valahogy így van, vagy már csak volt mert elhagytam:) Elegem lett belőle..És tény hogy a barátaimmal sokkal többet tudtam megbeszélni mint vele..Ez egy kicsit gáz, nem igaz?
63. d3c6e89fee (válaszként erre: 62. - 274c9996b8)
2009. szept. 3. 17:08
Hát tudom..:S
62. 274c9996b8 (válaszként erre: 61. - D3c6e89fee)
2009. szept. 3. 17:04
Ki akar ? De , ezt a rizikot vallalni kell :)
61. d3c6e89fee (válaszként erre: 59. - 274c9996b8)
2009. szept. 3. 17:00
Akkor én nagyon okosan szeretem, nagyon nem akarok megégni vagy csalódni..
60. d3c6e89fee (válaszként erre: 58. - Camella)
2009. szept. 3. 16:58
Igen, nagyon is kezdem magam így érezni sajnos, azt hiszem holnap elbeszélgetek vele, mert ez igy nem jó. Én nem azt kérem, hogy velem legyen minden pillanatban, de legalább vegyen ember számba. Az ismerőseimmel többet beszélek, mint vele. Ez hogy lehet? Nem tudom...
59. 274c9996b8 (válaszként erre: 58. - Camella)
2009. szept. 3. 16:58

Eleg sok ember erez igy , erzett igy es fog meg erezni , mint ahogy itt leirod :) Csak kevesen ismerik el !

Ha , eltudsz kepzelni 1-eletet nelkule , mar nem szereted ill okosan szereted !

A kompromisszum az , azok az engedmenyek amiket 1-kapcsolatban a gyengebb fel ad ! Ez odaig mehet hogy , az aki a kompromisszumokat adja , teljessen kiforog a sajat enjeböl , mert a kompromisszum követelödzesnek van amikor vege hossza nincs - :(

2009. szept. 3. 16:46
Történt már veletek olyan hogy a szeretett férfi társaságában, vagy az Ö barátaival nem éreztétek jól magatokat. Amikor a gondolataiddal elkezdesz szállni, és rájössz hogy nem itt a helyed. Hiába nézel a szeretett férfidra, mintha nem lenne elég. Eltudsz képzelni egy életet nélküle. függöséget nem okozhat egy szerelem. Tényleg létezik kompromisszum? Vagy csak egy megalkudás..Én nem teszem ezt,te ne tedd azt. Egy darabig ez működhet..és aztán. Képesek vagytok megtagadni saját magatokat.. És éjszaka amikor már mellette fekszel, és ö alszik..Te nyított szemmel nézed öt majd a plafont.. És azt érzed hogy te ezt nem bírod tovább.
57. Camella (válaszként erre: 52. - D3c6e89fee)
2009. szept. 3. 16:34
Én is azt gondolom:)
56. d3c6e89fee (válaszként erre: 55. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 3. 14:02

És az a szép, hogy az én esetemben egy friss kapcsolatról beszélek, pár hetes...

Szívemből szóltál az utolsó mondatoddal:)

55. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 53. - D3c6e89fee)
2009. szept. 3. 13:34
Nem hiszem hogy az elvárásaid magasak. Igazad van! Én is ezt tapasztalom. Amikor érzi hogy zabosabb vagyok akkor pár napig a tenyerén hordoz, hízeleg aztán ha úgy véli elült a vihar akkor visszavedlik ugyanazzá az önző lusta nemtörődöm emberré. Pedig nekünk nőknek folyamatos figyelem és kedveskedés kellene, nem csak ilyen kampányszerü "tűzoltás".
2009. szept. 3. 12:36

A fórum címére reagálva...a mai pasik?


Hülék...továbbra is! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Én is! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2009. szept. 3. 12:34
Olyanok, hogy azt hiszik, hogy egyszer körbeudvarolnak akkor már el vagyunk intézve... és minden rendben van. Nagyon el vannak lustulva, vagy lehet nekem magasak az igényeim:S
52. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Camella)
2009. szept. 3. 12:21
Helyesen döntöttél! :)
51. a0c1361e44 (válaszként erre: 50. - 1f59823251)
2009. szept. 3. 10:56
A szén lapátolást? Ilyenkor?:)))
50. 1f59823251 (válaszként erre: 49. - A0c1361e44)
2009. szept. 3. 10:13
Én most fejeztem be! :DDDDDDDDDDDDDDDDD
49. a0c1361e44 (válaszként erre: 45. - Charly(vagybármi))
2009. szept. 3. 09:58

És azzal, hogy ezt írtam nem azt mondom, hogy a nők vállajanak szén lapátolós, rakodós, stb. munkát, és a férfiak pedig vasalónő, konyhalány, stb.


Egyébként egy ismerősöm (férfi) azt mondta a házimunkára, hogy ja az nem munka:)

2009. szept. 3. 09:55

"És én pont így tettem. . Elhagytam. . Szeretek egyedül lenni. olvasni, futni, sportolni, a barátnőkkel borozni, hajnalig nevetni. . A saját életemet élni, és nem másét. . . . ."


..és most gondolj hozzá egy férfit,akit szeretsz és ő is szeret,és mindezeket mellette is megteheted,aki megért,tisztel és támogat,aki mellet nem kell másnak lenned ,mint aki vagy.



Ezt a "mai" pasit találd meg,és én úgy gondolom,hogy sikerülni fog!:)))

47. a9338a7669 (válaszként erre: 44. - Charly(vagybármi))
2009. szept. 3. 09:49
Igaz, de én nem szeretném követni ezt a "trendet" :)
46. a0c1361e44 (válaszként erre: 45. - Charly(vagybármi))
2009. szept. 3. 09:47

Ez igaz:) De ha belegondolunk jobban akkor nem. Ha valaki egyedül él akkor mindegy, hogy milyen jellegű inkább a munka, akkor is meg kell csinálnia. Akár nő létére szenet lapátólhat, vagy férfi létére vasalhat, mosogathat.

És igen egy férfi a fizikumából eredően alkalmasabb a szén lapátolásra, de vannak esetek, amikor nem lehet válogatni:)

45. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 27. - A0c1361e44)
2009. szept. 3. 09:38
Nem létezik női munka csak munka? Ezt azért nem gondolhatod komolyan... Akkor ha egyszerre kell szenet lapátolni, meg vasalni, akkor hozzád egyformán közel áll mind a kettő, mert nincs női munka, csak munka? Persze, ha nem kell szenet lapátolni, akkor valahol kompenzáljon a férfi, de a fizikai, meg belső nem tulajdonságok alkalmasabbá tesznek egy-egy munkára egy egy nemet.
44. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 15. - A9338a7669)
2009. szept. 3. 09:33
Pontosan. Lehet poénnak szántad, de nézd meg az amerikai trendet: külföldi bébiszitter, háztartásvezető. Így a női szerep már szinte csak a szülés, de mivel az rosszat tesz az alaknak, bőrnek, a szoptatás a melleknek, a sztárok pl. már megoldják máshogy. A nép meg majd lehet, hogy követi őket.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook