Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyenek a Balatonföldvári strandok? fórum

Milyenek a Balatonföldvári strandok? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 15. 10:49

FELHÍVÁS!!!!!!!



Balatonföldváron bővítik a kikötőt vagy egy újat építenek. Ezzel kapcsolatban lesz egy meghallgatás. Akit érdekel vagy érint, menjen el. Az alábbi 2 linket másolja be a böngésző címsorába és nyomjon ENTER-t.


*****


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
16. danama
2009. aug. 17. 16:11
Nagyon jók a strandok, tiszta víz
15. toncsimimi (válaszként erre: 14. - Majdnemjó)
2009. júl. 28. 18:37

Haza érkeztünk és nagyon jól éreztük magunkat.

A Hotelben kifejezetten ízlettek az ételek, mindegyikőnk talált magának megfelelőt, szóval nem éheztünk. :)

A part is rendezett volt, a víz pedig tiszta. Talán még túl csendesnek is mondhatnám a környéket, így néhányszor átugrottunk a siófoki strandra, ott aztán volt élet! :)

14. Majdnemjó (válaszként erre: 13. - Toncsimimi)
2009. júl. 10. 08:25
Minden klassz, de azér jelzem, hogy a hotel abszolut retro kaját szolgál fel: paradicsomleves (édes-betütésztás) krumpli rántotthússal és hasonlók. Bár én ezt is szeretem.. Az étterem dolgozói jó fejek, mint egy nagy család..
2009. júl. 9. 22:59
Sziasztok! Két hét múlva mi is megyünk a Hotel Fesztiválba, remélem jó időnk lesz. Sok jót hallottam a hotelről, többek között: sekély a víz és lassan mélyül, kifejezettem gyerekes családoknak való.
12. danama (válaszként erre: 11. - Virgilius)
2009. júl. 7. 15:24
nagyon köszi
11. virgilius (válaszként erre: 10. - Danama)
2009. júl. 7. 14:40

Mi most jöttünk haza Balatonföldvárról, nagyon jó mindkét strand, a keletin a játszótér, a nyugatin a lángos. :)

Kaja-ügyben csak annyit tudok, hogy a Hotel Festivalban, ahol laktunk, 800 ft körül van a menü. A vasútállomás közelében pedig van Pizzeria és más kajáldák.

10. danama
2009. júl. 7. 13:05
Balatonföldvárról szeretnék infót!!!
9. danama (válaszként erre: 8. - Ekidli)
2009. júl. 6. 21:31
köszi, bővebben milyen a hely?
8. Ekidli (válaszként erre: 7. - Danama)
2009. júl. 6. 19:47
Szerintem at elkerített szabadstrandon kisgyerekekkel is jól el lehet lenni.
2009. júl. 6. 09:23
Balatonföldvárról szeretnék infót!!!
2009. júl. 6. 06:21

és milyen a hely? hol lehet jót kajálni viszonylag nem drágán?

melyik standra érdemes egy 9 és 1 éves gyerekekkel menni?

2009. jún. 20. 15:03

Én északi oldalon élek...

Az igaz,hogy a panoráma jó...de a strand minősége háááááát....

4. Majdnemjó (válaszként erre: 1. - Szagyi67)
2008. szept. 9. 21:15
Minden évben oda járunk, a strand jó, mindig tiszta, és szerintem itt van a legjobb balatoni panoráma. Na jó, azért az északi part sem kutya, de fürdőzés szempontjából ez jó hely.Mi is a Fesztiválba és magánházba járunk, Sajna nincs elöttem, melyik az Aqua..
2008. júl. 2. 13:17
Mi a Hotel Festivalban voltunk, de jártunk a strandokon is. Minden nagyon jó, remek a víz minősége, tisztaság és nyugi van mindenhol.
2008. júl. 2. 13:14
Én nem ebben a hotelben laktam, hanem magánházban. De a stranddal nagyon elégedett voltam, van szép nagy kerítéssel körbezárt szabadstrand is vizimentőkkel.:D
2008. júl. 2. 10:33

Nyaralt- e már valaki Balatonföldváron a Hotel Auqva-ban. Ha igen, milyen tapasztalatai vannak? Milyen közel van a parttól?

Milyenek a Balatonföldvári strandok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook