Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyenek a lengyel babakocsik? fórum

Milyenek a lengyel babakocsik? (tudásbázis kérdés)

2013. márc. 12. 14:36

Kedves Fóruindító!

Espiro Vector 4 Air babakocsink van. Mózes, merevített falú, bébihordó és sportrész van hozzá. a babakocsi kifejezetten könnyű, könnyen tolható. Van hozzá testvérfellépőnk, a 2 gyerek és a kocsi 30 kg felett van, s 1 kézzel tudom irányítani.

Hátránya: a gumikerekek ki tudnak lyukadni akácfás környezetben.

Én szeretem, mert mindig azt viszem magammal, amire éppen szükség van, nem kell egymásba pakolni a részeket. Ha elaszik az autóban, csak rárakom a vázra, s irány a vásárlás. :)

Jó babakocsi keresést!

7. Charlusz (válaszként erre: 6. - Gabi0630)
2013. márc. 10. 21:53
A miénken a sport rész fix, az 180 fokban dönthető, s abba teszed bele a mózest. A mózesnek az alja kemény (egy kivehető fa betét van benne), az oldala viszont csak merevített, de nem teljesen merev. (A hordozó is felrakható rá.) Ennél a kar simán fordítható. Azt, hogy a másik verziónál ez hogy van, nem tudok segíteni, olyat még nem próbáltam. Miért rahaszkodsz a merev mózeshez? Merev oldalú vagy merev aljú? Nekem annó az volt a fontos, hogy ne kelljen sok elemet vinni magunkkal, hanem mind legyen kéznél.
6. gabi0630 (válaszként erre: 4. - Charlusz)
2013. márc. 10. 21:19

Az is merev mózeses? Nagyon az az álmom, viszont írtál valamit, amit valaki elmesélhetne hogy van?

Amit néztem van hordozó, merev mózes, sportrész. 2 irányból felrakható. De ha pl elalszik a gyerek nekem háttal, akkor nem is tudom szembe fordítani?

5. gabi0630 (válaszként erre: 3. - Bóbita2003)
2013. márc. 10. 21:15
A Bergonok jók, azt hallottam. Hibája, hogy sehol nem tudom megnézni, csak egy babakocsiért nem megyek Pestre,ami 250km-re vam sajnos. Neten néztem, de látatlanban nem merem megvenni. Adobért is 40 km-t mentünk, hogy megnézzük.
4. Charlusz (válaszként erre: 2. - Gabi0630)
2013. márc. 10. 21:14
Nekünk Raf Pol Twist van, s én szeretem. Viszont elég nagy, s nem is könnyű. Nekünk jó, mert elfér benne kényelmesen a kisfiam, s az itteni járdákon is jól használható, nem kell szegélyekkel bajlódni. Azt is nagyon szeretem, hogy átfordítható a tolókar, így ha szembe sütné a nap, váltok, s már jó is. A csomagtartója is jó nagy, így akár vásárolhatunk is. Szerintem könnyen tolható, bár ha a bolygósítható rész van elöl (tehát szemben van veled a baba), akkor azért meg kell szokni. Hátránya viszont a mérete: a kocsi csomagtartójába nem nagyon fér más, ha ezt betesszük. Ezért hiába sportkocsi is, vettünk egy esernyőre csukható sportkocsit mellé. Az sokkal egyszerűbb, nem is olyan kényelmes, viszont utazáshoz jó. Strapabírás kapcsán: mi lassan egy éve használjuk szinte minden nap, s eddig semmi baja. Ismerősömnek is ilyen van - neki a legnagyobb baja az volt vele, hogy meg kellett olajozni a kerekét.
2013. márc. 10. 21:11

Nekünk Bergon volt, kinézetre (legalábbis) hasonló azokhoz, amiket te mondasz. Imádtam, az én gyerekeim már 7 és 9 évesek (az elsőnek vettük), de csak most nyáron kaptam vissza, idáig kölcsön volt adva, kiszolgált kb. 7 gyereket. És semmi baja!

Rengeteget kirándultunk is vele, jó nagy és ényelmes volt.

2013. márc. 10. 21:01

Sziasztok!

Raf Pol vagy Adbor Arte amit nézegettünk neten. Utóbbit láttam is élőben.

Mik a tapasztalatok? Méret, kényelem, tolhatóság, strapabírás, stb.

Köszi

2013. márc. 10. 20:59
Milyenek a lengyel babakocsik?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook